Батареї живлення

Автор YserL, 12.12.2009 12:25:36

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

:-)

Цитата: linuxoid від 04.07.2014 10:38:36
Ти маєш на увазі 26650? Дивись, що вони влізли, бо в них діаметр 26мм., краще всього бери панасоніки, якщо потрібні високі струми (більше 3А) то потрібно брати високотокові (IMR). Якщо треба зовсім високі токи (десятки ампер), то ще є магазин з ліфером (LiFePo4). Але май на увазі, що високотокові літій-іонні аки не мають плат захисту,тобто якщо їх сильно розрядити, то є ризик "вбити" елемент, тому для струмів менше або рівно 3А краще брати захищені елементи.

Щодо ліферу - такого типу елементи мають меншу питому ємність ніж в літій-іонних, але  вони віддають дуже високі струми і можуть дуже швидку заряджатись.  Номінальнальна напруга їх 3.2В (не 3.7, як в звичайного літію), тому вони потребіють спеціального зарядного пристрою. Ще їх перевага - тепиратурний режит від +50* до -50 і дуже висока витривалість: 1500+ циклів заряд-розряд без втрати ємкості і не так бояться глубого розряду.

Так, про них. Мені немає куди їх пхати, тому розмір без різниці, у мене виносний акум. Здохли 2 запаралелені акуми, які були в послідовному з'єднанні, всього їх там 4, от шукаю заміну, але так щоб фари вистачало на значно довше. Які там стояли в плані ємності, я хз, бо то із ДХ була фара. Ідея використати ту ж плату із акумуляторного блоку. А 2 живі я на іншу фару закинув би - там 2 в паралелі, матиму ще один акумуляторний блок.
Але струм там, хз, написанщ от 2200, але то скоріше акумів ємність. 2 години рантайму на максимумі, значить близько 1 А. А акум із захистом нормально заряджається в паралелі хіба? ТОбто хай 2 паралельно підключені акуми, які стоять першими зарядилися і відрубалися, тоді ж 2 паралельні, які після них, не зарядяться. Там звичайно ж є провідник між двома паралельними групами, але він так розумію щоб напругу міряти між групами.

За Ліфер я в курсі, але потреби наразі немає. :)
Декольтем своїм мене манила.

linuxoid

Цитата: :-) від 04.07.2014 11:46:17

Так, про них. Мені немає куди їх пхати, тому розмір без різниці, у мене виносний акум. Здохли 2 запаралелені акуми, які були в послідовному з'єднанні, всього їх там 4, от шукаю заміну, але так щоб фари вистачало на значно довше. Які там стояли в плані ємності, я хз, бо то із ДХ була фара. Ідея використати ту ж плату із акумуляторного блоку. А 2 живі я на іншу фару закинув би - там 2 в паралелі, матиму ще один акумуляторний блок.
Але струм там, хз, написанщ от 2200, але то скоріше акумів ємність. 2 години рантайму на максимумі, значить близько 1 А. А акум із захистом нормально заряджається в паралелі хіба? ТОбто хай 2 паралельно підключені акуми, які стоять першими зарядилися і відрубалися, тоді ж 2 паралельні, які після них, не зарядяться. Там звичайно ж є провідник між двома паралельними групами, але він так розумію щоб напругу міряти між групами.

За Ліфер я в курсі, але потреби наразі немає. :)

Тодо бери незахищені Панасоніки 18650 3400мА*год,  або з дешевних Санйо, служити повинні добре

YserL

Ціни на акумулятори AA і AAA однакові, хоча у AA заряду в 2,5 рази більше заряду в порівнняні з AAA.
Величезне тестування батарейок:
http://ammo1.livejournal.com/573394.html

Висновок: сольові батарейки не варто купувати.

По цінах: 6 AAA Duracel - Comfy 60 грн, в пресі 12 грн, Батарейка 15 грн, Okko - варта 40 грн\шт.
В батарейці появилися літієві батарейки - 75 грн.

:-)

Треба троха ловселфдісчардж АА - 4-8 шт і ААА - 4-8 шт, або рісайко, або санйо. або варта, мо ще щось адекватне, де зараз ціни норм?

Доречі, із 8-ми рісайко ААА за 3 роки 2 в лайно, 2 згублено і 4 працюють як має бути.
8 вартівських по 2100 - всі ок, в районі 1.9-2.0 наразі, 4 Ансман - 1.8-1.9.
Декольтем своїм мене манила.

YserL

"Зарядник" Li-Ion який не варто купувати, BLC-001B. Доріжки живлення 220в йдуть в притик із низьковольтною частиною, виводні елементи первинного кола йдуть в близькості до їздячого контакту, корпус просто розвалюється, і зі слів знайомого акумулятор слабо заряжають. Висновок: не варто брати навіть в руки.?



Drusja

Цитата: YserL від 23.11.2015 13:30:20
"Зарядник" Li-Ion який не варто купувати, BLC-001B. Доріжки живлення 220в йдуть в притик із низьковольтною частиною, виводні елементи первинного кола йдуть в близькості до їздячого контакту, корпус просто розвалюється, і зі слів знайомого акумулятор слабо заряжають. Висновок: не варто брати навіть в руки.?

На додачу в цих зарядках ще часто трапляється холодна пайка.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Drusja

Нещодавно тестував кілька свинцево-кислотних акумуляторів для ББЖ, на відповідність заявленій ємкості.

В тест потрапили наступні екземпляри, всі були новенькі і ні разу не юзані:
Brunt 9Ah 12v

Ventura 7Ah 12v

Energenie 9Ah 12v


Тестував їх за допомогою зарядки SKYRC B6AC V2 розрядом з навантаженням 1А, спершу відповідно повністю зараядивши і дав перерву між циклами пів години.

Результати вийшли наступні:
Brunt - заявлено 9Ah - реально маємо - 8,5Ah
Energenie - заявлено 9Ah - реально - 8,3Ah
Ventura - заявлено 7Ah - реально - 3,5Ah  :(

Як з'являться ще які екземпляри - обов'язково допишу.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

YserL

Я слюньки пускаю на CSB GP1272 F2 еле ціна на них трохи кусюча. І щоб свіжа і не підробка (у всіх магазинах вказують вагу 2 кг, а по даташиту 2,4кг).
Акум для UPC Meanwell PSC-60A-C 2.8A


В http://battery.lviv.ua/ GP 483 грн, HR 640 грн. Кажуть можте приїжати з вагою, і свіжі.

Drusja

В продовження тестів акумуляторів Pb.
Умови залишаються ті ж, а результат наступний:

Піддослідний Logic Power LPM12-9AH

Заявлено 9Ah - реально отримали - 8,5Ah
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Alter

Є ідея зробити стільки із підігрівом на основі ізольованого ніхромового або фехралевого дроту, якогось елементарного регулятора напруги (по закону Ома напругою регулюємо тепловиділення на нагрівному елементі) та літієвих акумуляторах.

    У зв'язку із тим питання - бачив китайські літієві акумулятори на 3000mA/h, розміром трохи більше стандартної АА батарейки, ціна 40-70 грн. Які будуть міркування щото тих китайців? Можна їм буде довіряти і яким дідьком їх потім заряджати?

Попередньо є мисля зарядки від регульованого по напрузі і силі струму БЖ, після деяких розрахунків  або згідно рекомендацій в плані вибору напруги і сили струму заряджання.

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Drusja

Наскільки я цікавився елементами 18650 - більше 2600mAh на нормальну банку практично не буває.

Бо можна на свою голову взяти щось таке


Народ рекомендує брати Samsung ICR18650 2600mAh, кажуть своїй ємкості відповідають повністю.
А от на рахунок підігріву стільок і регулювання температури тут найкраще буде городити якийсь мінімальний ШІМ. Заряджати літій все ж таки краще спец. зарядкою бо воно любить потужний заряд до 80-90%, а далі легенький дозаряд до 100%.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

linuxoid

Цитата: Drusja від 05.02.2016 19:21:59
Наскільки я цікавився елементами 18650 - більше 2600mAh на нормальну банку практично не буває.

Бо можна на свою голову взяти щось таке

Народ рекомендує брати Samsung ICR18650 2600mAh, кажуть своїй ємкості відповідають повністю.
А от на рахунок підігріву стільок і регулювання температури тут найкраще буде городити якийсь мінімальний ШІМ. Заряджати літій все ж таки краще спец. зарядкою бо воно любить потужний заряд до 80-90%, а далі легенький дозаряд до 100%.

Не зовсім: Санйо випускає 3500mAh, Панасонік - 3400mAh - у всіх чесна ємкість і краща на ринку якість, проте й відповідна ціна. LG і Samsung  випускають дешевші аки з хорошою ємкістю, але надійністю вони не славляться - кількість циклів заряду, порівняно, мала.

inkognito

ЦитуватиНе зовсім: Санйо випускає 3500mAh, Панасонік - 3400mAh - у всіх чесна ємкість і краща на ринку якість, проте й відповідна ціна. LG і Samsung  випускають дешевші аки з хорошою ємкістю, але надійністю вони не славляться - кількість циклів заряду, порівняно, мала.
Редагувати повідомлення

  На Samsung і LG наскільки мені відомо зараз стільки підробок, що знайти оригінальний акум практично неможливо. А Sanyo і Panasonic - це тру, дорого, проте якісно. І підробок значно меньше
Resistance is futile

Wolff

Не знаю де написати. Комусь треба на експерименти сонячні панелі від ліхтарика?
В ПОДАРУНОК!!!!!

ІНТРОВЕРТ 997

ДЕ треба їхати щоби взяти їх  ::) ?
Тут могла бути ваша реклама...

Wolff


267 Гості, 0 Користувачів