Грибовицьке сміттєзвалище на неділю 14.11

Автор Roy, 11.11.2010 19:14:18

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Давно планував туди попасти. Цікавлять маштаби звалища, екологічний стан, запах  :) а також мешканці. Хочу то зафіксувати все.
Дуже хочеться то все побачити на власні очі. Згодиться протигаз.
Посилання до теми - http://jeynews.com.ua/articles/d7/399

Настроєні по боєвому я та Romchick. Добиратимемось туди на сраковозі Romchick'а. Хто має бажання приєднюйтесь, є ще 2 вільні місця в машині.
Виїзд зранку.
Ще варіанти, пропозиції, поради?
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk


Romchick

На смітєзвалищі недавно побудували заводик по переробці біогазу. Було б цікаво на нього попасти.

jeynews

Не заводик, а спалювальну установку, де станом на сьогодні згоріло понад 14 мільйонів кубів газу  ???

Там не дуже полюбляють "екскурсії", навіть нас "журналюг" ганяють  ;D

Roy

Цитата: jeynews від 11.11.2010 22:07:20
Не заводик, а спалювальну установку, де станом на сьогодні згоріло понад 14 мільйонів кубів газу  ???

Там не дуже полюбляють "екскурсії", навіть нас "журналюг" ганяють  ;D
Якщо Ви були там, то дайте плз відповідь на питання.
Яка охорона, кількість осіб? Територія обгороджена?
Meine Ehre heißt Treue

explorer

Цитата: Roy від 11.11.2010 22:26:30
Цитата: jeynews від 11.11.2010 22:07:20
Не заводик, а спалювальну установку, де станом на сьогодні згоріло понад 14 мільйонів кубів газу  ???

Там не дуже полюбляють "екскурсії", навіть нас "журналюг" ганяють  ;D
Якщо Ви були там, то дайте плз відповідь на питання.
Яка охорона, кількість осіб? Територія обгороджена?

Можливо мої дані трохи застарілі, але в"їзд на вигляд має якесь КПП чи щось подібне (їздив з Андрієм - проїхали без проблем). Плюс до транспорту і увага відповідна.
До цього разів 5 бував там пішки. Це значно простіше і приємніше, як на мене. Йти хв 30 від Миколайчука через дачі і невеликий лісок. Відразу потрапляєте на верх звалища. Ніяких перепон окрім смороду на тому маршруті не пам"ятаю.

ПС: то про звалище. Про заводик ніц не знаю.

astrolon

Під спалювальною установкою ось це малось на увазі? Тут декілька фоток з того смердючого місця.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

inkognito

ЦитуватиМожливо мої дані трохи застарілі, але в"їзд на вигляд має якесь КПП чи щось подібне (їздив з Андрієм - проїхали без проблем). Плюс до транспорту і увага відповідна.
До цього разів 5 бував там пішки. Це значно простіше і приємніше, як на мене. Йти хв 30 від Миколайчука через дачі і невеликий лісок. Відразу потрапляєте на верх звалища. Ніяких перепон окрім смороду на тому маршруті не пам"ятаю.

ПС: то про звалище. Про заводик ніц не знаю.

Керунок загалом зрозумілий, а де найкраще із Миколайчука вийти, же би просто трафити на місце?
Resistance is futile

jeynews

ЦитуватиЯка охорона, кількість осіб? Територія обгороджена?


Територія сміттєзвалища не огороджена, охорона є, так звані "найманці" в чорних фуфайках  ;D

Але з "фотіком" і "групами" бажано не ходити, якщо помітять, буде "купа" запитань, а кому це потрібно.

А взагалі - Сходіть, цікаво побачити третє за висотою сміттєзвалище у світі.


explorer

Цитата: inkognito від 11.11.2010 23:52:41
ЦитуватиМожливо мої дані трохи застарілі, але в"їзд на вигляд має якесь КПП чи щось подібне (їздив з Андрієм - проїхали без проблем). Плюс до транспорту і увага відповідна.
До цього разів 5 бував там пішки. Це значно простіше і приємніше, як на мене. Йти хв 30 від Миколайчука через дачі і невеликий лісок. Відразу потрапляєте на верх звалища. Ніяких перепон окрім смороду на тому маршруті не пам"ятаю.

ПС: то про звалище. Про заводик ніц не знаю.

Керунок загалом зрозумілий, а де найкраще із Миколайчука вийти, же би просто трафити на місце?

Ось приблизна схема.


Вихід - дорога від останніх будинків вгору - чітко проглядається на гугльмапі (http://wikimapia.org/#lat=49.8836992&lon=24.0376139&z=16&l=0&m=b&search=lviv ). Потім праворуч на жирну дорогу. Недоходячи трохи до повороту ЛЕП звертав вліво на найбільш широку дорогу. Далі тре сунути прямо в сторону яру (доріг і поворотів не пам"ятаю тут чітко, але не має бути проблем якщо  триматись загального напряму). Думаю, що то не єдиний варіант як можна пройти крізь той лабіринт дачних кооперативів.
В результаті маєте спуститись в яр де буде UJECIE ZRODEL (http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,20.0.html ). Звідтам треба піднятись у ліс, де буде дорога до звалища.

О, і ще чомусь завжди перед спуском у яр натрапляв на табличку "збори кооперативу ... біля озера" :)

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Fenriz


Roy

Час збору - година так десь дев'ята. Місце уточнимо завтра ввечері.
Якщо нас назбирається більше ніж 5 чоловік, тоді доцільно буде йти пішки через Миколайчука. Якщо ні, тоді машиною по трасі, як на Жовкву, і там вже основною дорогою через КПП.
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

ліпше б було якби ми були на бібіці - я б взяв повну л-1, гарні фото б вийшли..якшо будемо чесати пішки - ну його нафіг тягнути таку важкезну бадягу  :-\
а хто остаточно підписується на вилазку крім мене, Роя і Ромчика?

Roy

Цитата: Lesyk від 12.11.2010 17:17:30
ліпше б було якби ми були на бібіці - я б взяв повну л-1, гарні фото б вийшли..якшо будемо чесати пішки - ну його нафіг тягнути таку важкезну бадягу  :-\
Л-1 зі всім решта бери в будь-якому випадку. Якшо шо допоможу.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Дійові особи: Romchick+1, Lesyk, Я. Якщо машиною, то є ще одне вакантне місце :)
Meine Ehre heißt Treue

Fetole

Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

inkognito

ЦитуватиА взагалі - Сходіть, цікаво побачити третє за висотою сміттєзвалище у світі.

   Відки така сенсаційна інформація?
Resistance is futile

Sunkatalano


П'ятеро в машину думаю поміститься? :)

SANECKA

Я за те щоб йти пішком від Миколайчука і через дачі, але не відмовлюсь і на сраковозі туди заїхати.

300 Гості, 0 Користувачів