Миколаїв та його околиці

Автор petro28011999, 12.07.2012 10:38:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

petro28011999

Добродії,в нас ше туво є печера неандертальця,з розписами,фоток немаю.

Le-i-3o

Друже тут як у маршрутках зупинок "тутка" і "Тамка" немає, давай координати :)
Він копав, і ти копай!!!

T.a.Z.z.Z

Та це хлопець про грот "Прийма" говорить, там неандертальця на другому поверсі знайшли)
видалено адміністрацією

Le-i-3o

А про які розписи цікаво йдется :)

Та знаю я шо таке "Прийма", і про Неандертальців все знаю :)
Він копав, і ти копай!!!

T.a.Z.z.Z

В нас тільки та печера з неандертальцем є це я точно знаю, і хлопець якраз про неї говорить, а які розписи хз))
Доречі можу показати невеличку печеру з вирізами, як мені казали монастир 13 століття, й заодно на криївку зайти можна)
видалено адміністрацією

Le-i-3o

Давай називати речі своїми іменами: на території Миколаївського району кількість печер наразі відомих на пальцях руки можна перерахувати, хоча теоретична можливість їх існування існує і пошуки проводятся. Все про що ти говориш це Гроти чи рукотворні чи природні, але гроти.
Він копав, і ти копай!!!

T.a.Z.z.Z

Цитата: Le-i-3o від 12.07.2012 15:50:48
Давай називати речі своїми іменами: на території Миколаївського району кількість печер наразі відомих на пальцях руки можна перерахувати, хоча теоретична можливість їх існування існує і пошуки проводятся. Все про що ти говориш це Гроти чи рукотворні чи природні, але гроти.
Вибачаюсь, я поки що не знаю різниці між гротами та печерами, тому для мене все печери, іншим разом виправлюсь.
видалено адміністрацією

Le-i-3o

Та я просто уточнення навів.

Взагалі всі рукотворні об'єкти що в Миколаївському районі, представляють лише історичну цінність, ну і якщо підходять для проживання кажанів то Хіроптерологам цікаві.

Тектонічні об'єкти(а саме такі печери зустрічаються у районі) вже представляють більшу цінність для багатьох областей науки, найбільш цікавими вони мабуть будуть для геологів, оскільки в печері порода не піддавалась сильному атмосферному впливу і по ній можна вивчати історію землі, по шарах залягання породи вивчати практично все що відбувалось в регіоні в різні часові періоди.
Він копав, і ти копай!!!

284 Гості, 0 Користувачів