Радіозвязок

Автор YserL, 13.12.2009 21:47:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Сьогодні у пориві злості морального збудження піддав краштесту Nokia 2630 vs A40 - кинуті на відстань 2 метрів зі всьої дурі в деревяну підлогу. Думав обійдуся тільки сіменсом, не стримався (
Результат:
- у нокії повністю розтрощився екран, враження що добре гепнули молотком, вилізла клавіатура, стала булькою. Батарея відлетіла за 2 метри, оббитий кут, прошкрябаний до оболонки батареї, карточка вилетіла. Після розборки всі фуккції крім екрану працюють, заодно почистив плату і шви від пилу. Корпус залишився не пошкодженим. Орієнтовна вартість екрану 9$, але я міняв у знайомого, яскравість на порядок ниша ніж у оригінала. Шукаю шмурик таких телефонів із робочим екраном: 2630/2760 big/2660/2600 classic/1680.
- Сіменс як нічого не бувало робочий >:(

US5WEO

Народ! Найоптимальніше буде придбати портативну радіостанцію PMR діапазону (Private Mobile Radio, 446 MHz)    446.00625 ... 446.09375 MHz. Вона має 8 каналів (якщо іншу кількість тоді це не PMR) 0,5 Вт. Їх часто продають в мобільних салонах та й на радіобазарі є. Не потрібно дозволу від ДІЕ, доступно, дешево, практично. Мали радіозвязок між оглядовим майданчиком високого замку та автовокзалом, а це 7 км. думаю в інших умовах звязок буде цілком задовільним, навіть добрим)
Ось так вони виглядають, бувають в інших корпусах.
Машину ДІЕ бачили на вул. Науковій.

YserL

Вчора поповнив рахунок мобільного телефону через приват24 вдень, кошти списалися з банківського рахунку в 22-00 (смс про рух коштів не прийшов), на мобільний не поступили. Із спілкуванням із операторами прІвату виявилося що технічний збій, протягом 1-2 днів зарахуються на мобільний рахунок.
Зробив висновок для себе: прІват банк то є говно.

Інформація від інших клієнтів http://www.bankinfo.com.ua/responses/bank-729/ позитивні відгуки це відпис працівника приватбанку з проханням описати проблему і написати на hotline@privatbank.ua



YserL

Зараз думаю який телефон взяти, вибираю між Nokia X2-00 Red і Nokia 2710 Navigation Edition Jet Black
Nokia X2:
- радіо без наушників з УКВ діапазоном 87,5-108 МГц/76-90 МГц
- товщина 13,3
- сар 0.82 W/kg
- металева задня кришка
- стенд бай 22 доби
- ліхтарик
- камера 5 мп

Nokia 2710:
- товщина 13.7
- GPS
- сар  0.80 W/kg
- камера 2 мп
- стенд бай 20 діб

Photographer

близько 4 місяців користуюся kenwood TH-K4AT. купив для страйкболу - рація чудова (кенвуд їх доречі не випускає, їх клепає китайский завод який колись для кенвуда їх збирав, кенвуд потім відмовився від їх послуг а китайці лінію не зупинили )) тому всі кенвуди 100% китайці і палёнка але всеодно всі довольні. коштувала мені вона 800 грн в комплектації МАКС. коли грали в страйк в вапнякових шахтах - рація фано працювала і пробивала там , де ніхто і не думав що пробьє. на тепер це одна з найпопулярніших моделей в страйку. хоч і дорога, зате має всі можливі діапазони.

US5WEO

Поставив вдома СіБі-шку на 27 МГц  :) До неї саморобну антену півхвильвий діполь, на балконі, узгодив це все діло. Звязок по місту цілком задовільний, поки найдалі мав локальне QSO (радіозвязок. Q-код.) з Підбірцями, а саме за 8,5 км від мого QTH (місце знаходження). Радіостанція Alan 87 дозволяє працювати всіма видами модуляції- AM, FM, USB, LSB, CW. Вечорами на частоті 27.150 МГц FM сидить народ -Львівські СіБі-шники :) патякають про все на світі. Плюс на цій частоті працює реверсивний ретранслятор з ефіру в інтернет. (шукати канал 27.150) і з інтернету в ефір. Дуже зручно :)

YserL

Прикольна програмка. Створив канал explorer.lviv.ua
Прикольно :)

gribkoff777

Цікавить СіБі в авто. Що порадите, де краще купувати тощо. Дякую. :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

YserL

Не реклама):
Зараз у МТС є цікавий пакет "СУПЕР МТС БЕЗ ПЛАТИ ЗА З'ЄДНАННЯ 0-25", зокрема цікавий
Пункт: Інтернет за копійку 1600 МБ на 80 днів за 8 гривень (20 МБ/день).
Технічний нюанс: GPRS-Інтернет трафік за рахунок щоденних мегабайт використовується до 23:59. Для того, щоб продовжити безкоштовне (в межах 20 Мб) користування послугою наступної доби, потрібно перервати інтернет-сесію та відновити вже після 00:01.

На цьому тарифі Katsuk збирає інфу із його погодної метеостанції.

Для телеметрії і M2M 20 мб на день має вистарчити з головою. Єдине в прошивці врахувати розєднання сесії опівночі.

YserL

З перших чисел лютого змінюється умови у тарифному плані ЩАСЛИВИЙ.
Тепер замість 1,25 (1,34) грн/день абонентплата становитиме 1,55(1,67) за день. Додаткові витрати на рік становитимуть 120 грн за рік.
Якщо переходити, то на тарифний план СУПЕР КИЇВСТАР: 1 (1,07) грн за день. Вартість переходу 30 (32,25) грн.
Мій ARPU за місяць становить 51 грн.
Також, якщо не було нараховано пакетні хвилини через те що не було на рахунку, треба поповнити на 40 або більше гривень.
Обдирайлівка. Головне маркетологи обманюють: зменшили на 50% користування послугами. Цей лозунг відноситься до смс і ммс, і то тільки з другої, притому що вартість смс 0,75 грн!!! При собівартості в копійки!

Alter

Теж з матюками зустрів миле смс про те, що кожного дня буде жерти рубля ні за що ні про що. Подумую нафіг змінити оператора, і мать його йоб хай буде що буде.

Доречі, на киїйвстарі ще залишилось щось нормальне - всмислі ТП (тарифний план)?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

:-)

Мені із 0.75грн. до 0.95грн підовкласи піднімають. Наяб із смс реакцію викликає неоднозначну.
ММС не використаю взагалі. Смс за рік 3-5 надсилаю. Дзвонять в основному мені, я ж мобільний зв'язок просто ненавиджу, але робота вимагає. Але за сприятливих умов жодної активності в трубки немає тиждень часу а то й більше. Тобто годую підовкласів мимоволі.
Є якийсь оператортарплан бись абонплати не платити? І як номер забрати свій при переході до іншого?
Декольтем своїм мене манила.

YserL

Я перейду на СУПЕР КИЇВСТАР, але почекаю до лютого, у пресрелізах заявляли що зменшать на половину вартість переходу на новий тар план з лютого. Також хочу купити JiaYu G3 якраз там 2 сімки, тоді київстар цмокатиме! Теж придивляюся до іншого оператора, можливо до мтс.

Lesyk

Вільний Лайф-Захід наше всьо. Без плати за розмови в мережі, ціна дзвінків в інші мережі 50 коп/хв (без плати за з'єднання) і 50 коп за смс. + дешеві акції - 2 грн./тиждень - 50 смс в усі напрямки, 9.80 грн/місяць - година розмов по 5 коп/хв на інші оператори. Толкове пацантре юзає тільки лайф (хоч і гівняний зв'язок).

Ioan85

Одного разу перейшов на Київстар, продали мабуть чийсь б\у номер, або в своїй базі помилились, але з пів року по три рази на тиждень звонили, писали колектори...
Користуюсь  МТС-ом 25-коп на інші номери (в межах області), 3000 хв кожного місяця в середині мережі при умові поповнення на 40 грн в рік.

Hel_2

Цитата: Lesyk від 28.01.2013 00:35:26
Вільний Лайф-Захід наше всьо. Без плати за розмови в мережі, ціна дзвінків в інші мережі 50 коп/хв (без плати за з'єднання) і 50 коп за смс. + дешеві акції - 2 грн./тиждень - 50 смс в усі напрямки, 9.80 грн/місяць - година розмов по 5 коп/хв на інші оператори. Толкове пацантре юзає тільки лайф (хоч і гівняний зв'язок).
Згідний з тобою.
Сам юзаю вже другий рік і ніяких нарікань ще небуло.
Одне що life:) Internet трохи тугий за містом, а зі зв'язком все норм.

P.S Якість зв'язку може залежити від телефону.

Вільний life:) Максимум захід РУЛИТЬ ;)

А ще на life:) Максимум захід є рульна послуга "Інтернет за копійку" про яку детальніше ТУТ
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

:-)

Мені регіональна прив'язка мабуть не підходить.
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

Цитата: Fozi від 30.03.2014 12:20:17
Досить корисна таблиця!

Та не те слово, же корисна. Відкоментую корисну таблицю боянистим анеґдотом.прошу пробачення за msk:

Летят в самолете Петька и Василий Иванович, Василий Иванович спрашивает: — Петька, приборы! Петька отвечает: — 200! Василий Иванович: — А что 200? Петька: А что приборы?
Resistance is futile

Fozi

Цитата: inkognito від 30.03.2014 16:14:16
Цитата: Fozi від 30.03.2014 12:20:17
Досить корисна таблиця!

Та не те слово, же корисна. Відкоментую корисну таблицю боянистим анеґдотом.прошу пробачення за msk:

Летят в самолете Петька и Василий Иванович, Василий Иванович спрашивает: — Петька, приборы! Петька отвечает: — 200! Василий Иванович: — А что 200? Петька: А что приборы?
Ну тема ж "Радіозв'язок", отже логічно, що таблиця пов'язана саме з цим.
Перший рядок - це кількість каналів.Другий - це номер каналу, загально прийнятої частоти.Третій - сама частота в MHz.
Edge of a Revolution!!!

Drusja

Цитата: Fozi від 30.03.2014 21:39:49
Цитата: inkognito від 30.03.2014 16:14:16
Цитата: Fozi від 30.03.2014 12:20:17
Досить корисна таблиця!

Та не те слово, же корисна. Відкоментую корисну таблицю боянистим анеґдотом.прошу пробачення за msk:

Летят в самолете Петька и Василий Иванович, Василий Иванович спрашивает: — Петька, приборы! Петька отвечает: — 200! Василий Иванович: — А что 200? Петька: А что приборы?
Ну тема ж "Радіозв'язок", отже логічно, що таблиця пов'язана саме з цим.
Перший рядок - це кількість каналів.Другий - це номер каналу, загально прийнятої частоти.Третій - сама частота в MHz.

Чувак, ну ти гониш, чи може переганяєш?

По перше, може не рядок а стовпчик?
По друге, перший стовпчик - це якраз номер каналу, так само як і другий.
По третє, якої такої загальноприйнятої частоти?
А по останнє, вже як хочеш поділитись якоюсь корисною інфою то хоча б вкажи що це за таблиця, або не пиши взагалі нічого.

А тепер джерело яке бачу теж не розуміє що викладає і почитай коменти для загального розвитку.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

297 Гості, 0 Користувачів