Підвішування(Suspension)№2 у Львові

Автор Sensei, 24.07.2011 12:29:00

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Sensei

Підвішування(Suspension)№2 у Львові


Силка зустрічі:
http://vkontakte.ru/event27597055
Запис:
http://vkontakte.ru/sensei_bme

Можливо хтось з вас хотів би випробувати ритуал наших предків,випробувати своє тіло та дух!!!
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

inkognito

Цитуватиретуал

ретуал, ні - ритуал, можливо.

Цитуватинаших предків

Мабуть, у нас різні предки. Ви звідки і хто Ваші предки?
Resistance is futile

Alter

Якщо на  то пішло, то яке відношення має сам процес підвішування до сайту, метою якого є дослідження Львова ???? Ви просили вказати місце для даної акції - хто зміг, той і допоміг. Але робити тут хроніку ваших акцій (які мені відверто не до душі), а тим більше агітувати цим займатись... Як на мене це не той ресурс і не з такою тематикою.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

linuxoid

Людина схильна кожен процес робити містичним і обов'язково пов'заним з предками. От тільки я не думаю, що предкам не було що до роботи як висіти на рибальських крючках... То зараз в світі ідея фікс виділитись з толпи на радість тої ж толпи всіма доступними засобами. Але, все ж, кожному своє і кожен хворіє по своєму.

Alter

ЦитуватиБезглузді мажори ви, от.

Ну, де ж так грубо! Але доля правди є. Як на мене, то хоча б той же ж альпінізм нічим не гірший. Хочеться екстріму - страховку чик! - і буде той самий ефект.

2 Sensei. Ви вже не ображайтесь на тих хто в такому дусі сприймає ваші починання (я в тому числі). Просто не всі здатні зрозуміти глибоку філософію духу і тіла людини при цьому. Якщо вона звісно може проявитись тут. Але вам, напевно, видніше.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

linuxoid

Я вкурив в чьом соль і де собака заритий! Ціна 400 папірців Нацбанку))

Alter

ЦитуватиБажаеш відчути солодке поєднання болю та ейфорії?

Хочеш внести в своє життя враження, які не забудеш ніколи?

Жадаєш пройти виприбування свого тіла та духу?

Отримай ВИБУХ АДРЕНАЛІНУ!!!

Випробуй себе за допомогою старовинного ритуалу пращурів - ПІДВІШУВАННЯ
То краще вже добавити ще пару сотень і пригнути з парашутом  ІМХО. Буде вам і екстрім, і враження, і випробування сили волі, і адреналін (по ногам ;D), і купа позитиву, і всього що завгодно.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Sensei

Діло не в грошах і не в понтах
якщо ви думаєте що ми з цього багато маємо то ні...
Дорога,гаки,мотузка,карабіни воно все дуже дороге і потребує частої заміни
Плюсь Медикаменти.якби хтось був на минулому підвісі ,то би замітив шо на одну людину йде блисько двох упаковок Ватних дисків,двох банок Хлоргекседину,та біля 20 пар стерильних рукавиць

що до Образ,то ні,ні накого ображатись не буду,хтось незнає що це...хтось не хоче розуміти...комусь просто всерівно.

в Чому сама соль підвісу??
з духовної точки зору,під час підвісу душа виходить з тіла і наближається до бога
так прийнято в людей зі сходу та іншого народу.Зокрема ретуал пішов з Тайланду,Індії,Африки то що...
з Точку зору медицини (вибачаюсь якщо інформація може бути трошки хибна,можуть бути помилки в медичних термінах)
Під час самого підвішування,організм дає екстрену ситуацію,якщо вміти правильно і швидко себе рослабити то в організм викидуються ендорфіни(як відомо гармони щастя)
Біль зникає і зявляється ефект вільного польоту.якого не виникає  в разі стрибку з парашуту.
в разі якшо людина не змогла себе рослабити ...організм подає подальші збої і людин може впасти в обморок.

з Деякої точки зору це може здатись Мазахізмом...можливо так і є...я притому  отримую заряд енергії.

Також більшість людей як підвішувались кажуть шо їхне життя кардинально змінюється після цього,я згідний зними.
В кого які предки я незнаю...

Чому кинув сюди??
тому що тут є багато екстрималів тощо.можливо комусь захотілось би..

за рекламу звісно вибачаюсь перед Амдіністрациєю,Модераторами і всіма рештами учасниками сайту...

все решта вже вирішуйте самі
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Sensei

Якщо тему не закриють (був би дуже вдячний якби не закрили)
то дам відповідь на всі інші питання після 6 години
ну або  починаючи з 8 ранку ВКОНТАКТІ

Що до Власників Зеркальних фотоапаратів,Та Відео Апаратів з підтримкою FULL HD формату ,звертайтесь,і зможете на всю  процедуру подивитись своїми очами
поспілкуватись з нами і можливо це дасть відповідь на деякі питання
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

:-)

Цитата: Sensei від 24.07.2011 23:33:27
так прийнято в людей зі сходу та іншого народу.Зокрема ретуал пішов з Тайланду,Індії,Африки то що...
Предки, предки... ну в кого звідки.
Декольтем своїм мене манила.

Alter

Пане Лесик, перед тим як писати МНОГАБУКАФ перечитайте будь-ласка уважніше моє прохання. Там мова не про конкретику а про коректність висловлювання на форумі. Ви так само і закони читаєте? ;D
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Alter

Ну якщо Ви вважаєте використання таких слів можливим, то модератор Вам суддя.
Хотілося б Вас ще багато чого запитати, але практика показує, що того краще не робити.

2 Inkognito. Прохання видалити роздуми наші з паном Лесиком над рукоблудством на форумі. По крайній мірі мої повідомлення (edit 25.07.2011 08.43). Тематичний мусор ІМХО.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

:-)

Висновки про дискусії:

Коли учасники форуму беруться з чужу роботу, це печально. Починають за когось вибачатися, комусь щось вказувати, якось не по-фен-шую, на мою самовпевнену, єдиноправильну думку, яка стверджує що кожен заточений під якусь певну дію і має виконувати саме її, а не пхатися куди не слід.

Цитата Покальчука давно вже стала літературною нормою, грубості і вульгарності тут немає. Просто відсутні, через високий рівень розвитку читачів, відповідно через високу їхню здатність до синтезу понять. Про буквальне розуміння мова не йде, хоча як варіант.

А так то "дрочити" - можна сказати архаїчний (через власне "рукоблудне" розуміння більшістю населення) відповідних слова "дратувати". Принаймні ще в 60-х роках ХХст. це в сільській місцевості Західної України мало саме таке значення і нічого вульгарного в цьому слові не було.

І ще цікава особливість, оце кілька тем останніх де дискусія, то люди які є неправими або не досконало висловлюють свою позицію, внаслідок чого явно програють своїм опонентам, починають звинувачувати останніх у твердолобості, недостатній проінформованості, перекручувати факти (скоріше за все, внаслідок відсутності необхідних мікроелементів та мінералів у воді, вони це все саме так і розуміють, тому це інформація "як я це розумію") і т.п. Впізнаю у цьому tereveni.org.ua/ Навіть тролі із тих же місцевостей родом. ;D
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

Давайте якось по-порядку:

1) Шлак почистив, ІМХО, зараз пропарсаю ще раз;
2) У нас форум дослідників Львова та його околиць, що являють собою увесь світ як відомо. Як би ясновельможний Сенсей узгодив рекламу із Адміністрацією (а мені чомусь здається, що подібних розмов не було), то би цю тему не розцінював як рекламну. Блокувати не буду, але зараз переїде в Куплю-Продам-Позичу. Щодо мене - мені цікаво було б побачити та зафоткати подібне явище(не важливо, що я його гет не розумію) - але для цього було б створити тему без явно вказаної реклами (читай, посилання на сторонні ресурси третього сорту)
3) :-), Новий Чемпіон, влучно та гарно дописав. За шо + дістав. Теревенів тут не буде, гарантую. Усі незадоволені будуть посилатись у широкий простір Мережі, а тут ігноруватимуться. Як такі.
4) Окремо про Лесика: терпіння має свої границі, і ти близько тих меж. Задумайся гарно над цим. Зменьшнння кількості друзів ще ніколи не було плюсом ні для кого.
Resistance is futile

Sensei

Ну щож так...я дійсно нічог оне узгоджував
раз я зробив рекламу.і ви не заблокували
то запрошую і вас..
там зразу вам все і роскажуть
Думаю зможете ще представити свій сайт
На підвісі буде Телеканал КЮТВ
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

215 Гості, 0 Користувачів