Мертвий Півень, "Радіо Афродита"

Автор inkognito, 16.05.2011 18:00:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Я шахтарочка сама,
І звуть мене Люся
В мене Янукович муж
А я не боюся

Шахтарочка, молодесенька
В мене Янукович муж
А я не журуся



   Все почалось у минулу суботу, 14/05/2011. Злий модератор в своїй резиденції  мирно варив зупу, поки Romashka десь шпацерувала з InkognitA'ов по центру. На недовгу долю секунди шляк трафив світло - і радіо гаффтоматично перемкнулось з Ера-FM на не менш улюблену станцію Радійо Roks. По прошестю 2 хвилин, світло знову трафив шляк (але вже другий  :) ), а радіо перемкнулось на ФМ Галичина.

   Мушу сказати, що модератор дуж давно є, {ймовірно} одним із найбільших поціновувачів шляхетного & прекрасного українського року (зрештою, не тілько року) = а Мертвий Півень по моїй клясифікації займає єдне із перших місць. А на ФМ Галичина у прямому ефірі виступав Місько Барбара, хто не знає --> то той чувак, що у Мертвого Півня атвечає за вокал. І атвечає конкретна і якісно скажу Вам!

  Далі все просто - Місько та ведучі обіцяли у якості презенту альбом Мертвих Півнів, що цього року мав місце - зветься "Радіо Афродита". Більше  про нього можна прочитати на офіційному фан-сайті, власне тут. Як пишуть: «Радіо Афродита» – це позивні радіостанції УПА, що понад півстоліття тому доносила до світу відомості про перебіг українського визвольного руху.
 
  Далі все було гаффтоматично: dial-up дозвон в студію --> висимо 3-4 хв. на дроті --> ефір (йой, такий сексуальний голос в Адріяни) --> привітання в ефірі --> leave your contacs --> забираю альбома в студії, що по знаходиться за адресою пл. Соборна, 12 (поверх третій).  У результаті отримав диск з новим альбомом (без коробки- очевидно OEM-версія  :) ), листівку з фото Мертвих Півнів УПА-style, а що найголовніше = автограф від Міська Барбари!!! Я ся волочу від того, маю надію, що ви також.  
 
  Фото знизу, придивіться - там, здається Місько про eXplorer згадав!
Resistance is futile

300 Гості, 0 Користувачів