Завод біля тракту глинянського

Автор Pasja, 20.11.2009 17:14:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Pasja

У вилазці на фантомну залізницю було помічено щось подібне до заводу. Фото цього об"єкта є у звіті по цій вилазці тут.
Пропоную піти дослідити цей об"єкт в неділю. Пропоную зустрітися на 11:00 на кінцевій трамвая "2". Якшо комусь не підходить час та місце, то пропонуйте свої варіанти...

З повагою, Pasja.

ostik


Romchick

Випадково мова не йде про експерементальну керамо-скульптурну фабрику?

Roy

Meine Ehre heißt Treue

inkognito

це не "Мікроприлад" він за 200-300 метрів далі, хіба то його якась віддалена частина
Resistance is futile

Pasja

Всі збираємося 7.02.2010 та йдемо досліджувати цей завод!!!
Зустрічаємося на кінцевій трамвая "2"  в 13.00

Надіюсь, нарешті хоча б хтось збереться... ;)

Pasja


STALKER

можливо я буду(якщо буде час).я ще дам знати

:-)

Наявність можлива, що з реманенту? Ломик, саперка?
Декольтем своїм мене манила.

Belka


Pasja

Цитата: :-) від 02.02.2010 19:59:50
Наявність можлива, що з реманенту? Ломик, саперка?

Ліхтарик, теплий одяг, та на твій розсуд...

Дануся

Хочу нарешті з вами=)Новеньких приймаєте?

inkognito

Цитата: Дануся від 04.02.2010 12:43:08
Хочу нарешті з вами=)Новеньких приймаєте?

Звісно! - у нас двері завжди відчинені!
Resistance is futile

Дануся

Ура=)Я буду.Думаю впізнати вас буде не важко=)))) ;D

Pasja

Зважаючи на те, що Roy запропунував піти у лощину в цей самий день, шей на ту саму годину, пропоную перенести відвідини заводу вже до весни і всіх запрошую до лощини!!! Детальна інфа тут. Дякую за увагу.

:-)

Фак.
Думав вибратися на прогулянку із гарячою солодкою кавою і канапками з сиром, а тут на тобі. >:(
Декольтем своїм мене манила.

Pasja

Цитата: :-) від 04.02.2010 14:31:44
Фак.
Думав вибратися на прогулянку із гарячою солодкою кавою і канапками з сиром, а тут на тобі. >:(

Це була тіко пропозиція і не більше того,.. просто і так дуже мало народу підписалося... Я пас...Лощиною цікавлюся більше.

:-)

Якщо комусь все ж схочеться подихати свіжим повітрям і кави із термоса з канапками на лоні "пошти індастріалу", то відписуйте, тоді прийду. Де об'єкт знаю.
Зустріч так як вище зазначено в неділю 07.02.2010, на 13.00 біля кінцевої трамваю № 2 під дзеркальцем (ксаті, воно досі там є?). 8)
Декольтем своїм мене манила.

ostik

я не зможу. також в лощину потьопаю.

Дануся

Цитата: :-) від 04.02.2010 14:46:11
Якщо комусь все ж схочеться подихати свіжим повітрям і кави із термоса з канапками на лоні "пошти індастріалу", то відписуйте, тоді прийду. Де об'єкт знаю.
Зустріч так як вище зазначено в неділю 07.02.2010, на 13.00 біля кінцевої трамваю № 2 під дзеркальцем (ксаті, воно досі там є?). 8)

Я хочу=))

239 Гості, 0 Користувачів