Презентація Полтви і нашого сайту

Автор Golem, 30.11.2009 11:05:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

В пятницю в Тернополі відбувсі вечір Пройдисвіт Вечір був організований Тернопільським Турклубом, були присутні учасники ше кількох туристичних спільнот. розказували  про гори, печери, скелі, далекі країни. З свого боку я вирішив троха розбавити матеріал і розказати про Полтву - зовсім інакше, але, тим не менше, цікаве для цих людей.

Презентація пройшла успішно, людям сподобалося, були купа питань і аплодисменти. Дякую також Зелі, Інкогніто і Рою за підтримку. Вони ше шось троха фотографували, мо тут викладуть.

А всім кому цікаво що ж я там показував, можуть скачати саму презентацію. Корисна буде і для агітації.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja


Lacerta

Призентація відбувалась в пластовій домівці?

А загалом просто молодці :-*

Golem

Ага, Федьковича 11 за політехом.

До зелі: Гуд, дякую. Відео дає змогу зрозуміти, шо в залі насправді було темно :) ну і приємно згадати. А хто не був - може послухати. Другої частини нема?
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja


Golem

Наша розповідь отримала 1 місце  в номінації "оригінальність-екзотичність"
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja


inkognito

  Супер! Viva eXplorer! Може хто звернув увагу, же розповідь Андрія набрала найбільше голосів - 9 штук! Із відривом у 2 голоси від найближчого конкурента! І то враховуючи, що ніхто із нас не голосував взагалі (а нас було четверо)!
Resistance is futile

Golem

шо факт. Тим більше приємно. Чи то карточок на всіх не вистачило, а чи просто до нас вони не дійшли, бо  троха сі спізднили і сиділи в стороні :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Така своєрідна перемога для нас, це радує.  :)
Meine Ehre heißt Treue

solodkas


yar-79

Гарний звіт, та виступ! Мої вітання!

Dexter

Приєднуюсь до привітаннь=))
Експлорер активно розвивається в всі сторони=)

Golem

Вчора Любко передав мені презент від ТТ.


Якшо чесно - був приємно дуже здивований. Адже не очікував нічого подібного. Футболка класна, підійшла по сайзу і сподобалася по дизайну.

Дякую!
Дігери всіх країн єднайтеся!

233 Гості, 0 Користувачів