Шутчні гори - купка териконів в одному місці

Автор linuxoid, 08.01.2012 23:12:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

linuxoid

Ось таке:









"Літав" я гуглольотом по планеті Земля не без цілі, а з ціллю подивитись зверху на промисловість Червонограду і його району. Налітав я фотки, що вище. Давно вже мрію, навіть марю, відвідати ці місця, але без компанії наломно. Ось, вирішив зробити тему.
Пропоную в місяці Лютому відвітати це місце, конкретніше скажу ближче того самого місяця, а зараз би хотів почитати хто би туди пішов.
Вся ця краса взята звідси

Roy

Нє вапрос, я за! Але хотілося б туди попасти за відсутності снігового покрову.
Meine Ehre heißt Treue

Caesar

+1 за умови що все гаразд буде в універі)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Romchick

+ Я. Але дійсно, за умови відсутності снігу.

Alter

Якщо в лютому, то я +1. Будем Ц???О???Ф??? задовбувати своєю присутністю, чи так териконами буде прогулянка?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

GreenLION

Цікаво... Я +, але за аналогічних умов, що в Цезара...
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

linuxoid

Цитата: Alter від 09.01.2012 13:06:01
Якщо в лютому, то я +1. Будем Ц???О???Ф??? задовбувати своєю присутністю, чи так териконами буде прогулянка?

Вже раз... Тільки терикони, там буде де полазити

inkognito

злий мордератор: спробую приєднати своє тіло до вас. То лиш на день, чи може варто зостатисі наніч у RedCity?
Resistance is futile

gribkoff777

+1, завжди манили до себе ті штучні гірські висоти :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Bottlehunter

ото якраз днями чуть туда не потрапив. но не судилося. тому

+ їден
Най жиє Гуцулія!

linuxoid

На ніч нема проблем зостатись, є в нас тру-експлорерівский буха мотель, ну і треба буде ще об'єктів на день другий відгуглити.

ZED


Stinger


linuxoid

Раз вже люди будуть, то додаю карти нашого маршруту:


Це ж місце в Вікімапії

В вікімапії повторюються шляхи, що я намалював, бо вони є офіційними дорогами.

Жовта дорога: від кінцевої маршрутки колією до терикону. Ті, хто були в "Один день в шахті" цей шлях частково пам'яають. Дорогою трапиться непоганий індастріал, в т.ч. там де ми були найглибше під землею.

Зелена дорога то є дорога від міської маршрутки через Межирічча і Сілець. Даний шлях не просто так зелений, бо він найпростіший і найкоротший. Проте, має менше індастріалу по дорозі. Всеж, є старовинна Капличка та шахта Межирічанська. Також є непогані природні об'єкти - острів з городом, півострів з куском села. Даний маршрут виведе нас прямо до терикону і є, так сказати, рекомендованим.

В хвилинах жовтий шлях займе, імовірно, годину, зелений хвилин 30. Який краще сам не знаю, оба мальовничі по своєму. Червоний шлях не трушний, але він є, тому позначений. Підземель не буде, але маленька зона зі Сталкера буде.

Червоний шлях - невідомість. На мапах - це цілком пристойна дорога. По ньому найменше треба буде топати нозями, але можуть бути сюрпризи у вигляді болота.

Через ЦЗФ ми точно не підем, тому того маршруту я не вказував. Чому? - тому, що тудою піти, то ми ніде не попадем крім як до будки сторожів.

Плями неприродньої форми на мапах то є щось схоже до териконів і болота зі шламів.

Треба мати міцне взуття, найкраще берци, бо є імовірність попадання гострих шматочків породи в взуття, що не дуже приємно. Терикони, самі по собі небезпечні тим, що можна провалитись в пустоти і в них підсмажитись. Також можливі виходи шкідливих газів, тому треба буде дивитись один за одним. Навколо териконів є болота, що цілком можуть затягнути людину. Ну і треба пам'ятати про ох..рону.

Lesyk


_BuR_

Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

Felton


linuxoid

Очевидно, природа вирішила таки виконати план на сніг цього року. Сніг перетворить терикони в звичайні засніжені пагорби незвичної форми. Отже, будем чекати, коли розстане сніг.

linuxoid


linuxoid

Відео з терикона Ц3Ф:



На додачу, вишка шахти Зарічна:


І ще пару цікавих місць:




Автор відео знімає лише цільові об'єкти, проте по дорозі до них є ще купа чудових місць, зокрема: завод залізо-бетонних виробів, якісь очисні споруді (судячи з відео про озеро на териконі автор їх трохи зазняв, але не досліджував) і ще купка всякого.
Сніг сходить, думаю, за місяць можна було б туди (тобто сюди :)) навідатись

221 Гості, 0 Користувачів