Замовляємо фірмові футболки Експлорера, по раз другий

Автор Golem, 21.11.2009 11:02:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Перша партія наших фірмових футболок пішла на ура. Та не встиг я її роздати, як появилося багато бажаючих мати такі ж. :)

Спеціально для них:

Хто хоче мати таку саму - записуйтеся! Також вкажіть точне написання нікнейму та розмір. Щодо розміру, той шо на мені - М. Більша L, менша S. Ну і як на мене - то М-ка з тих китайських, тобто вліз 1:1. Більший за мене хлоп не влізе точно. Майте це на увазі при виборі розміру. Можете попробувати в когось вже готову.

Ціна разом з футболкою була - 60 грн. Думаю суттєво не зміниться. Якість хороша, футболку "Смерть Москалям" виробництва Константи Код ношу по горах вже з 2006 року. Оплата після отримання + пиво.

Реєстрація триватиме до 15 грудня. Далі будуть за тиждень-два футболки.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Супер. Для мене: розмір L, нік Roy, і як в тебе, з виділеною "о" жовтим кольором
Meine Ehre heißt Treue

ostik

Для мене розмір М, нік так як і на форумі, все решта так як і в тебе...

zelja


yar-79


Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

yar-79


inkognito

то я б також просив одну для себе, у якості бекапу  :) Усі параметри такі самі як минулого разу - Inkognito та розмір L.
Resistance is futile

Lacerta

розмір певно, що S колеги якщо помиляюсь поправте, а псевдо Lacerta

kivi


VeNick

муні також футболку розмір ХL нік такий як на форумі
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Compass

я б теж не відмовилась 8),  розмір М, нік Сompass )))
І ще поправочка : можна усе білими літерами окрім ніку?

zelja


Sunkatalano

Розмір M. І якщо можна, то з червоною "X" в слові EXPLORER і червоним ніком Sunkatalano.

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

deadmeat

Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Нагадую всім шо 15 числа закінчується реєстрація бажаючих. Футболки будуть замовлятися лише ті, які написані в цій темі. А не сказані мені усно. Прохання поквапитися.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Korgyk


Rufus

Якщо можна, то мені теж футболочку замовте. Розмір - XXL, нік - Rufus (перша літера велика, а все слово рудого кольору). Дякую.
Be friendly to bats!

224 Гості, 0 Користувачів