Рейковий автобус у Львові

Автор explorer, 18.11.2009 23:55:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

explorer

Нібито вже цього місяця, чи то загалом цього року, рейковий автобус мав би курсувати по Львову між Сиховом та Підзамче.
Інтервал руху - одна година :\
Час проходження маршруту в одну сторону 37 чи то 50 (в іншій статті) хвилин... проект, кажуть, зовсім неприбутковий (собівартість проїзду - 8 грн), але планується введення аналогічного маршруту в Рясне-1-2. Можливо хтось в курсі цього проекту.
Рухомий склад нагадує зниклий "Львів-Ворохта".

Fenriz


inkognito

 А во тут для трудящихся розклад руху - мож кому у нагоді стане:
Resistance is futile

Golem

курча. Всьо файно придумали. От лише якби зупинявсі на станції коло Тунельної - був би прямий рес до мене на роботу і назад. Мо хіба дороблять!
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

прикро звичайно, але думаю ніхто не мав сумнівів, що це був передвиборчий хід Тимошенко котрий швидко закінчится... 900 тис. грн. збитків тож ппц..
Resistance is futile

:-)

Таке враження, що вони до тих 900 тис. включили і облаштування зупинок, який наш любий і інтелектуально збагачений народ швиденько похєрив.

Його добре продовжити до Старого Села, чий далі - було б саме воно, особливо в вечірній час, а так то маршрутки забиті тамтешні.

VeNick міг би сказати, скільки він на 100 км соляри жре, можна порахувати.

P.S. Зараз почнеться ціла серія закриття чудоюлівських проектів.
P.P.S. >kz! >kz! >kz!
Декольтем своїм мене манила.

Hack

Хтось в курсі чи до 10 квітня він буде ще курсувати по старому?
Взагалі даний розклад правильний?
http://railway.lviv.ua/schedule/railbus/

astrolon

З 1 червня цей маршрут знятий, РА буде тепер курсувати на Тернопіль з єдиною зупинкою в Золочеві
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Fenriz

автобус зняли а зупинки по трохи вандали перетвюрюють у руїни. зате бабла відмито на тому вагон)

208 Гості, 0 Користувачів