Новий Розділ, вилазка!)))

Автор Chuhaystur, 13.11.2009 23:12:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Chuhaystur

Планую в понеділок З'їздити в Новий Розділ, на комбінат. Бажаючі - приєдуйтесь :)))
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Fetole

Я б поїхав, але дуже цікавить скікі триватиме ця вилазка?
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

Chuhaystur

На один день ( наразы немаю змоги на два(((((( :-\ Тому мабуть тре буде два, а то й три заходи.
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Lacerta

Я згодна! Пропиши о котрій та де?

Chuhaystur

Мабуть, на 10.00 біля Скрині))) В понеділок
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Marisha


Stinger

Можливо я буду, якщо не захворію, та ні де не вскочу в халепу)

Golem

Молодці. Шоб охоронці не псували вам настрою - краще перед відвіданням території встановити з ними контакт. Якшо не дадуться - забиваєте, обхожите то всьо боком і лазите. Навіть цікавіше бо треба ховатися і вести себе тихо :)

В самому комбінаті Сірка найбільш цікавий є закритий корпус. В нього можна попасти якшо піти по конвейєрній стрічці. Там якраз шнеки. Теж незле вибратися на його дах. Для цього пролазимо через отвір в дверях з другої сторони корпусу.

Другий мегаобєкт - комбінати мінеральних добрив. Якраз їх труби буде видно. Там охорона. Ззовні мож фоткати - привітні. Всередину є купа дир шоб пролізти, але то треба робити групою до 3 чоловік і поза їх очі. МИ тоді будучи тільки два дні не встигли всередину злазити. Якшо б Ви троха там пофоткали - було б просто чудово. Але старайтеся без запалу, бо тоді іншим вже туда буде значно складніше пролізти.

А так - успіхів!
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Якшо не заберуть на село то я звами :)

Fetole

Ще таке от питання, скікі з собою мати грошей? (маю на увазі мінімум)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

Chuhaystur

Отож: марширутка в одну сторону коштує 10 грн. Основне мати хоча б 20. Ну і гроші на їдло + пійло (накрайняк їдло & піло береться з дому ( тим самим економиться шонайменше 20)))) У всякому разі я планую на те все портатити порядку 30 -40грн. :)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Golem

Охоронцям ніц давати не треба! Ми їх просто були пивом пригостили.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Chuhaystur

Окей, візьмем до уваги :)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

inkognito

1) збирайтесь раніше, скажімо об 08-00 - бо по тому будете кінчатесі же все не виділи;
2) якшо проблеми - звоніть мені, маю певну мазь в New Роздолі. Тілько звоніть із знайомих мені нумерів;
3) будут лякати ментами - не ведіться, їм впадло навіть туди їхати. - акуратно дайте їм зрозуміти же вони йолопи та обійдіть
Resistance is futile

Chuhaystur

Еммм, тоді так: на 9.00 біля входу в Скриню, в понеділок.
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Chuhaystur

Отож наразі маєм наступне: Стінгер, Марічка, Маріша, Fetole, я. (не, густо, ой як не густо. ..)
Тому прошу зголоситися тих, хто 110% завтра буде.
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

zelja

пс: стінгер казав шо не їде.

zelja

Моя вам порада перенесіть вилазку на саступні дні бо
- мало народу підписалося
- Завтра дощ по прогнозам
:P

Fetole

може у вівторок? а то в понеділок дійсно погода, навіть як на мене лайно((
П.С. Я правда дуже хотів б але сьогодні промок в сраку... завтра стану в 8-00 подивлюся)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

Chuhaystur

Олрайт. Навіть моя вар*яться голова не конче хоче промокнути і захворіти. Тому ВИЛАЗКА ПЕРЕНОСИТЬСЯ У ЗВ*ЯЗКУ З ТЯЖКИМИ ПОГОДНІМИ УМОВАМИ.
(Еххх, шкода. . . :-\)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

272 Гості, 0 Користувачів