Ходорів. Цукровий завод

Автор SOC, 19.12.2009 01:28:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

SOC

Фото з вилазки ще минулого року. Ця вилазка була 2га, перша була соло і без фототехніки. Тобто це був спонтанний алкотуризм з посадкою в перший ліпший поїзд і висадкою теж при появі промзони в полі зору.
Фото в порядку просочування, тобто маршруту.

перше що знайшли на території-тигрова(класична смугаста) кішка, 1 на весь завод, під час 1го просочування теж була помічена

1ше закинуте приміщення, горище
2ге в тому ж стилі і очевидно збудоване одночасно з ним.


мінімальні вправи всередині

в 300м від входу(нашого, а не офіційного) сам цимес

зблизька теж досить мотивує

обертаємось на шум- класика:
алко-селянин проводить де-індустріалізацію.
краде металобрухт тобто

також по території циркулював маневровий тепловоз і кілька робітників-йшло або відновлення або знесення цехів .
робота як і у більшості місцевих, настільки повільна, що мету за період спостереження ми так і не зрозуміли.

сусідні споруди-стан аналогічний

попереднього разу на цій колії сидів заєць-зараз шум робіт не сприяв.


фото всередині- туманна погода+древній телефон- якість кисла

Обходячи народ на території, сочимось із корпуса в корпус, робимо фото більше мотиваційні ніж документальні


і як же без пост-ядерних аксесуарів- їх есть у нас. єдиний помітний слід, який ми залишили- повіили цого на видне місце

вид на лабораторний корпус, там розкидано купу застарілих реактивів і зошитів з результатами аналізів, за 70-80-ті роки. електрику розікрали ще до мого першого просочування

перехід в більш сучасний цех, призначення якого ми не зрозуміли- він абсолютно пустий. прохідна майже впритик і на ній символічно присутні люди.

 Місце досить віддалене і тому я свою жабу пересилив, і його таки спалив тут. Тим більше, що сам читаю теж багато цікавого-гріх не поділитись. Ну і просто, при не сприятливій погоді (-8С °щось теоретичне хоч переглянемо.
 В самому місті нічого індустріального більше не виявили..Був правда 1 цех за межами заводу, але сучасний і в смислі просочування майже герметичний(стадія-"нам за таке не платили" 8)). Та і маскувальні сітки woodland/desert у нас ніяк на фоні білих сендвіч панелей не сприяли ::)
Я не тормоз- я повільний газ

inkognito

 Гарно, дякую! Дуж сподобався протигаз і ретифікаційні колони (здається так зветься то чудо)! +
Resistance is futile

Golem

І від мене плюс. А на самі колони не пробували підніматисі? Чи небезпечно? Ше при можливості і наявності часу постав хрестик на карті де саме воно є і певні рекомендації по добиранню. жеби можна було потім в БД внести.
Дігери всіх країн єднайтеся!

kruckr

Тут пройшло моє дитинство. Памятаю шум тих труб, які не давали мені заснути...
Колись на тій колії стояв ранньорадянський паравоз який ми, діти, вивчали.
Море спогадів.

273 Гості, 0 Користувачів