Лощину затоплює!!!!!!

Автор Lacerta, 25.11.2009 19:43:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Lacerta

Та це не тільки моя справа, а може ти допоможеш? Сходи знами та покажи де? та, друга халепа

Dexter та й взагалі сперичатись я з тобою не буду, як маєш якісь конкретні пропозиції, то ділись

Dexter

З великою радістю=)
Тільки скажи день=)

Lacerta

як тільки Андрій виготовить хомут відповідних розмірів так зразу підем розвідувати, що там і до чого

Та ходили, одного разу вода в обід не лила, а останього ледь тикла, а хто його знає, що там буде пізніше.

Dexter

А ви хіба не ходили вже на розвідку.????

Stinger

Олег, друже, спокійно, ні хто не захворіє, останнього разу я ходив разом з ними, ми заходили зверху по сходах, від торпедо, там все добре, дірка невелика, десь з пів мізинця, я сам її оглядав, дірка біля баку в трубі, так що залатати там няц страшного немає.

Dexter

   Розумієш я попередив,а ви робіть як важаєте за потрібне=)
   Я з вами схожу подивлюся як зможу поможу.бо мені чомусь здається шо ми говоримо про різні речі. :P

VeNick

Цитата: Dexter від 05.12.2009 22:19:38
   Розумієш я попередив,а ви робіть як важаєте за потрібне=)
   Я з вами схожу подивлюся як зможу поможу.бо мені чомусь здається шо ми говоримо про різні речі. :P
отвір залатати можливо, от якби тиск не збвльшився, бо то був залишковий тиск. А так все буде ok
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Stinger

Цитата: Dexter від 05.12.2009 22:19:38
   Розумієш я попередив,а ви робіть як важаєте за потрібне=)
   Я з вами схожу подивлюся як зможу поможу.бо мені чомусь здається шо ми говоримо про різні речі. :P

Ну ми взагалі то про ті сходи що посередині лощини, між ліфтом та між сходами під військовою частиною, це єдині сходи по яким можно піднятись нагору, і там стоїть бак для води, от до нього і йде труба яка тече. доступ до труби нормальний, води в день немає, ризику ноль, на голову ніц не капає, заходити через верх, від торпедо, по сходах, 6 прольотів вниз... думаю я докладно пояснив)

221 Гості, 0 Користувачів