Місце для пейнтболу

Автор Extreme, 29.09.2009 12:08:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Yaka

Привіт усім. Звуть Сергій! На вашому форумі відносно недавно, цікаво спостерігати за незвичайним хобі, незвичайних людей!


Сам займаюся страйкболом! Хто не знає це така собі гра коли люди пуляють один в одного пластиковими кульками!)

Постало переді мною таке питання: де б можна було проводити страйкбольні ігри, для певного закритого об*єднання людей!)
Найбільше цікавить лісиста територія в перемішку з урбаном, а ще краще якась богом забута в/ч ) На крайній варіант якийсь унікальний ліс з укріпленнями :)  Бажано щоб відстань була до 100 км від Львова!
Може хтось щось хтось порадить? Може візьмете в вилазку, порядність і адекватність гарантую!) Та і за мною не заржавіє!

Наперед дякую!)

Roy

На рахунок вч в Брюховичах, думаю відпадає, ще досі за двома рядами колючки та під охороною. Принаймі було так тижні зо два тому :).

Тут є недобудований піонерський табір в лісі, до 30 км, місце симпатичне, можливо підійде.


Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

ІМХО, чудове місце для страйку - бавовнянопрядильна фабрика в Новояворівську. Там дофіга коридорів, переходів, закапелків і велика площа.

Ліс + якісь розвалини - думаю таких місць досить багато є поблизу Львова. Почитай трохи форум, точно знайдеш кілька найбільш підходящих. Мені на думку спадають, наприклад, ракетні шахти біля Моршина і Липівка. Непогано, думаю, можна побігати на території закинутого дачного масиву на північній околиці Львова.

Але дуже прошу - з Твого боку обіцянка місця не засирати і не конфліктувати з місцевими. І - ласкаво просимо на спільні прогулянки!
Най жиє Гуцулія!

Yaka

Звісно, даю слово що територія буде чиста, і з місцевими конфліктів не буде! Мені це зовсім не на руку :)
Дякую за відповіді!) Дуже класні території!

gribkoff777

У Липіввці можуть бути нюанси. Там колись гуляли страйкболісти, місцеві накрапали заяву у РВ, там пришили якесь пограбування і т.д. Тоді перетрусили багатьох організаторів страйк- та пейнтболу. Але погуляти там було рульно!!! Ось відео звідти:
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Golem

Обєднав з подібною темою.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Yaka

2 gribkoff777 зараз зі страйкболом простіше :) за ту територію чув ) тому намагаємося уникати місцевих!)

2 Golem дякую ;)

455 Гості, 0 Користувачів