Як заробити у банку!!!)

Автор ehter, 14.11.2009 21:54:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ehter


Був колись такий казус у YserL

І yar-79 йому порадив, "якщо маєш кавалок з номером купюри, то в банку мають обміняти на цілу, так що маєш вже сорок гривень!"
Ходив в банк, дізнавався - це правда!!!

Якщо взяти 20 і розірвати її пополам, поміняти два куски у різних банках на дві нові купюри, ми отримуємо 40 грн!!!

Для переконливості, йдемо у один банк і питаємо:

У мене є половина двухсотки з номером, чи можу я її обміняти на цілу, другу половину загубив...
Якщо відповідь добре, кажемо, зараз принесу здому...
Шукаємо таку відповідь у другому банку... Нам повезло..
Рвемо 200 грн, міняємо на 400)

Вот такий лайфхак...

Сорі шо не втему, але подумав!

inkognito

   І ти мабуть вже дану концепцію реалізував якось? Ти пробував порвані купюри десь міняти на нові?
Resistance is futile

Fetole

Думав про це раніше) Поперше потрібно щоб одночасно це робили 2 людини та як є 1 велика БД НБУ, по друге там треба троооошки більше ніж половину як мені казали... Але це усе не 100% інформація, це критика моїх друзів на цю ідею)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

Fetole

Та чого ж це я? ;D В мене ж мама дівчини в НБУ працює) зара подзвоню тай дізнаюся) Як взнаю - доповню це повідомлення)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

inkognito

та ні , не ти. мав ether'a наувазі.   майже усю шмату тра мати. І тілько у ДЕРЖАВНИХ БАНКАХ!
Resistance is futile

Roy

Нажаль систематично так "заробляти" не вийде
Meine Ehre heißt Treue

Fetole

Та як вже понаписували не буду доповнювати напишу нове:
Дзвонив - треба мати трошка більше ніж половину купюри, тому махінаціх аж ніяк не вийде)
2 Inkognito:
"Та чого ж це я?" - малось на увазі як "дурна моя голова")
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

ehter

Жаль, але трошка більше майже рівне половині... головне шоб номер був.
Можна спробувати з 10 гривнями

Систематично звичайно не вийде, але всежтаки...

inkognito, неа :)


Pasja

А з іноземною валютою так само??? Можна з доларом або з євро попробувати, набагато більший навар)))

Mike

Получити "більше половини" доволі просто: з 2 купюр можна отримати 3 більшеполовинки по 2/3 купюри.
Рвати можна спокійно, навіть якщо діло не пройде завжди ж можна скласти 2 повні купюри й отримати назад стартовий капітал.

Проблему бачу у іншому:
- у кожному банку ба навіть обміннику є відеокамери;
- такі купюри вилучають, тобто підозрюю відразу ж після першого обміну купюра з цим номером стане недійсною.

Навіть якщо діло пройде, далеко не факт що через якийсь час тобою не зацікавляться відповідні служби. Якщо зробити таке кілька разів, думаю стовідсотково зацікавляться і тут не відмажежшся що випадково. А за подібне кримінальна відповідальність...

swordlord

Трошки не про махінації, а про сам обмін.
недавно прийшов в ощадбанк, бо мав напополам обірвану 50-ку, відстояв в черзі до одного віконечка. Там сидів "мудак", бо іншим словом цього прибацка назвати не можу, я йому "поміняйте", він "ми не міняєм, то треба в головне відділення НБУ", я йому "ви нацбанк ви зобовязані!", він впав на мороз і на аргументовані зауваження видавав тупі відмазки. В іншому віконечку без проблем касир поміняв на нормальну купюру.
Si vis pacem, para bellum.

linuxoid

Цитата: Mike від 18.10.2011 00:10:59
Получити "більше половини" доволі просто: з 2 купюр можна отримати 3 більшеполовинки по 2/3 купюри.
Рвати можна спокійно, навіть якщо діло не пройде завжди ж можна скласти 2 повні купюри й отримати назад стартовий капітал.

Проблему бачу у іншому:
- у кожному банку ба навіть обміннику є відеокамери;
- такі купюри вилучають, тобто підозрюю відразу ж після першого обміну купюра з цим номером стане недійсною.

Навіть якщо діло пройде, далеко не факт що через якийсь час тобою не зацікавляться відповідні служби. Якщо зробити таке кілька разів, думаю стовідсотково зацікавляться і тут не відмажежшся що випадково. А за подібне кримінальна відповідальність...

Ще проблема в тому, що подерту купюру міняють, за умови збереження номеру, якщо номер віддертий - купюра недійсна.

Mike

Цитата: linuxoid від 18.10.2011 09:40:37
Ще проблема в тому, що подерту купюру міняють, за умови збереження номеру, якщо номер віддертий - купюра недійсна.
На купюрах по 2 екземпляра номерів. Чи є інформація що лише один з них кошерний?

linuxoid

Цитата: Mike від 18.10.2011 13:06:58
Цитата: linuxoid від 18.10.2011 09:40:37
Ще проблема в тому, що подерту купюру міняють, за умови збереження номеру, якщо номер віддертий - купюра недійсна.
На купюрах по 2.  екземпляра номерів. Чи є інформація що лише один з них кошерний?

Цікаво, що про номери не йдеться таки. Тут все добре написано.

taras1

Мав справу з таким,мав 20 $ пошкоджені(порвані,замазані ..) пішо в Приват  вони кажуть, що тільки може поміняти УКРЕКСІМБАНК ,Зразу знайшов цей банк  в центрі.Думав все просто,приходиш  даєш стару валюту і забираєш нову,але не так все просто,в банку почали оформляти це все діло,обов'язково потрібно мати паспорт,там потім якась 15 хв валокіта з документацією,тобто всякі копії,всякі підписи.Думаю фіг зним вже може поміняють,а тьотінька мені каже вашу купюру відправляєм в Київ ,а там вони міняють і назад відправляють,це приблизно 1.5 місяці часу і до  мене позвонив представник банку і повідомив що я можу забрати свою 20.Але от не пам'ятаю чи щось за цю послугу платив ,вроді платив ,але якісь 10 грн чи щось в тому роді ,одним словом не багато.

Lesyk

Почав штудіювати даний закон (чо я на юрфак не пішов? я ж хотів...а, ну точно, зно з історії ...щоб його Юранц Йосиф тричі через плече >:() я набрів на пунктик який ламає дану ідею "заробляння" в банках:
ЦитуватиБанки мають  приймати  без обмеження від юридичних і фізичних
осіб для обміну  на  придатні  до  обігу  банкноти,  а  також  для
зарахування   на   рахунки,  вклади,  акредитиви,  для  готівкових
платежів тощо пошкоджені банкноти без ознак підроблення, які:
     зберегли цілу   частину   площею   не  менше  ніж  55%  своєї
початкової площі;
     розірвані (розрізані)  на  дві  частини,  на  яких збереглись
обидва однакові номери та серія,  і загальна площа цих частин є не
меншою, ніж 55% початкової площі банкноти.

Фактично я не докінця зрозумів закончєг, дочитаю, подумаю, і тоді зможу супер-вердикт висунути.


UPD1:
taras1 - твій випадок регулювався (мав би регулюватися) даними словами:
ЦитуватиУсі інші пошкоджені банкноти,  які складені з двох або більше
частин,  банки  мають  вилучати  як сумнівні щодо платіжності та в
установленому  порядку  надсилати  для  проведення  досліджень  до
відповідних   територіальних  управлінь  Національного  банку.  За
результатами цих досліджень експерт Національного  банку  оформляє
відповідний  акт,  на підставі якого банкноти (монети) можуть бути
визнані платіжними, неплатіжними чи підробленими.


UPD 2:
Фактично можна повернути купюру з пошкодженням понад 55%:
ЦитуватиОкремі банкноти, площа яких разом з обвугленою ділянкою менше
ніж 55%  її початкової площі, та група значно пошкоджених банкнот,
серед  яких  є хоча б одна така банкнота,  за бажанням пред'явника
надсилаються територіальними управліннями в установленому  порядку
до  Операційного  управління  Національного  банку  для  прийняття
Департаментом готівково-грошового обігу  остаточного  рішення.  До
акта  про обстеження обов'язково додаються ксерокопії (фотографії)
банкнот,  що зроблені під час їх пред'явлення  до  територіального
управління.
Також я розібрав процедуру вивчення купюри і розрахунку "уцілілої частини" (впринципі згрубша я таке і очікував :)  - кому цікаво - хай гляне внизу закону, в додатку).
Фактично щоб повернути шматок купюри менший за 55% -вона повинна бути пошкодженна вогнем/водою/хімікатами/т.д., а ще потрібно ше писати заяву, де вказувати першопричину пошкодження купюри і т.д., потім це все діло вивчатимуть мудрі науковці, які наврядше полінуються поцікавитися чи уже така купюра у них проходила. І коли вони це все перевірять (наскільки пам"ятаю - 2 тижні на то їм дається, вже не пам'ятаю  ::)) - вони висунуть вердикт "давати бало чи не давати бабло".

А, і ще моя думка, не підкріплена законодавством ібо я не знаю карний кодекс України, - подібна дія по-ідеї повинна розцінюватися як спробу шахрайства, нє?

Mike

Лесику, не ламай голову))) З розповіді  taras1а є зрозумілим, що при обміні тебе не тільки зафоткають відеокамерою, а й знімуть копію твого паспорта. Тому спроба подібного однозначно закінчиться бесідою з ментами.

Я бігло прочитав те що ти привів і мені здається що представити "більше 55%" не важко зробивши з двох купюр три, проте по однаковому номеру купюри попалять 100%.

Lesyk

Тим не менше, якщо спробувати пихнути 2 половини купюри з попаленими краями таким чином щоб на одній залишився номерок, а на іншій акуратно номерок пошкодити ч т.д. ... то це буде спроба шахрайства?

:-)

Цитата: Lesyk від 18.10.2011 23:02:15
Тим не менше, якщо спробувати пихнути 2 половини купюри з попаленими краями таким чином щоб на одній залишився номерок, а на іншій акуратно номерок пошкодити ч т.д. ... то це буде спроба шахрайства?
Який резон?
Декольтем своїм мене манила.

Lesyk

Цитата: :-) від 19.10.2011 09:00:42
Цитата: Lesyk від 18.10.2011 23:02:15
Тим не менше, якщо спробувати пихнути 2 половини купюри з попаленими краями таким чином щоб на одній залишився номерок, а на іншій акуратно номерок пошкодити ч т.д. ... то це буде спроба шахрайства?
Який резон?

Пихнути 2 половинки наприклад 50 гривневої куп'юри, в різних місяцях - і повернути собі двічі по 50. Фактично акт незаконного привласнення х2 сумми вкладдення, а отже шахрайство (ще раз повторюю що у ККУ несильний, після вивчення ПДР до рівня трошки вище ідеального (на то в мене 1 місяць  ::) - займусь кримінальним).

393 Гості, 0 Користувачів