Бахіли на п'ятницю

Автор Romchick, 16.09.2009 21:24:19

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Romchick

Люди, хто може виручити: потрібно 2 пари бахіл на цю п'ятницю. З мене велике-велике ПИВО!!

P.S. Хочу з сестрою і її подружкою спуститися на Полтву, може хтось піде з нами?
Думаю залазити біля моста на Чорновола.

Golem

1 - мож лізти так, там аж до Руставеллі Шота можна пройти по сухому. А так далеко все рівно не зайдете, максимум до Оперного :)
2 - можу позичити свої(віддавання повними води, шоб було видно чи без дзюрок :) ) Але ти забуваєш про розмір. Ніжна жіноча(дівчача) ніжка буде в тій бахілі як олівець в літровім слоїку. На моїй нозі вони защіпаютьсі на останній ґудзик і надіваються поверх Вібрамів. Так шо то безнадійно. Краще вже без них взагалі.
3 - Лізьте тіко вночі. Бажано після 2 години. ТОді води набагато менше, нема димки, шуму, гарні фотки виходять. Ну і для новачків не так страшно.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

я звами але не в 2 год ночі а приблизно год 6 -7  ;)

Chuhaystur

Ууууу! В такий час і я можу приєднатися! Тим більше, що після останнього спуску в колетор поблизу Ів. Франка тільки більше захотілося полазити
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Romchick

Спускатись будемо десь в обід-після обіду. Але всеодно потрібно десь дівчєтам бахіли роздобути.

Golem

Я б не рекомендував спускатися саме через цю дзюру в будній день вобід. Все таки подвіря установи куда люди ходять за довідками :) Якшо вже вдень - то краще біля білої скелі чи Шевченка.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Ми тоді були з Олегом Десь 8 год там нікого не було ми спокійно перелізли туда і вилізли звідтам :)

Dexter

І я може прийду..але не даю гарантії. :)

inkognito

Бахіли можу позичити, розмір №3
Resistance is futile

Chuhaystur

Емм, я туди спускався серед білого дня і всьо було чисто ніхто не засік ;D
  П.С. А поточніше вказати годину можна? Просто поняття обід-після обіду поняття розтягнуте ;)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Romchick

Будемо спускатись в п'ятниць приблизно в 5 годині вечора ймовірніше біля Шевченка, або біля моста.

zelja

ай блін мені не получеться з вами піти :'(

inkognito

аби то десь на 19-30 було б супер
Resistance is futile

Romchick

Ну то не йа вирішую. Як дівчєтам зручніше так і поведу,  а тимбільше мені ше треба до Роздолу зібратися.

inkognito

та нам також...а дівчата на Новий Розділ поїдут?
Resistance is futile

Romchick


Dexter

О_о я так і не поняв в якій і де ми залазим??

Romchick

Збираємось на 16:45 біля пам'ятника Івану Яковичу Франку. Спускатись будемо за мостом на Чорновола. Бажаючі приходьте!

Кшися

о...супер) і я буду=)

Golem

Тема починалася з зичення бахіл, а закінчилася плануванням спільної вилазки. :) Зараз Ви вже певно зібралисі і десь підземлеу :) Тему в плани переносити не буду, ітак ніхто вже не приєднаєсі. Най тут і буде.
Дігери всіх країн єднайтеся!

138 Гості, 0 Користувачів