Лікарня на Миколайчука 9

Автор treyser, 16.11.2009 16:43:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

treyser

пропоную вилазку в бункер за лікарнею...був там 2 рази..нічого не досліджував :)
хто б пішов?..я можу в любий день...бажанно до 20.11.09..

Зустрічаємось в суботу 21.11.09 в 13:00 біля фонтану в центрі міста біля Оперного!
нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

Pasja

+1 Я йду, цікаво подивитися на то всьо...

Chuhaystur

Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Stinger


ostik


inkognito

 Ви б шановне панство поставили конкретну ДАТУ та ЧАС вилазки, місце зустрічі - а то так до Різдва будете домовлятись про похід  :)
Resistance is futile

YserL

Не на 6, а на 13 тролейбус. Економите 15 хв і сили.

ostik

дійсно на котру годину ви хочите назначити зустріч? :)

ostik


inkognito

2 treyser: ще єден матюк - і трейсити будемо тебе. Свої знання у географії міста Лева можеш показати на зустрічі із дописувачами форуму. Також НІКОГО не цікавить коли у тебе і які тренування (див. Смітник, там багато твоїх дописів), конкретики мало. Усе конкретне переміщене у шапку теми.
Resistance is futile

Sunkatalano

Я тоже постараюсь прийти)
Впадло мені їхати в центр, тому буду чекати безпосередньо на об`єкті)

treyser

Цитата: Sunkatalano від 19.11.2009 00:13:14
Я тоже постараюсь прийти)
Впадло мені їхати в центр, тому буду чекати безпосередньо на об`єкті)

не "запалися" там!..там охорона..туда треба буде зайти без шуму!
нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

Belka

Sunkatalano якщо йдеш то збираємось біля оперного,
бо ти туда дороги ненайдеш)))))
я памятаю як ти на лощину ходив))

Sunkatalano

Belka, я буду чекати на Зайчику ми вже з Treyserом домовились)
А на рахунок Лощини сам памятаєш))) Треба буде то повторити)

treyser

за шо мені рейтинг зрізали?(
нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

inkognito

  Мабуть за твої дописи. Хто? - користувачі форуму, більш ніхто. Особисто я поставив - за наявність матюків некрасивих слів у дописах. Як бачиш, окрім мене ще четверо дописувачів вирішили за щось тобі поставити мінуса.
Resistance is futile

Stinger

мдя, шось мені то дуже нагадує кумпанію sub crew чи як там її... теж так все починалось... treyser, побільше поваги до дописувачів, та будь простіше, і до тебе люди потягнуться... не треба понтів, тут це не люблять...

Golem

Згідний. Трейсер не виклав ще жодного людського звіту на форум, зато написав  аж 15 повідомлень. В анс ерсурс інформаційний, а не стіна в контакті. Цінуються насамперед змістовні інформативні пости.
Дігери всіх країн єднайтеся!

treyser

ясно..буду мати на увазі..тепер хто завтра йде в бомбосховище під лікарню 21.11.09 ...?
зустрічаємся біля фонтану в центрі в 13:00!!13:15 рушаєм на обєкт!..хто буде із гарантією із 80%..?..щоб я зр"я не прийшов..!(і хтось буде з фотоапаратом?..
нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

Sunkatalano

Сорі, я завтра не іду мені не получається :(

387 Гості, 0 Користувачів