Лікарня на Миколайчука 9

Автор treyser, 16.11.2009 16:43:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Pasja

Цитата: treyser від 21.11.2009 22:45:14
Цитата: Pasja від 21.11.2009 21:30:10
Або взагалі краще туди не йти. Все ж таки лікарня з охороною, щей + пси. Можливо, це приміщення використовують як склад, і мало шо ше приписати можуть за проникнення...
це є відмінний об"єкт!
треба домовитись про екскурсію з охоронцем..сказати що ми робим реферат на тему "доти,колектори,убежища Львова"

А він вам скаже: гуляйте, маєте інтернет!!!

ostik

Pasja має рацію, краще лишіться того, є ж багато іншого цікавого...

treyser

якщо до нього прийде чоловік 10-15 і скаже хтось років 25-30 ...а інший дасть "аргумент" охоронцю все буде ОК
..
але охоронець може нас запустити,закрити і викликати ментів...=(..ця думка заважає..
але дуже цікаво що там ,як там і до чого...+там людей стороніх небуло,отже все ще немає там "Тут був Пєтя","1715" на підлозі,і так далі...все нове..хочеться побачити!..
нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

Sunkatalano

Ще може охоронцю "стрілу" б набити? ;D
Легше йому поставити флянлер і блок "Прими")))

treyser

Цитата: Sunkatalano від 22.11.2009 12:09:04
Ще може охоронцю "стрілу" б набити? ;D
Легше йому поставити флянлер і блок "Прими")))
"аргумент"-це 0.7 пальонки:)
нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

inkognito

   може так, а скоріш за все ні. Не треба проектувати власні слабості на охоронців. Не вся охоорона "бухає", а мені наприклад було б стидно "якусь пальонку" пропонувати людині, що до нас гарно поставилась.
Resistance is futile

ostik

Повністю згідний з inkognito. краще лишіть цю ідею в спокоїю :)

121 Гості, 0 Користувачів