Автор Тема: Львівська залізниця  (Прочитано 156739 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1323
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Re: Львівська залізниця. Обговорення
« Відповідь #40 : 12.11.2009 12:47:07 »
  Генерально то ні, але якшо завітаєш на Підзамче,а на резервній колії побачиш паровоза - то можеш попросити покататись недалеко із машиністом за компанію. Було б незле йому по тому віддячити 0,5-0,7-1,0 ГСМу в залежності від пробігу.
Якщо не помиляюсь, цей ЧМЕ3 потім курсує по "фантомній залізниці" перетинає наверху Тракт Глиняньский і зупиняється десь на рівні заводу "Ензим", звідти кількома цистернами щось тягає. Так от мав змогу кілька раз стоячи на балконі ЧМЕ3 кататися цією віткою шляху. Дуже цікавий маршрут
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Nick_c3

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 66
    • Перегляд профілю
« Відповідь #41 : 12.11.2009 12:58:32 »
о, то кльова гілка) по ній покататись було б взагалі шикарно))) дякую за інфу, буду пробувати. :)
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #42 : 12.11.2009 12:59:30 »
  ага, дійсно дуже гарний маршрут - як пішки, так і катаючись ЧМЕЗі.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

VeNick

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 74
  • ДТГО "Львівська залізниця"
    • Перегляд профілю
    • Вконтакте
« Відповідь #43 : 12.11.2009 18:54:25 »
один мій співробітник десь 2 роки тому їздив по тій гілці, от з ним 100% можна було покататись, шкода що його зняли в слюсарі через аварію, тимбільше він працював в одне лице так що він би не відмовив. А якщо надумаєте покататись на поїзді то в середу можете навіть не пробувати, бо середа день безпеки руху і на лінії працює начальство. Коли я був на поїздній практиці і я їздив дублером помічника машиніста, то мені попадались такі машиністи що не хотіли мене з собою брати.
Розшарити F VK G+
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

VeNick

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 74
    • Перегляд профілю
    • Вконтакте
Re: Львівська залізниця
« Відповідь #44 : 12.11.2009 18:57:09 »
до нас притягнули паровози з приміського вокзалу. Доречі ходять слухи (чули від нашого головного інженера), що у нас в депо на вугільному складі мають організувати музей тягового рухомого складу
Розшарити F VK G+
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #45 : 30.11.2009 11:12:09 »
    Зважаючи на чудову погоду та наявність вільного часу у неділю спонтанно вирішили прогулятись по "закинутих дачах", що знаходяться в районі вул. Вінниця. Довго не чекаючи зібрались коло церкви Анни (Venick, YserL, Kivi, Марічка & я) та за двадцять хвилин були вже на кінцевій трамваю №7. Відси рушили вулицею Тарбунарською по коліях до старого трамвайного депо - охорони нуль, песики трішки погавкали на на нас але вже за декілька хвилин здружились із нами. Користуючись нагодою підійшли майже до колючого дроту, що обмежує зону. Моцно кричав "тюрма, тюрма дай мені кличку. Стаття 117, путьовий" але ніхто ніц не відповідав  :).  Круто завернувши із депо направо у сторону Варшавської, обійшли Кортумову гору і вийшли на вул. Єрошенка за метрів 300 від входу на стрілецьке поле. Знайшли дивну будівлю, очевидно старі військові склади - Venick оповідав, же у дитинстві тут було дуже багато вати, котра моментально згорає (піроксилін здається). Цю версію також підтверджує те, що склад обнесений із усіх сторін височезним земляним валом висотою метрів зо 6 + досі стоїть височезна щогла із громовідводом.

Перетнувши стрілецьке поле спустились до колій вулицею Купчинського та завернули наліво по коліях в сторону вул. Шевченка. Із цікавого, що бачили на Купчинського - стара водокачка (не діюча) та не меньш старий будинок коло неї (№16). Мабуть таки самий старий будинок на цій вулиці.

Йшли коліями в напрямку вул. Шевченка, коло озера (по праву руку) спустились до лісу, де також нічого цікавого не знайшли. Повернулись на колію, пройшли міст під Шевченка і опинились на території депо. Вразило те, що ніхто тут ніц не охороняє. Першою "здобиччю" став дизель "Львів-Ковель" (ДР-1А), що мирно відпочивав на запасному шляху. Усі двері відкриті навстіж - і у салон, і у машинне відділення, і у кабіну водія. Користаємо із нагоди і фоткаємо усе те щастя (у мене тілько N79 нажаль). Вражень - море, словами описати - дуже тяжко. Відчув себе маленьким хлопчиком, котрий отримав бажаного цукерка.

Але затримуватись на місці не можна - тому далі. За сотню метрів бачимо на коліях 6 тепловозів 2М62, двері звісно відкриті чим знову користаємо. Словами неможливо описати той дизель, що усередині 2М62 стоїть - електрогенератор, компресори...Сам мотор має довжину на око більше 3-метрів!!!.

У цьому місці ми і спалились...Підійшли два інтелегентного вигляду дядечки, троха посварились, що ми без дозволу шастаємо у забороненому місці. Ніц не зробиш - довелось просити пробачення і пояснювати причину свого перебування тут. Мабуть через побоювання за нас, охорона попросила одного із майстрів провести нам екскурсію! Ми на таке щастя навіть не розраховували!

Коло поворотного колу у депо є ангари, де ремонтують рухомий склад. Нас пропустили туди і дозволили усюди полазити і помацати. Із найцікавішого - два паровози, менший із яких відновлений на 100% і може рухатись сам. Другий, більший (на жаль не пригадую його марки - але усі його пригадують по старих совіцких фільмах - великий, чорний та із звіздов спереду. можливо то Л-0009) буде скоро готовий до самостійного руху. У планах керівництва є відкриття музею рухомого складу, будемо сподіватись на швидку реалізацію цього проекту. Також бачили станцію де колеса потягам фрезують та девайс, котрий гне шпали. А також 200 метрів різного роду майстерень - тут їх насправді багато, кожна має свою вузьку спеціалізацію.

На території депо є бомбосховище, ми навіть його бачили зверху. Воно у чудовому стані, усе гарно помальоване, підведене світло та (думаю) сигналізація. Плекаю надію, що незабаром вдасться попасти у депо ще раз - але цього разу уже із штативом, зеркалкою та відповідним освітленням. Дуже дякую колєгам та коліжанкам за приємно (а головне із користю) проведений час!

Р.S. Усі мої фото, що зроблені мобілкою лежать тут. Сподіваюсь, що Venick доповнить цей звіт своїми фото!

Розшарити F VK G+
Resistance is futile

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #46 : 30.11.2009 11:16:07 »
ну і ще пару фото, що не влізло в основну тему.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 486
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #47 : 30.11.2009 11:42:51 »
Гарно, молодці. Кортумову гору ви обійшли, бачу, повністю. Напевно і місце розстрілу євреїв найшли. Біля того озерця і справді нема ніц цікавого, як і у всій тій частині лісу. Печери через дорогу і досить далеченько. За фото з Депо дякую. Хоч і живу поруч, але тудою не лазив :)

Тепер я знаю де та поворотна колія, а то дивлячись на старі фото завжди думав шо то було колись на Сахарова.
Розшарити F VK G+
курча

axizep

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 10
    • Перегляд профілю
« Відповідь #48 : 30.11.2009 13:05:55 »
теж дуже радує якщо порівняти 2 паровозики,навіть чисто по виконанню держ. символіки: той зі звіздоу совєцькоу і той шо з тризубом трафареткою і бальончиком напшиканий.яка держава такі і знаки )))
Розшарити F VK G+
Slavko

Lacerta

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 33
  • Стать: Жіноча
  • Смакуймо життя;-) Воно кльове!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #49 : 30.11.2009 13:23:55 »
Наспрвавді до державотворчих процесів відношення має не тільки влада, а і ми..
Наразі вже не суттево, чи на паравозі "звезда", тризуб. це історія сприймаємо її такою, яка вона є.

P.S І, що тут казати, якщо коли малювали тризуб фантазія кінчилась. Дякувати Богу, що ці паровози взагалі не продали, або не розібрали.
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #50 : 30.11.2009 13:25:08 »
 мене особисто не може не радувати те, що у нас таки скоро буде музей рухомого складу. А також те, що великих паровозів Л-0009 на Україні всього 3 шт. залишилось, причому 2 із них десь догниває на сході неньки України (по словах працівника)
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 461
    • Перегляд профілю
« Відповідь #51 : 30.11.2009 16:08:05 »
Фото музею залізнодорожнього транспорту м. Брест http://www.sottovoce.ru/travels/2005/brest-railroad/
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1323
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #52 : 30.11.2009 18:20:25 »
Цитувати
Цитата
Фото музею залізнодорожнього транспорту м. Брест http://www.sottovoce.ru/travels/2005/brest-railroad/
Ухти, супер,зачот+
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1323
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #53 : 01.12.2009 01:13:31 »
Завжди хотів потрапити в такого роду тунель, глянути зсередини. Цікаво, як  наприклад в тунелі з колією де присутня електрифікація...Кріплення, якесь освітлення і т.д.
П.С. Коли надто близько підйшов до  периметру, охоронець почав нервого з кимось по рації спілкуватись, та й я ще до того не зовсім тверезий був щоб на контакт йти :)
Тунель знаходиться в Ямне (Яремча), інший його вихід там де є цей дот при дорозі.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 486
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #54 : 01.12.2009 10:46:25 »
Ше троха про той ДОТ є тут
Розшарити F VK G+
курча

stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 464
    • Перегляд профілю
« Відповідь #55 : 02.12.2009 13:46:45 »
бачив сьодні на Підзамче Сихувський експрес ;D
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 461
    • Перегляд профілю
« Відповідь #56 : 02.12.2009 14:31:03 »
Щось людей не густо.
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #57 : 02.12.2009 14:34:46 »
Треба буде сходити на вихідні, перефоткати та покататись
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

VeNick

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 74
    • Перегляд профілю
    • Вконтакте
« Відповідь #58 : 03.12.2009 01:28:40 »
на рахунок музею рухомого складу досить не погано придумали, бо є багато людей які цим цікавляться і не проти на все подивитись в живу
Розшарити F VK G+
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

VeNick

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 74
    • Перегляд профілю
    • Вконтакте