Мобільний звязок

Автор YserL, 16.11.2009 00:37:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

В мене київстар із 2005 року. Було декілька ексцесів. Але порівнюючи із іншими операторами гуд.
Зараз на тарифі ЩАСЛИВИЙ. 50 хв на день вистарчає повністю.
Перевага це система мій київстар. Подзвонив незнайомий номер: 30 хв і є його номер.
Також послуги маячок)
На місяць витрачаю в середньому 30 грн.
За лютий здійснив 340 повних хвилин  дзвінків, що в перерахунку приблизно виходить 8 коп за хвилину дзвінка що копійки. Так що статистика говорить сама за себе.
Раніше сидів на БІзнес-10 що виливалося у 60-70 грн на місяць.

Доречі акція від діджусу: http://paradiz.net/showthread.php?t=68370 - можна вибирати номер телефону.

Drusja

Проблема не в горшах і якості - це само собою зрозуміло, а проблема у тому, що оператор нав'язує абонентам вигідний для себе тариф.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Hel_2

Ну незнаю як в кого, но вмене абоненський стаж на Київстарі вже більше 10 років, і ніяких проблем ще небуло.
А ще маю Lifе, на ньому не поповняв рахунок вже більше року. І розмовляю без меж.
Тому і на Лайфі і на Київстарі все гуд.
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Stinger

Нажаль, як виявляється, на Лайфі не можна не поповнювати рахунок більше року, оператор блокує номер, і тоді треба поповнити мінімум на 10 грн щоб розблокувати і продовжити ще на рік...

YserL

Новина від Київстару про зміни у тарифному плані "Щасливий":
- Буде надаватися не 50 а 200 хвилин на день
- Абонентська плата становитиме 1,25 (1,35 чистими) проти 1,00 (1,07 чистими) як раніше.

Отож, як я ніколи не перебирав більше 50 хв на день, від першого пункту ніякої вигоди я не отримую.
Від другого пункту я сплачуватиму на 8,40 грн більше за місяць, або на 100,8 грн більше за рік.
Оскільки на цьому тарифному плані понад 1 млн абонентів, то компанія додатково заробить 100,8 мільонів гривень

Недолік тарифного плану смс по 0,50 грн (0,54).

Оскільки немає альтернативи, і на далі залишаюся на цьому тарифному плані.

YserL

НОВИЙ НАЙОБ МЕНЕ ВІД ХУЙСТАРУ:

Заява
Статусом на 26.01.2014 по абонентському номеру +38096******* о/р 57***** була деактивована послуга GPRS WAP і активована GPRS Internet.
На сторінці Налаштування Internet GPRS http://www.kyivstar.ua/kr/mm/mobile_internet/settings/settings/manual/internet_gprs/ вказано комбінацію *100*11*2# яка активує усі послуги GPRS.
Комбінація була введена о 20:38.
Вважаю, що мене було введено у оману, тому що на сторінці не вказано що крім послуг GPRS Internet активується GPRS WAP.
В результаті чого у 21:07 було підключено послугу GPRS WAP і протарифіковано:
26.01.2014    22:52:45    Додатиwap.kyivstar.net    Послуги передачі даних з використанням технології GPRS    10 485 429    159.38    159.38
26.01.2014    23:16:01    Додатиwap.kyivstar.net    Послуги передачі даних з використанням технології GPRS    1 463 447    22.26    22.26
26.01.2014    21:22:39    Додатиwap.kyivstar.net    Послуги передачі даних з використанням технології GPRS    253 281    3.89    3.89
сумарно на 185.53.
Вимагаю:
1. Вказати повідомлення про підключення усіх послуг GPRS на сторінці "Налаштування Internet GPRS".
2. Не дозволяти заходити у мінус. Розмови що це важко зробити брехня, оскільки на пріпейді це відбувається при досягненні нуля.
3. Анулювати суму 155 грн за послуги, які були надані при відємному рахунку відповідно до договору https://my.kyivstar.ua/tbmb/administration/docs/sa_lviv.pdf оскільки у угоді не вказано що абоненту може нараховуватися послуги у кредит у звязку через недосконалість білінгу оператора.




:-)

Доречі перейшов на Вільний-25 + бонуси із нету, наче не так швидко і печально гроші йдуть, але від нету хочу відключатися, тому бонусів не буде.
Декольтем своїм мене манила.

YserL

Теж придивляюся до Тарифний план «Вільний Київстар»
При першому дзвінку:
1,01 грн знімається за 200 хв.
"безлімітний інет" (50 мб на 236 Кбіт/с, решта на 32 Кбіт/с) 1,01 грн
1 смс київтсрам 100 смс за  1,01 грн
смс іншим операм 54 коп
1 хв іншим операм 1,35 грн
Якщо наприклад дзвонити у робочі дні тільки на хстар, то виходить 20,2 грн на місяць
Напевно що на нього переведу 3 номера.

:-)

Цитата: YserL від 27.01.2014 11:31:14
Якщо наприклад дзвонити у робочі дні тільки на хстар, то виходить 20,2 грн на місяць
Я мз користуюся загалом не часто (в основному живе спілкування, мило, скайп, всілякі форумні скриньки), тому мені головне щоб саме не їло гроші. А інакше брав би щось контрактне. Хоча вже з роки два (як не більше) думаю, як би це відмовитися від мз взагалі. Єдине що тримає - то робота, бо нет не всюди вичепиш, якщо у відрядженні і часто треба поспілкуватися вже і зараз.
Декольтем своїм мене манила.

Navara

Цитата: Roy від 19.02.2010 00:08:47
Погоджуюсь, лайф, з його акційним "0" це супер. Все таки відсутність плати за з'єднання це вигідно
Оскільки знаю на нових стартових пакетах цей "0" формальний. Кожного дня за перший вихідний дзвінок "зжерає" 0.25 грн. Тож на старих стартових пакетах обов'язкове поповнення раз на рік становило 10 грн, а на нових в додаток до того ще й 0.25 грн/день, в рік виходить кругленька сума просто за користування.
Боїшся - не починай, почав - не бійся

Lesyk

Цитата: Navara від 27.01.2014 20:41:30
Оскільки знаю на нових стартових пакетах цей "0" формальний. Кожного дня за перший вихідний дзвінок "зжерає" 0.25 грн. Тож на старих стартових пакетах обов'язкове поповнення раз на рік становило 10 грн, а на нових в додаток до того ще й 0.25 грн/день, в рік виходить кругленька сума просто за користування.

Лолщо? Заходимо на сайт лайфу і не знаходимо ніяких міфічних 25 коп. Хіба є стягнення за користування не на західних областях. Роздруківку місячного звіту витрачених мною коштів (з відсутністю будь-яких нестандартних стягнень) показувати?

Stinger

на разі останніх років 7 користуюсь лайфом, претензій як таких не маю, інтернет користую останнім часом кожен місяць 200 мб за 20 грн, що для телефона достатньо

S_E_R

Знайдіть старі пакети білайну з тарифами «29+» або «29» . Юзаю тариф 29 і щомісяця поповнюю на 5 грн . Ось шо маю :

З 03.12.2012 при поповненні рахунку скретч-карткою будь-якого номіналу або на суму рівну 5 грн, 15 грн, 30 грн, чи на суму 40 грн і більше через термінали єдиним платежем, на Ваш рахунок щодня будуть нараховуватися:
•100 нетарифікованих хвилин для здійснення дзвінків на номери абонентів «Білайн», «Голден телеком», «Київстар»;
•30 хвилин для здійснення дзвінків на номери абонентів інших операторів Україна за спеціальним тарифом — 15 коп за хвилину.

http://mobile.beeline.ua/ua/tarifs/all/tarif.wbp?id=2f4c9d0b-2a6e-4f4d-b542-98c5e84b9469
http://mobile.beeline.ua/ua/tarifs/all/tarif.wbp?id=87dc20f1-405c-4d4d-9f99-0adf80d0d4ed


Navara

Цитата: Lesyk від 27.01.2014 23:37:01
Цитата: Navara від 27.01.2014 20:41:30
Оскільки знаю на нових стартових пакетах цей "0" формальний. Кожного дня за перший вихідний дзвінок "зжерає" 0.25 грн. Тож на старих стартових пакетах обов'язкове поповнення раз на рік становило 10 грн, а на нових в додаток до того ще й 0.25 грн/день, в рік виходить кругленька сума просто за користування.

Лолщо? Заходимо на сайт лайфу і не знаходимо ніяких міфічних 25 коп. Хіба є стягнення за користування не на західних областях. Роздруківку місячного звіту витрачених мною коштів (з відсутністю будь-яких нестандартних стягнень) показувати?
Це стосувалося тарифного плану "+25", можливо його вже скасували.
Боїшся - не починай, почав - не бійся

YserL

Привіт. Ні в кого немає тарифного плану з 2 безкоштовними секундами?

YserL

Хтось підкаже оператора для телеметрії M2M, і чи хтось надає SIM Chip?

МТС
Смартфон Zero http://www.mts.ua/ua/mobile/tariffs/smartfon-zero
при поповненні першого разу від 40 грн, відключити GOODOK
стартовий 20 грн, на рахунку 1 грн

Тариф від Київстар (З думкою про ваші ГРОШІ!)
Київстар Датчик http://www.kyivstar.ua/lv-618/mm/tariffs/devices/sensor/
надають при поповненні першого разу від 40 грн
30 грн/міс => 10 МБ, 20 SMS і 15 хвилин на день

Life - ніби нічого немає.

289 Гості, 0 Користувачів