Лощину затоплює!!!!!!

Автор Lacerta, 25.11.2009 19:43:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Lacerta

Я бігтиму через краківський. Може купити?

VeNick

боясь що на Краківському ринку такого добра мабуть нема
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Stinger

Вже є! беру 6 болтів м6, ті що ключем на 10 закручуються, 6 гайок, та 12 шайб для них, резину беру від велокамери

VeNick

я гляну за гумою від машинної камери
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Lacerta

Лощину затоплює?!
Отож зустрілись біля входу в СКА 27.11.09 о 12.00 stinger, VeNIck, Akella & Я. treyser не зявився :-\ Пройшовши повз купу ментів, добравшись до місця поломки зауважили, що вода не сильно, але тече. Та й муфта, яку приніс VeNIck не підходить. Зрозумівши, що нічим не зарадимо, прийняли рішення вилазити на поверхню. На зворотньому шляху зустріли сторожа, який був доволі "втомлений", якій намагався Андрію пояснити, що там ходити не можна і натякнув, щоб краще ми забирались по доброму, бо викличе відповідних хлопців. Переконавшись в тому, що ми йдемо, напевно бідака пішов спати ? :)

P.S Так, Лощину досі затоплює!Але вилазка дала зроуміти, як ліквідувати поломку. І хоч "втомлений" сторож намагався пояснити, що це об*єкт стратигічного значення. Особисто мені чітко ясно, навіть, якщо він "стратегічно" завалиться всім буде абсолютно всеодно :(

YserL

Цитата: Марічка від 30.11.2009 15:03:19
Лощину затоплює?!
Отож зустрілись біля входу в СКА 27.11.09 о 12.00 stinger, VeNIck, Akella & Я. treyser не зявився :-\ Пройшовши повз купу ментів, добравшись до місця поломки зауважили, що вода не сильно, але тече. Та й муфта, яку приніс VeNIck не підходить. Зрозумівши, що нічим не зарадимо, прийняли рішення вилазити на поверхню. На зворотньому шляху зустріли сторожа, який був доволі "втомлений", якій намагався Андрію пояснити, що там ходити не можна і натякнув, щоб краще ми забирались по доброму, бо викличе відповідних хлопців. Переконавшись в тому, що ми йдемо, напевно бідака пішов спати ? :)

P.S Так, Лощину досі затоплює!Але вилазка дала зроуміти, як ліквідувати поломку. І хоч "втомлений" сторож намагався пояснити, що це об*єкт стратигічного значення. Особисто мені чітко ясно, навіть, якщо він "стратегічно" завалиться всім буде абсолютно всеодно :(
Який сторож? Йому ми би пояснили що тут стратегчного...

inkognito

ЦитуватиОсобисто мені чітко ясно, навіть, якщо він "стратегічно" завалиться всім буде абсолютно всеодно  :(
А от мені (та й ще багатьом іншим) абсолютно НЕ все-одно...
Resistance is futile

Lacerta

Який сторож? Йому ми би пояснили що тут стратегчного...


Як який сторож?! Втомлений. ;D
А те, що не всеодно Вам - Нам (форумчанам) - це ясно, я взагалі про владу і...

YserL

Ну втомлений я зрозімав, а де його сторожова халупка була? Чи просто якийсь чувак підішов на територіхї ска і сказав я сторож...

Lacerta

Він сидів біля конюшень, біля джерела, яке витікає з лощини

YserL

Тра ще й зі "сторожем" провести виховну роботу) На один мішок більше :D

Sunkatalano

І коли ж буде наступна спроба залатати трубу?)
Я постараюсь прийти...

Lacerta

Цитата: Sunkatalano від 30.11.2009 19:53:21
І коли ж буде наступна спроба залатати трубу?)
Я постараюсь прийти...
Як тільки буде виготовлено підходящого розміру муфта

VeNick

Цитата: YserL від 30.11.2009 16:11:04
Тра ще й зі "сторожем" провести виховну роботу) На один мішок більше :D
Я з ним спілкувався, він тоді був в "ауті", він так говорив як у вісні)))
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Stinger

Може то він під дією наркозу розповів би щось про життя лощини? чи видав би страшну військову таємницю? лол звичайно, але все ж таки тре доробити почату справу, хочаб за ради наступних поколінь тру дігерів)

Dexter

  Ви думаєте що робите?????Яку трубу???Яку Лощину затоплює?????
  Я розумію шо хочеться помогти рідному місцю але подумайте логічно на вулиці холодно а вода тече під напором або зверху ви змокнете ,змерзнете,і получите суперове запалення легенів як мінімум...
  Тим паче навчіться уважно слідкувати за подіями форуму.труба не тріскає кожного року!Вода лиється цілодобово тільки на перехресті а там вона вже роками тече і ще нічого катастрофічного(що не може почекати до літа)не зробить.більшою проблемою є кімната з сходовою кліткою(моє зазначення в іншій темі що там воду перекрили було хибним ,вона тече кожного дня але після 6 години тобто коли на райони подається вода) там тече цілий водоспад(але як я казав зверху)
  До чого я веду, цю вилазку потрібно відкласти як мінімум до середини весни,якщо ви не хочете провести в лікарні пару місяців.

Lacerta

Не перпежива би, а краще сходив і подивився (без образ) то реально зробити і ніякої небезпеки особисто я не бачу в тому. Тим паче поки нема морозів


Коли були останьго разу вона ледь дзюбоніла, а не шалено лилась

Dexter

   Я в Лощині був вчора.і я бачу реальну картину.якшо ви хочете ви можете йти вас ніхто не тримає прсто говорю що ви нічого доброго зараз не зробите хіба тичасово=)
   Тим паче я не бачу різниці в Лощині яка була на початку літа і яка є зараз.хоча вже пробито дві а не одна труба=)
   От будемо в неділю на очесних я тобі покажу всю картину до чого ви хочете взятися...а після того робіть що хочете ;D

Lacerta

Dexter

тим паче, що з нами ходила дивитись на то людина, яка хоч троха розбирається в хомутах ну і.т.д (зновуж без образ) і чітко було визначено, що тра, щоб воно не тикло
А якби все було так кепсько він би глянув і сказав - "та забираймося звідси, а то не наш профіль"
Але ж ні?! не сказав

Dexter

 Ок=)Це твоя справа=)
Але в такому випадку закрийте одразу дві труби так щоб зайвий раз за одним і тим же самим не ходити=)

341 Гості, 0 Користувачів