Guest book

Автор explorer, 25.12.2006 00:24:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Nachtigall

Вітаю всіх:)
в народі я олько, а тут під ніком Nachtigall. буду радий долучитися до вас =)
якшо є питання - пишіть  ;)
Ліпше вмерти стоячи, ніж жити на колінах!

Greus

Фізкульт привіт!
Я тут новачок, хотів спитати: в Вас існує обмеження віком аби здійснювати подорожі?

P.S. Вибачте, якщо не туди написав.

YserL

не більше 3 вилазок на день і 30 км пробіжкою ;D

DeadTime 16.06.2010

Greus

Не зрозумів Вас, або Ви мене не зрозуміли. :)
Маю на увазі, лише повнолітні можуть здійснювати з групою подорожі?

inkognito

ми відкриті для всіх, приєднуйтесь - незалежно від віку, статі, віросповідання та сексуальної орієнтації
Resistance is futile

Greus

Тобто, мої 16 і відсутність деяких частин спорядження: дозиметра і GPS мені не запорука брати участь в цій затії?

Спасибі за коротку консультацію.


Roy

ЦитуватиТобто, мої 16 і відсутність деяких частин спорядження: дозиметра і GPS мені не запорука брати участь в цій затії?
Та, дозиметр, GPS, протигаз, Л1, броніжилет, газоаналізатор й обовязково вогнегасник! 

Та ні дядько, ми не схожі на тих, хто ходить виключно по GPS маршруту та через кожен крок вимірює радіацію.
Приєднуйся до нас, ентузіазм та здоровий глузд нам важливіший ніж усілякі там девайси  ;)
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

панство, стоп пліз = тут же ж Guest Book, усі кому потрібне думаю давно зрозуміли
Resistance is futile

Prizrak

Всім доброго часу! Сайт просто супер, кілька днів переглядаю не можу відірватись.

vasok

Вітаю. Давно читаю цей форум. Дуже класний проект.

Golem

Вітаю всіх учасників і читачів форуму з десятою річницею нашого існування!!!


Як то було десіть літ тому описано тут

Традиційне святкування відбудеться ближче літа в теплі і затишку якогось обєкту. Запрошуватимемо абсолютно всіх бажаючих. А поки шо думаємо над локацією. Якшо є ідеї - кажіть!!!
Дігери всіх країн єднайтеся!

46 Гості, 0 Користувачів