Потрібен доброволець для адміністрування БД обєктів

Автор Golem, 16.11.2010 05:18:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Думаю всі знають нашу БД обєктів. Її колись був написав шановний UserL, обєкти в основному пододавав я. Але потім у звязку з відсутністю часу забив на то. А жаль. Гугл прекрасно індексує базу даних, та й простим користувачам вона спрощує пошук потрібних обєктів.

Так от, потрібен доброволець хто потратить кілька днів свого часу і добросовістно пододає нові обєкти. Попереджаю зразу, на 1 обєкт йде від 15 хв до півгодини. А за рік їх назбиралося огого. А потім слідкуватиме за станом форуму і раз на місяць чи частіше, оновлюватиме базу. За це отримуватиме моральне задоволення і повагу інших учасників форуму.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Caesar

я не маю поняття як то робиться, але якщо покажеш як то можу спробувати)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

YserL


Bottlehunter_

Я міг би взятися за ту справу. Правда, надшвидкого виконання не гарантую.
Най жиє Гуцулія!

Caesar

Виглядає просто!
а статтю на вікі теж мені тре робити?
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

YserL

Цитата: Цезар від 17.11.2010 12:08:04
Виглядає просто!
а статтю на вікі теж мені тре робити?
Ні, не треба. Якщо є на вікі то вписуємо лінк, якщо немає то залищаємо пустим поле.

Golem

Що ж. Дуже приємно що вам небайдужа доля нашої БД. Тепер нелегке питання Вибору:кого з двох. Щоб було обєктивно і необразливо. А також корисно для БД. Жодного з вас я особисто не знаю. Тому думаю ніхто не образиться, якшо я за критерій візьму кількість повідомлень і рейтинг. Це досить обєктивні показники. Може бути багато повідомлень і низький рейтинг, або навпаки. В Флашкозбирача обидва параметри на висоті. Та й звітів він написав немало, проникся духом форуму.  Думаю решта учасників форуму мене підтримають.

Що ж! Успіхів!
Дігери всіх країн єднайтеся!

246 Гості, 0 Користувачів