Біда...

Автор inkognito, 07.12.2009 16:23:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

   Шановні дописувачі форуму та гості! Маємо велику біду та горе. 2-го грудня вночі мала місце автокатастофа у котрій загинув батько нашого колєги Zelja'і, мати в тяжкому стані у реанімації, деякі деталі тут. Словами не передати наші співчуття, але завджи прошу знай, що тут є вірні тобі друзі та коліжанки котрі не НІКОЛИ не підведуть тебе, а наші серця б'ються у такт із твоїм. Усім нам болить, мучить серце та душу ця втрата. Проте це не кінець, це тільки початок. Маєш бути моцним та впевненим, а ми у цьому тебе підримаємо!
Resistance is futile

dead cat

Обов"язкого підтримаємо. Вірю в наших лікарів та в те що мати неодмінно видужає.

Lacerta

Друже знаю словами тут важко зарадити.
Але... ТРИМАЙСЯ, будь сильним. Знай, що МИ всі з тобою і тобі є на кого розраховувати в цю важку хвилину :'(

горобець

Мої співчуття. :'( тримайся!

Golem

Приєднуюся! Прийми мої співчуття. Буду старатися допомогти чим можу.

Тепер розумію шо жигулісти - то лише біда пасивна. А справжя біда - біда активна: це водії катафалків (з джипами ці ТЗ мають тільки спільний сайз). Чомусь всі останні голосні ДТП були саме за участю катафалків. Що має певну логіку. Адже люди що купують катафалки  ставлять наголос - безпечна машина, все решта їх мало цікавить. Якшо обернути: знаючи шо ти в безпечній машині, ведеш себе на дорозі зовсім по іншому.
Дігери всіх країн єднайтеся!

kivi

Знай! що в тебе є вірні і надійні Друзі. Ми готові підтримати і допомогти!

Akella

Зеля,друже,тримайся,не падай духом,хоч це й важко,якщо потрібна допомога-одразу кажи,постараємся допомогти і підтримати всім чим можемо!
Akell me nice!

Scorp

Зеля, ще раз прийми мої співчуття! Тримайся... Ти можеш завжди розраховувати на підтримку і допомогу друзів та знайомих.
І не стидайся просити якоїсь допомоги, бо всі ми такі самі люди, з якими так само може статися біда...
Читати написане транслітом - це як читати написане лайном на стінці. Ніби і зрозуміло все, але так неприємно...

ehter

Зеля, я втратив маму у 15, правда не так трагічно, бо я знав що це скоро станеться. Але я приблизно знаю як тобі зараз...
Ти нічого не чуєш, нічого не бачиш, в голові лише одне, але це все мине...
Світ милостивий, і він тобі допоможе... Не падай духом, і все буде добре.
Знай у тебе є багато друзів, які тебе не покинуть... я тебе хоть і не знаю, але якшо треба буде, поможу чим зможу... Тримайся...

Chuhaystur

Друже! Брате! Знай, моє серце,як і серце всіх наших дослідників з тобою! Я свідомий того, що словами таку рану не залікувати, її полікує час. . .Однак пам*ятай - ти можеш розраховувати на мою підтримку завжди, в будь-якій ситуації, зрештою, усіми ми зробимо все, абсолютно все, що в наших силах, щоб тобі хоч трішечки допомогти в твоїй біді. . .
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

RIDER

Сочувствую...
=(
Буду молиться за твою маму!

Romashka

... Життя - дуже не справедлива штука... Ми ніколи не зрозуміємо ЗА ЩО, ЧОМУ.

Прошу в Бога, ЩОБ ДАВ ТОБІ СИЛИ це пережити. Буде ДУЖЕ важко, АЛЕ поруч з тобою ДРУЗІ, які завжди вислухають.
НЕ ЗАКРИВАЙСЯ!!!
Ніхто не зможе відчути твоєї біди, але всі ми зможемо розділити твоє ГОРЕ. Стане легше.
Треба ЧАС, дуже багато часуууууууууууууу, дуже дуже.

Мамі допоможе молитва, молюся за неї (дива бувають, треба вірити - щиро щиро щиро).
І якщо кожен з нас виділить пару хвилин часу ввечері - може і ми всі повіримо і переконаємось.

Roy

Підтримаємо чим можемо, головне тримайся друже, ми з тобою!
Meine Ehre heißt Treue

Romchick

Мої співчуття... Зеля, тримайся, ми тебе всі дуже любимо і підтримуємо.

Fetole

Мої співчуття чуваче. Але ми з тобою! Тримайся і якщо шось - зразу ж звони/пиши! Миттево! Можеш на нас (на мене - точно) покластися...
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

Marisha

Приєднуюсь до вищенаписаного! Зеля, ти маєш бути сильним, тримайся! Якщо шо можеш на мене розраховувати, хоч ми мало знайомі!

Chuhaystur

Правду кажете, молитва врятує. . .молимось. . .за твою маму, за тебе. . .знаєш, Ігоре, тепер ти маєш ше одного ангела-хоронителя. . .
Кріпись, брате, кріпись! Ми з тобою!
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

ostik

Зеля прийми мої співчуття. І знай що ти завжди можеш розраховувати на нашу підтримку.

kurator

Ми приєднуємось до твого горя... прийми наші співчуття! Тримайся духом. Знай, що ми завжди будемо з тобою. Можеш розраховувати на нашу підтримку і допомогу в любий час, якщо знадобиться допомога - звертайся...

Stinger

Друже, співчуваю твоїй біді, це дуже важка втрати, але ми тебе не кинемо, завжди підтримаємо, допоможемо, ти тільки тримайся, як би це не було важко, тримайся...

242 Гості, 0 Користувачів