Лікарня на Миколайчука 9

Автор treyser, 16.11.2009 16:43:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

treyser

ясн..я прийду почекаю,хто буде з тим і піду...зі мною людей 4-5 буде..всі рвались,а тепер.. :'(
нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

Big Star

ще я прийду с 2 типами=)

treyser

все добре:)
я зараз в 11:00 піду на місце вилазки,і роздивлюсь там ...просто вчора explorer найшов там ще одне місце..отже воно там не одне..
я зараз в 11:00 іду туди,а потім зразу в центр...13:00 біля фонтану...я буду в курточці яка на аве..ну мене впізнаєте...
нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

explorer

Цитата: treyser від 21.11.2009 10:26:03
все добре:)
я зараз в 11:00 піду на місце вилазки,і роздивлюсь там ...просто вчора explorer найшов там ще одне місце..отже воно там не одне..
я зараз в 11:00 іду туди,а потім зразу в центр...13:00 біля фонтану...я буду в курточці яка на аве..ну мене впізнаєте...
місце те саме, вхід - інший.

Golem

Майже всі бомбіки мали по два і більше входів-виходів. Дуже часто бувало шо в бомбосховищах входи далеко рознесені одне від одного. Наприклад в Новому Роздолі більше ніж на 100м. МОже бути і тут то одне і те саме приміщення, просто є кілька входів. Наявність візка і нетиповий плоский заїзд теж легко пояснюється необхідністю евакуації лежачих хворих. Не виключено шо всередині буде досить велика площа як на таку кількість людей, з розрахунку на ліжкомісця.

В Дрогобичі старі корпуси лікарень були звязані підземним ходом. Будучу хлопчаком випадково з друзями попали туда через вхід попри стіну лікарні: сходи вниз, двері, навіть світло вмикалося. Пройшли до сусіднього корпусу але почули як хтось йде і втікали шо було сили.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja


Pasja

Я вас сьодні шось не побачив ??? Хіба та банда школярів шо сиділа коло фонтану були ви... ;D

Stinger

Хоча б один ліхтарик взяли з собоу? ;D

zelja

Цитата: Pasja від 21.11.2009 17:20:31
Я вас сьодні шось не побачив ??? Хіба та банда школярів шо сиділа коло фонтану були ви... ;D

ахаха насмішив  ;D

treyser

нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

Pasja


treyser

біля фонтану..тіки яки школьнікі?
нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

Pasja

Не знаю...Банда...Чоловік так 10...вік 9-15р. на вигляд)) Я подумав, шо то не ти...

Sunkatalano

Доречі, коли звіт з вилазки буде? ;)

treyser

карта!
умовні позначення!
_____________________
1.вхід сходи вниз..
2.герм двері відчинені
3.герм двері зачинені із другої сторони
4.решітка..(до решітки 4м підйом вгору
5.кімнатка
6.кімната із вікном навулицю..
7.лікарня..(світить лампа із лікарні)
________________________________
від решітки ми вже знаходились в преміщенні лікарні...
а саме сховище за герм дверима..зачиненими...
туди є хід...але там охоронець сидить,і дві собаки...треба з охоронцем найти спільний інтерес)
нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

treyser

вхід ..я б навіть сказав в"їзд:)
там охоронець і 2 собаки...охоронець звітам вибігав без ліхтар"я отже там є світло...
нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

Pasja

Є два питання:
1)Скіки вас було???
2)Чи ви більше нічого не дослідили???

treyser

нас було 7 людей
ми хотіли пробратись за ці двері...вони були відчинені...але звітам кожен раз вилітало дві собаки за нами!..одна собака вища наж по  коліна.що тут зробиш?...хібащо багато людей треба щоб іти , і мати посвідчення журналіста:)
нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

Pasja

Або взагалі краще туди не йти. Все ж таки лікарня з охороною, щей + пси. Можливо, це приміщення використовують як склад, і мало шо ше приписати можуть за проникнення...

treyser

Цитата: Pasja від 21.11.2009 21:30:10
Або взагалі краще туди не йти. Все ж таки лікарня з охороною, щей + пси. Можливо, це приміщення використовують як склад, і мало шо ше приписати можуть за проникнення...
це є відмінний об"єкт!
треба домовитись про екскурсію з охоронцем..сказати що ми робим реферат на тему "доти,колектори,убежища Львова"
нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

267 Гості, 0 Користувачів