Печера Оптимістична

Автор deadmeat, 29.11.2009 17:49:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

deadmeat

Щойно вернувся з експедиції в печеру Оптимістичну, найбільшу карстову печеру світу.
Протяжність на даний момент розвіданих районів становить близько 240 км, але вчені вважають що це лише 30-40% усієї печери.
Екскурсії туди не водять тому щоб попасти треба записуватися в експедицію і працювати (прокопувати тунелі).
деякі фотки закину зараз, а інші потім бо ше не переписав
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

deadmeat

Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

deadmeat

Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

deadmeat

Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Golem

Оооо, дякую. Вчора був на вечорі Тернопільського Турклубу, теж розказували і показували фото з нового унікального району "Глобальний". Також запрошували на довгу мандрівку, хто хоче - може приєднатися.

ПС: Від мене +, бо теж печери люблю. Правда мало деталей, з ким лазили, які саме роботи проводили, власні враження ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

yar-79

deadmeat +1 гарні фото, надихає на звитяги!

deadmeat

Ну компанія в нас була не дуже велика з 13 чоловік, але за тиждень вони мінялися, одні йшли, інші приходили. були люди з Москви, Сум, Тернополя, ну і най більше зі Львова.
Нашою роботою було прокладення магістральних тунелей для зручнішого пересування до нових районів і їх подальшого дослідження.
А щодо вражень то це словами не передати, потрібно тільки спробувати і відчути це!
Інформацію про майбутні еспедиції можна дізнатися тут http://www.manivci.lviv.ua
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

YserL

+ і від мене. Можна зїздити для початку в кришталеву, а потім в цю)

zelja

І від мене + суперово дятько так тримати  ;)
Я теж планую десь літом щїздити туди

Lacerta

Чудові фото+. Кристали суперові насправді дійсно це словами не передати, а треба відчути на дотик і побачити на власні очі  :D

YserL

А якийсь звязок із поверхнею є, типу польового телефону? І на якій відстані від виходу базувався табір?

inkognito

великий тобі +, дякую за гарні фото!
Resistance is futile

deadmeat

ЦитуватиА якийсь звязок із поверхнею є, типу польового телефону? І на якій відстані від виходу базувався табір?
Зв'язка з поверхнею не було, тільки тапік між таборами всередині
Наш табір десь в 2-3 годинах ходьби з поверхні, а в мірі довжини я не знаю, дуже важко визначити бо ходбба по печері це дуже часто на колінах і на пужі з проштовхуванням в різні щілини.
ще деякі фото
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

deadmeat

Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

deadmeat

Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

deadmeat

Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

deadmeat

Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

deadmeat

Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Extreme

Фотозвіт з аналогічної поїздки (вибачайте, що деякі фото не розвернули):
http://xball.lviv.ua/fotogallery/extreme_other/speleoturyzm/?s=0

zelja

не ну блін мене вже туди тяне після таких фоток  :o

416 Гості, 0 Користувачів