Потрібно деякі складові комп*ютера.

Автор Fetole, 08.01.2010 17:39:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Fetole

Після деяких пагубних вчинків, які я робив біля свого комп*ютера (жарт), йому потрібно лікування, а саме:
Монітор 17 дюймів, не ТФТшка;
мишку, оптичну бажано;
хард - десь 120-160 ГБ;
дріт живлення;
шлейф до харда (ІДЕ);
Вроді все. Зразу попрошу вказати оріентовні ціни (зразу вказуйте чи приймаєте ви в пивному еквіваленті ;D).

П.С. Людей які професійно займаються торгівлею комплектуючими прошу не відписувати, я звертаюся до добросовісних юзерів, у яких ,може, завалялась не дуже потрібна деталька.
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

inkognito

  Спробую тобі допомогти із щуром, дротом живлення (конкретно який дріт треба? - кабель живлення 220 V, SATA-перехідник чи на відео на 6 чи 8 піновий, на материнку 4-піновий для CPU-підсистеми чи ще шось інше?), шлейфами тебе можу озолотити - багацько у мене є. На рахунок моніка та харда - то під питанням зараз, але можу пошукати (не факт же буде). Пиши в асю чи приват, звони після св'ят.

  З.Ы. Що ти робив із своїм компутером???
Resistance is futile

Fetole

Та то жарт) Але те що він переживає кожен день за те що на ньому не йде ні сталкер ні фолаут 3... скоро може привести його до трати цих деталей)

2 Олег:
Дріт - 220 - самий звичайний)
Стукни, як будеш в асі, а то щось тебе не видно там взагалі)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

inkognito

 Для Сталкера та FallOut'a (приймаємо шо тобі потрібна людська якість на 22 дюйма моніторі - а то від 1680х1024, хоча мож тобі варто стартувати із 1280х1024, що є типовим для 19 дюймів) тобі треба стартувати від такого:

 1)  СPU =  Intel Core™2 Duo E7400 (BX80571E7400)  s775, 2.83GHz, 1066MHz, 3MB, 2 ядра, 45nm, 65W, бокс - $134,20;
 2)   MB =  ASUS P5QL/EPU  iP43+ICH10, LGA 775, FSB 1600, DDR2-1066, Lan 1Gb, ATX - $80,70;
 3) RAM =  DDR2 1024Mb Kingston (KVR800D2N6/1G) x 2 шт = 31,80 х 2 = $ 63,60
 4) GPU = GeForce 9800GT 1024Mb LEADTEK (PX9800GT-1024_1600Mhz)  GDDR III, 550MHz/1600MHz, 256 Bit = $ 123,20
 
 Отож, сумарно маємо (за умови, що у тебе відповідний корпус та БЖ) - 401,70 $, можна очікувати на знижку не більш ніж на 5%, себто маємо $ 361,53, грубо кажучи 360 баксів, щоб побігати Сталкера якщо у вас льогкоє косоглазіє.
 
 Порахувати сучасний компутер на котрому дійсно нормально Сталкер тру-літатиме? На око оптимальний конфіг буде коло $700-800, максимальний - значно-значно більше $1000

  І будь-ласка не називай людей БАРИГАМИ, тут кожен пропонує те, що може. Навіть я будучи добросовісним юзером, не віддав би тобі просто так відяху скажімо за  >= 100 $ - хіба би неочікувано мільйонером став  :)
Resistance is futile

Golem

До речі, може варто подумати про Play Station 3 ? Я б не платив за комп стільки тільки тому, шо ігри не йдуть. А потім ше регулярно апдейтити. А для роботи будь-який підійде.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Fetole

2 Incognito:
О_о Омг... Пропущу те що ти понарозписував бо це просто адсько-дорогоі та і це мені не треба, бо я привик до "дешего и сердито"... А на рахунок бариг (переправив) - просто мені треба саме ті запчастини які недуже потрібні людині, а для торгівця - всі товари як золото) Думаю ти розумієш)
2 Golem:
Та ні, всежтаки треба комп*ютер)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

inkognito

   Зрозумів, дякую за правки! Це не аццки дорого - це оптимальний мінімум у твому випадку і ніяк інакше (Stalker, FallOut 3).Мінімальний мінімум буде в районі $300. Мож таки варто задуматись про консоль? (PS 3, Xbox 360, Nininento Wii) - але як не верти їх базова ціна стартує від $340 здається до $ 430-450. Ну і плюс автоматом втрата гарантії при модифікації ПЗ консолі. А мод потрібен для запуску софту та забавок із неавторизованих носіїв.
Resistance is futile

Fetole

2 Inkognito:
Аццки-дорого як на мій карман) Хтів б уточнити мінімальний мінімум в мене є, чого нехватає - див 1 пост. Саме на ці запчастини я б хтів взнати ціни) А консоль ні і ще раз ні, та як мені як програмісту тре компутор, та і я ненавиджу джойстики)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

inkognito

 ти не повіриш, але навіть на консолі можна програмити! Звісно Visual Studio ти не запустиш, але хто казав, що буде легко. Тяжко в навчанні - легко в бою. Дуже також цікаво знати на чому ти пишеш (програмиш) та звісно на кого вчишся, себто спеціяльність.
Resistance is futile

Fetole

Оффтоп - в аську) Слідкуємо за чистотою форуму  ;D
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

Stinger

Ну, в мене сталкер і фалаут на мінімалці йдуть спокійно на системі: P4 2,8 GHz,  1,5 RAM DDR400, ATI RADEON 9600 PRO 128 MB, HDD 120 GB, і нормально все проходитсі та бігаєтсі, а проц такий б/у я купляв за 100 грн в магазині 2 роки тому, відео зараз такє десь теж 100 грн, ну харди мало дешевшають, але за 150 грн можно взяти 80-ку, монік 17-ка теж 100. А так щоб віддати деталі, то хіба що від пня першого...

Fetole

Отже, як ви бачите в 1 пості, всі деталі знайдені крім жорсткого диску... Тут напевно вже, навіть, потріні будуть відписи торгівців, якщо тут такі є звістно)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

Fetole

Все вже найшов, нічо вже не треба. Тему можна закривати.
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

inkognito

Цитата: stinger від 09.01.2010 00:22:29
Ну, в мене сталкер і фалаут на мінімалці йдуть спокійно на системі: P4 2,8 GHz,  1,5 RAM DDR400, ATI RADEON 9600 PRO 128 MB, HDD 120 GB, і нормально все проходитсі та бігаєтсі, а проц такий б/у я купляв за 100 грн в магазині 2 роки тому, відео зараз такє десь теж 100 грн, ну харди мало дешевшають, але за 150 грн можно взяти 80-ку, монік 17-ка теж 100. А так щоб віддати деталі, то хіба що від пня першого...

   Мож таки дійсно хтось хоче із мною посперечатись? Прошу в студію! 
   На пні 2,8 та 9600 - буго-га, і ще ще раз буго-га! Прошу вказати роздільну здатність екрану, фільтрацію, тип зглажування, операційку, версію DX? І взагалі, перед дописами постарайтесі почитати троха теорії даби не збурювати повітря неадекватним непотрібом.
   А взагалі-то на подібній системі і сталкер, і фаллоут йдуть у якості подібній на СуперМаріо на Денді (дякую Богу же то ЗЛО тілько дотично знав).
   Як вже казав - усіх, котрі сумніваються - прошу ффстудію та на FreeDemo. Йно фігні прошу не гнати, а насамперед дослідити проблему.
Resistance is futile

Stinger

ну я помилився тіки в пам'яті відеокарти, не 128, а 256 мб. Одже на 17 дюймовому моніку, при розширенні 1024х768, сталкер грається на статичному освітленні, на середніх настройках (всі двіжки посередині), система Windows XP, Дірект 9ц, і все видно нормально, і картинка не тормозить, тобто для проходження вистачає з головою, нажаль скрінів і відео не маю, не робив, але пройшов всіх трьох сралкерів на своїй системі. На рахунок фалаута не пом'ятаю, бо було це давно, але теж гратись можна було нормально. Щось ще вказати? думаю йому для 17дюймового моніка того вистачіло...

inkognito

   Та я думаю. У 128 Мб текстури навіть першого Сталкера із трудом сі поміщають. В КАЛ-of-Припять навіть при 1024х768 256 Мб буде мало, у мну навіть у 512 Мб не лізло (то правда при  1680х1050 при усіх максимумах, динамічному освітленні, зглажуванні х8)...
   Але йой не тільки кількість відео-ОЗП грає тут роль. Роль тут грає практично усе - і сам відео-чіп (к-сть шейдерів, блоків текстурування, блоків растрових операцій, частота ядра/графічного ОЗП) + платформа + чіпсет+ процесор (тут хто кого - чи GPU завалить роботою СPU, чи навпаки {у твому випадку GPU гарує, а CPU простоює, хоча не дуже. Апргрейд до 8600/9600 GT на око 100% завалить твій процесоор корисною роботою})
   У 1024 х 768 чогось серйозного грати просто не можна, то зло. Але вже як безвихідь, то можна! Але то не тру!
Resistance is futile

392 Гості, 0 Користувачів