Наші улюблені кіна

Автор inkognito, 15.12.2009 20:40:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

    Виникла ідея створити відповідну тему. Прохання дописувати на форум посилаючись на IMDB - там практично кожен фільм можна знайти. Дописи без посилань гафтоматично переміщаються у "Смітник" (tm)
    P.S. я ще ось тут закликаю створити кожного свій пост. А потому як хто згадає черговий тру-фільм не створювати новий допис, а апдейтити існуючий. Дякую!
Resistance is futile

inkognito

 1) The Saint (Святий);
2) Тор Gun (Стрелок);
3) A Beautiful Mind (Прекрасный Разум);
4) Pianist (Піаніст);
5) Zwartboek (Чорна Книга)
6) Трансформери
7) Трансформери: Помста Полеглого
8 ) SwordFish(Гасло: Риба-Меч)
10) Дев'ятий округ (District 9)
11) Нot Shots(Гарячі Голови)
12) Hot Shots! Part Deux (Гарячі Голови-цвай)
13) Interstate 60 Траса 60
Resistance is futile

YserL

 1) Холодне літо 43;
2) Click (Клік);
3) Transformers (Трансформери);
4) The Day After Tomorrow (Післязавтра).
5) Амерікан бой;
6) Resident Evil, RE: Apocalypse, RE: Extinction (Обитель Зла, Улей, Вулик);
7) Znachor (Знахар);
8) The Book of Eli (Книга Еллая);
9) Knowing (Знамения);
10) Фобос: клуб страха;
11) 28 Days Later... (28 днів потому...);
11) The Road (Дорога);
12) After Armageddon (Життя після армагедону) [2010];

Romchick

1)Sleepy Hollow (Сонна Лощина)
2)Silent Hill (Сайлент Хіл)
3)Darkness (Тьма)
4)Сталкер А.Тарковського

Баянисто , зате гарно.

inkognito

    ніц ту боянистого немає старий, головне же би усі дописали свої уподобання. А може хтось не видів МегоЗачодногоКіна, котре мав за щастя спостерігати інший щасливий дописувач форуму?
Resistance is futile

Jurek

1) Das Boot (Човен)
2) The Shining (Сяйво)
3) Full Metal Jacket (Cуцільнометалева оболонка)
4) Memento
5) Braveheart (Хоробре серце)
6) The Prestige (Престиж)
7) Apocalypse Now (Апокаліпсис сьогодні)

Golem

Скачав "Сталкер" Тарковського. До цього навіть не знав шо такий фільм є. Дуже сподобався, гарна операторська робота, цікаві діалоги.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Akella

Цитата: Golem від 25.12.2009 10:43:02
Скачав "Сталкер" Тарковського. До цього навіть не знав шо такий фільм є. Дуже сподобався, гарна операторська робота, цікаві діалоги.

хз,мене він чомусь не вразив,хоча й є моменти які беруть за душу-особливо коли сталкер незважаючи на прохання,прокльони і мольби своєї дружини все ж вирушає в похід,коли він з усіх сил старається відібрати у Вченого бомбу,коли він приходить на заборонену територію і по своєму вітається з нею
Akell me nice!

Stinger

Сталкер - це взагалі класика, Тарковський зі своєю філософією просто неперевершений. Щє в нього є фільм Соляріс, який мені теж дуже подобається)

Akella

Цитата: stinger від 25.12.2009 19:53:09
Сталкер - це взагалі класика, Тарковський зі своєю філософією просто неперевершений. Щє в нього є фільм Соляріс, який мені теж дуже подобається)

ага,там де головна героїня випиває півстакана рідкого азоту і починає заморожуватись
Akell me nice!

Roy

Хотів би від себе виділити ось ці три фільми Еміра Коштуріци:
1)Underground
2)Crna macka, beli macor (Чорна кішка,білий кіт)
3)"Zivot je cudo" (Життя як чудо)
Хто не бачив, не пожаліє. Кожен хвільм наділений колосальною позитивною енергетикою, + екстравагантна режисура та незвичне поєднання жанрів.
І справжній гумор. Життєвий.

Подивився фільм There Will Be Blood (Нафта).Потужний фільм, доволі незвично як для американського кінематографа. Раджу глянути.
До пари, старенький приємний фільм, один із моїх улюблених Tombstone (Тумбстоун)
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

   Кустурицьо реально палит!!! Особливо ми сі ундерграунд сподобав!!! Усім щиро раджу!
Resistance is futile

RedShift

Darts matters!

yar-79


YserL

16 вересня буде премєра фільму Обитель зла:життя після смерті у 3Д.
ХОЧУ!!!!


astrolon

O Brother, Where Art Thou?
(Де ж ти, братику?) Кумедія з Клуні, кантрі музика, купа позитиву.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Ioan85


US5WEO

Iron Sky teaser - Space Nazis attack!

Lesyk

А ось мої улюблені кіна:
1. Леон - з одного боку історія про кіллера, з іншого - усе "активне м'ясо приховане, максимум психологізму. Сумний фільм...
2. Професіонал - історія одного французького війскового-спецпризначенця, якого зрадила влада його ж батьківщини. Він потрапляє до полону, але визволяється і закінчує почате. Такий сумний кінець, я аж просльозився.
3. 500 днів Саммер - про стосунки між хлопцем і дівчиною протягом 500 днів...безнадійно закоханий хлопець намагається "розтопити" серце дівчини, яка не вірить у кохання, зустрічається з ним, покидає і одружується на іншому мужику. С_ка.
4. Реквієм по мрії - історія про життя 4-ох наркоманів, про те як вони мало-помалу скочуються по соціальних щабелях на саме дно протяхом трьох умовних періодів - Літа, Осені та Зими.
5. Хатіко - фільм, сюжет якого був написаний з правдивої історії. Пес приходив чекати свого хазяїна кожного вечора на вокзалі, але одного раз його хазяїн поїхав - і не повернувся (загинув від інфаркту). А пес продовжував ходити і чекати його. Протягом 10 років. Ось що таке справжня вірність та дружба.

Ну і мій найулюбленіший фільм - Достукатися до небес - фільм про двох безнадійно хворих, які вирішили поїхати до моря, адже на небі лише і розмови про море, про його красу...

Якісь сумні всі мої улюблені фільми - не спроста це все...

Dima_Bear


275 Гості, 0 Користувачів