Рейка з буквою Т (Теренкур)

Автор YserL, 19.11.2009 17:53:19

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Гуляючи в районі пошти надибав на такі стовпчики з рейки. Зустрічав навпроти булинку вчителя, штук 3 в парку Франка.

Lacerta

Я теж такы десь бачила, а що вони можуть означати?

Golem

Наверху гвардійської такі ж.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

Ще питання для чого цю букву вліпили на такий сильний двотавр і так низько над землею. На якийсь геодезичний знак мало подібне. Ще по місту часто зустрісав подібні овали з буквами H, Z. Н - здається гідрант. Цікаво би було знати що це таке.

Yuriy

Можливо так позначають якісь межі
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Roy

Хм...завжди цікавило, можливо Т - телефон, телеграф. Відмітка кабелю можливо?
Meine Ehre heißt Treue

explorer

Цитата: Romchick від 19.11.2009 20:27:48
Ще питання для чого цю букву вліпили на такий сильний двотавр і так низько над землею. На якийсь геодезичний знак мало подібне. Ще по місту часто зустрісав подібні овали з буквами H, Z. Н - здається гідрант. Цікаво би було знати що це таке.
H - гідрант
Z - зв"язок
цифри - відстань до люка в метрах у напрямках відповідних положенню цифр відносно букви, або по стрілках (якщо є).
T - хз :) Телефон/Трансформатор/Трамвай/Тутай! :)

Akella

а може т-то теплотраса?хоча,малоімовірно,може ,як варіант telefon або thermalny wody,але і це малоімовірно
Akell me nice!

inkognito

  Знайомий щойно прислав, за що йому велике дякую! Буквою "Т" позначають "теренкури". Теренкур - це дозовані у часі і відстані прогулянки по рівній або пересічній місцевості з певним заданим фізичним навантаженням. Більше текстової інфи по останньому лінку. Поффтикати можна тут, тут і ще тут
Resistance is futile

Golem

Ага, пьєнькне! Дякую йому також, давно задавався питанням шо то таке і тепер знаю! Але як же добротно зроблено! І чомусь в стилі Львівгазу :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Akella

так от шо воно таке)))
Akell me nice!

yar-79

Нечекав! Цікаво, їх лікарі визначали, ті теренкури?

YserL

Добротно зроблені, але враховуючи кількість машин на вулиці, користі вони мало принесуть.

inkognito

  Ну то вони old-style developed, тодішні майстри із оздоровлення ну ніяк не могли прогнозувати появу торговових марок типу Сherry, Great Wall та іншого гуффна далекосхідного походження. А також, що на тому масово будуть пересуватись хрустики
Resistance is futile

Читач

Цитата: YserL від 19.11.2009 17:53:19
Гуляючи в районі пошти надибав на такі стовпчики з рейки. Зустрічав навпроти булинку вчителя, штук 3 в парку Франка.

Читав читав не витримав - зареєструвався  пояснюю - це геодезична марка, для прив"язки карти до місцевості - має визначені координати які записані у спеціальному каталозі. Рельса якщо копнути впаяна у бетонний куб, щоб важко було зломати. Літерою Т позначено для зручності наведення теоделіта або нівеліра - саме на перехрестя палочок Т.
Для цікавості подивіться на будинки у центрі міста, на яких є "репери" такі штучки які стирчать десь на метр від землі зі стін (об них зручно пиво відкривати))) це теж з цієїж опери.

yar-79

Невпевнений, маю геодезичну освiту, але таку марку бачу вперше...Ну i якого року, на твою думку цi марки, i коли з"явився перший теодолiт?

VeNick

Гуляючи сьогодні по парку в Трускавці, надибав такі самі стовпчики і таблички з написом Терренкур. У львові мені зустрічались літери Т в парку Івана Франка, в стрийськиму парку і якщо мені не зраджує пам`ять десь на оперному театрі
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

still

Цікава стаття про теренкури у Львові - місця, насичені позитивною енергетикою.

RedShift

У Червонограді біля Замку Потоцьких є три таких в асфальті. шо то таке?
На другому фото в саду Замку цвіте тюльпанове дерево.
Darts matters!

gribkoff777

Геодезистів мітки, щось типу того. Тюльпанове дерево - красота!!!
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

266 Гості, 0 Користувачів