Замовляємо фірмові футболки Експлорера, по раз другий

Автор Golem, 21.11.2009 11:02:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Ось список, прохання всіх перевірити на відсутність помилок:

нік           Розмір    Примітки

"ROY"            L       з виділеною "о" жовтим кольором
"ostik"           M      
"zelja"          XXL      Повторне з іншим розміром
"yar-79"        XL
"Inkognito"     L       Повторне
"Golem"         L       повторне з іншим розміром
"Lacerta"       S       жіноча
"kivi"             M       усі букви маленькі і зелені, жіноча
"VeNick"        XL
"Compass"       М       усе білими літерами окрім ніку, жіноча
"Sunkatalano"   M       з червоною "X" в слові EXPLORER і червоним ніком Sunkatalano  
"deadmeat"      L
"Korguk"         L
"Rufus"         XXL     перша літера велика, а все слово рудого кольору
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Meine Ehre heißt Treue

deadmeat

Ще одна поправочка на рахунок кольорів якщо не пізно
deadmeat
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Якщо ще можна:
"Krezalis"            M       з виділеною "z" жовтим кольором

Якщо можна вибрати шрифт,то думаю яким шрифтом? У pdf надпис вектором.
Думаю буде найкращий 3 варіант

inkognito

    Як уже уже такий тренд на форумі пішов, прошу нік на рукаві у такому вигляді: Inkognito, просив би шрифт +1 чи +2 до минулого разу (у залежності як буде сі поміщати, головне - жеби цілком напис було видно збоку на рукаві)

    Дуже національно так виходить  :)
Resistance is futile

Lacerta


YserL


zelja


Golem

Ок. Постараюся все врахувати. І Львів ЮА перенести. Так шо 2 версія футболок відпізнятиметься від 1. Правда робити му напевно на анступному тижні. Цього в нас в офісі буржуї сидять :( не вирвешся
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Заніс нині футболки в Друк. До нового року не вийде, в них багато замовлень. Але обіцяли встигнути до 20 числа. Тобто до річниці форуму футболки будуть. Також може зрости на кілька гривень ціна, бо подорожчали самі футболки. Але небагато.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Ура! Футболки готові!!!!!!!

Всі бажаючі можуть забрати їх в мене, живу на кінцевій 7 трамваю на Шевченка. Завтра цілий день аж до вечора буду дома. Або роздача слонів відбуватиметься в вівторок на святкуванні річниці форуму. Час і імсце уточнюється, але шо вівторок - то точно. Бо в неділю не всі можуть, а понеділок - релігійне свято. Так шо приходьте, забирайте. Ціна лишиласі без змін - 60 грн + пиво адміністратору.
Дігери всіх країн єднайтеся!

RedShift

Тоді вже й мені зробіть таку як в Golemа, розмір "М".
Нік -
RedShift
Darts matters!

Golem

Ну тепер мусиш чекати наступної партії. Або піти і самому зробити. Координати в попередній темі.
Дігери всіх країн єднайтеся!

SANECKA

Я б також не проти футболки.Як хтось буде йти замовляти не забудьте про мене.Розмір L.SANECKA

RedShift

Не став я чекати наступної партії футболок! Переплатив, але це того варте.
Ціна 1 футболки - 75 грн. Гуртом дешевше.
Дивіться добре на виріб. Я недодивився і брак вже аж дома угледів. Спереду у маленької літери "L" немає підошви! Сцуки :)
А може це ЕКСКЛЮЗИВ?
Darts matters!

Golem

Молодець! Похвальна ініціатива.

Про брак: якшо маєш вільний час - сходи до них і попроси шоб тобі доробили :) Тобто дорізали кецик букви і приклеїли його туда. Думаю це вони зроблять прямо при тобі :) Контору знаю ше з 2006 року, люди нормальні.
Дігери всіх країн єднайтеся!

RedShift

Та Біс з нею, з тією буквою. Думаю, за пару місяців у багатьох літер бракуватиме елементів.  :)
Darts matters!

Golem

ну не знаю, хіба ти їм чимось так допік, шо тобі схалтурять. В мене їх футболка "Смерть Москалям" ше з далекого 06 року носиться. Потім для Бескидців робив, теж матеріал протерся до дірок, а футболка ціла. та й думаю з наших 30 футболок ще жодна на втратила своїх дослідницьких властивостей :)

Їдея така. Шо прати в машинці можна, але от прасувати - ні, бо поплавиться матеріал. тоді футболка служитиме дуууууууже довго
Дігери всіх країн єднайтеся!

Akella

ну хз,в мене при пранні в машинці 90 градусів 900 обертів букви позлазили(((не всі звісно-задні тримаються,видимо добре приліплені,з  ніку відвалились булви Л і А,з адреси лишились тільки ВВВ. ,перед обліз начисто,отако от(((((
Akell me nice!

209 Гості, 0 Користувачів