Автор Тема: Можливо новий обєкт  (Прочитано 19746 разів)

1 гість дивиться цю тему.

SANECKA

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 226
  • Стать: Чоловіча
  • Куплю машини в маштабі 1/43
    • Перегляд профілю
Re: Можливо новий обєкт
« Відповідь #20 : 27.02.2010 21:48:48 »
Сьогодні гуляючи містом я,Roy,stinger,:-) побували в одному з підвалів неподалік пл.Ринок.Крім поламаного  годиника фірми Маяк, кілька слоїків з закрутьками огірків і помідорів,а також різного непотрібу,знайшли ймовірний хід в другий підвал іншого будинку,але він був безнадійно засипаний.Так що в подальшому тема підвалів пл.Ринок лишається актуакльною і дуже цікавою.
Під час розвідки надибали дуже цікавий обєкт.На вулиці Гнатюка 3 в подвірї можливо є замаскована ВШ.
Пішли ми туди з моєї ініціативи.Мій знайомий розповідав,що під цим будинком знаходиться справжня сцена і пару рядів крісел,стеля зроблена в формі арки.Так що можливо знайдем справжній підземний театр.Через малий отвір дійсно бачили сходи які ведуть в низ,так що думаю трохи сили і наполегливості і вхід можна буде відкрити.
Треба буде якось там все дослідити і провірити чи дійсно за круглим парканом є ВШ.
P.S. А знайомий мій ще багато мені розказував цікавих місць серед яких бункер неподалік Лисої гори і якась дуже величезна печера в районі Жовкви. Так що коли взнаю точну адресу схожу в розвідку.
Розшарити F VK G+

SANECKA

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 226
    • Перегляд профілю
« Відповідь #21 : 27.02.2010 21:58:44 »
Фото ВШ за круглим парканом.Хоча може це і не ВШ.
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 478
    • Перегляд профілю
« Відповідь #22 : 27.02.2010 23:26:18 »
Слюньки течуть, коли йдемо?
Розшарити F VK G+

Fenriz

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 65
    • Перегляд профілю
« Відповідь #23 : 28.02.2010 02:05:41 »
про театр цікаво! і площа ринок всяцікаве. коли йдемо ? (шепніть мене як надуєте)
Розшарити F VK G+

SANECKA

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 226
    • Перегляд профілю
« Відповідь #24 : 26.03.2010 21:06:50 »
Коли вертався з війскової частини на вул.Довбуша то на вул Княжій побачив отакий вхід.Правда незнаю куда він веде і взагалі чи там є щось цікаве.Ближче не підходив бо не встигав на зустріч.Будете йти в розвідку не забудьте про мене.
Розшарити F VK G+

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 535
    • Перегляд профілю
« Відповідь #25 : 26.03.2010 21:36:54 »
дослідженно ось тут
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 727
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #26 : 26.03.2010 21:37:47 »
Ми теж думали шо буде шось цікаве. На жаль ні :( Старий засипаний погріб. Літом ми туда лазили
Розшарити F VK G+
курча

SANECKA

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 226
    • Перегляд профілю
« Відповідь #27 : 28.03.2010 11:32:12 »
Розповів мені один клієнт,який приходить до нас на склад про бомбік.Розказував він мені що коли був в такому віці як я то там вони бухали частенько.Знаходиться він біля стадіона Скіф на Личаківській(правда стадіона вже нема там все розкопали і напевно будуть щось будувати).При першій розвідці я його незнайшов так я думав,що той бомбік знаходився на стадіоні.
Проте на другий раз перед тим як їхати взнав точні координати.І от вчора знайшов от таке.Велика бетона плита і кладка цегли.Тобто треба їхати і трохи лопатою покопати,а можливо і хватить бетону плиту підняти.
обговорення
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 478
    • Перегляд профілю
« Відповідь #28 : 28.03.2010 11:53:37 »
Я про нього вже  на форумі писав, зарили, бо діти розпалили вогнище і задихнулися.
Розшарити F VK G+

SANECKA

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 226
    • Перегляд профілю
« Відповідь #29 : 28.03.2010 20:32:16 »
Сьогодні проходив біля автовокзалу на Стрийскій і замітив цікавий обєкт.Спочатку побачив дві круглі ВШ повністю засипані,а спустившись трохи нижче побачив і сам вхід.Можливо це бомбік,але точно стверджувати не буду,так як вхід закритий на колодку і всередину мені попасти не вдалось.
обговорення
Розшарити F VK G+

:-)

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 159
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
« Відповідь #30 : 28.03.2010 20:53:34 »
Бомбосховище, але як туди зайти непальоно, це вже питання №2.
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #31 : 28.03.2010 20:57:55 »
хм...як на мене досить легко туди попасти у два кроки:

1)  гіпотетичне знищення перепони шляхом використання тру-девайсу;
2)  повторна візита за декілька днів після п.№1;
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1421
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #32 : 28.03.2010 21:23:30 »
Та, без тру девайсу тут не обійтись...  :) Треба таки втілити цю пропозицію в реальність.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 159
    • Перегляд профілю
« Відповідь #33 : 28.03.2010 21:38:21 »
Часто гуляю ночами по Сихову, можу і туди прогулятися. Візьму на замітку.

Також вночі сьогодні дійшов висновку, що не варто себе обмежувати лише бомбосховищами і каналізацією. Кабельні шахти теж річ цікава, принаймні на мене, тому все ж під АТС біля 4-ї дитячої поліклініки придивився, герконів/ємності кагбе немає, хз яка там сигналка в шахтах має бути, хіба датчики руху. Біда лише вттоу, що з середини на дріт решітки закручені, тобто не біда. По 2-х стінках вентшахти добротні драбини. Місце темне, з одної сторони палить лампа денного освітлення з 3-го поверху АТС.
Як комусь ночами не спиться - пишіть. ;)
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #34 : 28.03.2010 21:56:32 »
Часто гуляю ночами по Сихову, можу і туди прогулятися. Візьму на замітку.

Також вночі сьогодні дійшов висновку, що не варто себе обмежувати лише бомбосховищами і каналізацією. Кабельні шахти теж річ цікава, принаймні на мене, тому все ж під АТС біля 4-ї дитячої поліклініки придивився, герконів/ємності кагбе немає, хз яка там сигналка в шахтах має бути, хіба датчики руху. Біда лише вттоу, що з середини на дріт решітки закручені, тобто не біда. По 2-х стінках вентшахти добротні драбини. Місце темне, з одної сторони палить лампа денного освітлення з 3-го поверху АТС.
Як комусь ночами не спиться - пишіть. ;)

Стопарканадцять процентів не варто себе обмежувати, але все-таки кабель канали охороняються значно краще аніж каналізація. А також там деколи можуть проходити кубелі спецзв'язку (спробуй потому довести, шо ти не кубинський шпійон і не завалив Кенеді)
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 159
    • Перегляд профілю
« Відповідь #35 : 29.03.2010 04:47:20 »
Прогулявся оце от туди от.
Які були помічені несприятливі фактори:
- дофіга собак, зграя 5-8 штук, 2-3 шавки до 2-3 великих вівчури;
- решітка знаходиться за зачиненими воротами, також є паркан з колючого дроту і стіна, висотою ~1,8м, на яку видертися не так вже й просто, хоча і не складно;
- ліхтар чудово освічує решітку;
- решітка палиться чудово з автостоянки, по ту сторону автовокзалу, розвідати чи ходить охорона між автобусами які там стоять бажання не було, погано що звітам добре видно, а туди ні, тому спалити, що спалили буде проблематично і може навіть пізно;
- таксисти все бачуть і всіх запам'ятовують. 8)

Позитивні вєщі:
- є смітник, за який можна сховатися; ;D
- зверху, біля вентшахт і трохи далі - цілком темне місце, між деревами нікого не видно, тим-більше здалеку;
- решітка майже не проглядається із самого приміщення автовокзалу, тому звідти не спалять;
- камер спостереження помічено не було, хоча детального огляду на предмет наявності не проводив;
- праворуч знаходиться магазин автозапчастин, зважаючи на вміст проходу за решіткою - ключі від замка мають продавці з автомагазину, сам автовокзал наче б відношення немає.

Можливі варіанти проникнення:
1) нагло вломати колодку, роботи то секунд на 15 (замок хромований, з міцніших) + 20 с для видирання на стінку, зникнення колодки на ранок помітять і за кліька годин висітиме нова, а ще й зловлють і дадуть мзди.
2) так само нагло вломати колодку, залишивши її в якосьі муляжа, додається ще секунд 20-30 (Скбл! Та тримайся купи, бть!), якщо ліпити на жуйку займе 15 с.
3) мати когось знайомого з автовокзалу і взявши для підвищення харизми пляшечку коняку (вина якщо женщіна) і туди пройти безпосередньо з будівлі Автовокзалу.
4) підвищуємо харизму за допомогою пляшечки каняку, заходимо в магазин автозапчастин, розповідаємо які ми чудові хлопці, як нам болить за об'єкти ЦО СРСР, за відсутності позитивної реакції дістаємо каняк, відвідуємо об'єкт і все чудово. Або не відвідуємо оного, але ми такі чудові, нам ніхто не відмовить. ;D

Я за варіанти в зворотньому порядку.

Також проходячи через територію санатарію-профілакторію Танковго заводу (західніше гуртового Шувару, схоже на сад), помітив ангар, розміром на легковий автомобіль, складений з кесонів. Там відразу тупик, але можливо на території майже повністю розібраного санаторію збереглося бомбосховище, зважаючи на приналежність до МО, має бути непоганим.

Цього тижня, або наступного, почну в'язати драбину, щоб втрапити за круглу стінку, до квадратної вєщі, якщо хтось зорганізує гак абощо (кутник, зігнутий 2 рази, по 90*, середня ланка - 1,5 цегли+ 3-4 см), щоб закріпити драбину на тій стінці, буду вдячний.
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1421
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #36 : 29.03.2010 13:05:25 »
Грунтовно підійшов до питання. :)
На рахунок описаних тобою способів проникнення, а саме, той що харизма+бухло: нехай, потрапити туди цивилізованіше, але що з того, до колодки ж треба всеодно застосовувати тру-девайс. Та і фляшка в даний час вже не аргумент, як колись.
Одним словом треба прийти глянути, зокрема на продавців в магазині. 
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 159
    • Перегляд профілю
« Відповідь #37 : 29.03.2010 13:37:53 »
а саме, той що харизма+бухло: нехай, потрапити туди цивилізованіше, але що з того, до колодки ж треба всеодно застосовувати тру-девайс.
Якщо в продавців є ключі, це врятує колодці життя. ;D
Тру-девайс тоді можна і не юзати, а от якщо немає, то пляшку можна собі залишити. ;) Навряд чи буду ближчим часом там в день, щоб ознайомитися-поговорити з продавцями. :(
Тому як хто часом там проходитиме - було б добре глянути що за люди всередині і коли працюють.
Розшарити F VK G+

still

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 50
    • Перегляд профілю
« Відповідь #38 : 14.04.2010 21:48:10 »
Ось, знайшов такий об'єкт, схоже на бомбосховище. Знаходиться на Угорській біля сихівського мосту.
За металевою конструкцією бару - паркан, за ним крізь браму в хащах видно ВШ, а трохи далі бетонну надбудову - можливо вхід.
Розшарити F VK G+

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 159
    • Перегляд профілю
« Відповідь #39 : 14.04.2010 22:32:02 »
ВШ бамбосховища від сірого (принаймні колись) будинку, який ліворуч від ЧОСОНа знаходиться там кажися будуправління колись було.Територія охороняється дядьками в камуфляжних бушлатах і різнокаліберними собаками. Але з того боку кажися непальоно, та й зеленню скоро вкриється.
Розшарити F VK G+