Автор Тема: Сихівське Озеро  (Прочитано 16592 рази)

2 гості дивляться цю тему.

STALKER

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 313
  • Стать: Чоловіча
  • дослідник
    • Перегляд профілю
Re: Сихівське Озеро
« Відповідь #20 : 09.01.2010 15:51:23 »
кидаю фотки тої місцевості де колись могло бути Сихівське озеро(я там Був минулого року) і цікаві посилання прогулянка по дну Сихівського Озера,На Сихові Було Озеро
Розшарити F VK G+

Юрко

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 3
    • Перегляд профілю
« Відповідь #21 : 29.04.2010 20:30:52 »
У лівому кутку першої світлини у попередньому пості видніється невеликий горбочок - то якраз краєчок фундаменту тієї лодочної станції, яку можна побачити на старій чорно-білій світлині, його добре помітно по залишках цегли. Ще пам*ятаю, що у Сихівському лісі було ціле міні-містечко з піонерських дерев*яних хаток без фундаментів - малесеньких, десь 2,5 на 2,5 м, пофарбованих у синій колір і пронумерованих, кількістю близько 100 (потім вони кудись зникли - мабуть, їх хтось спеціально вивіз). У середині було по дві койки вздовж стін, над ними - по вікну. А у теперішній перебудованій будівлі католицької церкви була якась адміністративна споруда цього піонерського табору. Вперше я побував там десь у 1986 році, у віці 5 років. Табір і лодочна станція ще стояли, але були закинуті, і озеро, наскільки я пригадую, тоді ще було. Воно починалось трохи нижче лодочної станції і пролягало через западину, де зараз городи, майже впритул до лісу на другому його боці. Зліва була досить висока земляна дамба.
Розшарити F VK G+

Lemberg76

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 10
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Відповідь #22 : 18.06.2010 00:03:38 »
Ну за 86 рік сумніваюсь... Бо у 87-88 я там вже тусувався і переходив по двох кладках через річку-гівнючку, перепрошую Зубру, яка була вкрай подібна до нашої Полтви 82-83 років в районі Промислової, де я проживав, але в мініатюрі :) ( Це там де був центр озера і його течія). З того боку взагалі було страшно і дико і там був Танковий :o :o :o... Для дітисок то була фест кульна мандрівка, після якої діставали по сра... , перепрошую, задниці. Але завше приносили пару патронів( і навіть виділи снаряд втикнутий в землю і мій кулєга пробував його витєгнути, а я му казав шо він йолоп і я йду відтіля поки він не бахнув :D) і перед очима стоїть купа танків... До речі в якійсь темі питали про танки... Так от у той час там було ціле кладовище танків різних часів... Але я шось загнув не в ту сторону... І піонерський табір тоді ше був доволі в порєдному стані, а от станція то так-вже була розібрана на цеглу... До речі дуже класні фотки тут тої станції, нігди не бачив (оффтоп - а що то за Львівцентр, в якому такі фото прикольні є?). А там де Шувар дійсно була трясовина, по якій йшла якась грубезна труба по якій ми ту багнюку досліджували (певно в дитинстві я тоже троха діггером був ;D) І до речі та карта і мене є(принаймі була 8) - я її особисто купляв в книжковому магазині при совєтах...
Розшарити F VK G+

marik1441999

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 6
    • Перегляд профілю
« Відповідь #23 : 17.07.2012 23:43:18 »
Чудові новини!!!
Восени завезли пісок і почали розчищати чагарі!!!

Ось надибав плани Садового і коли побачив на карті річку, ось помилуйтеся внизу скрін:

http://www.city-adm.lviv.ua/adm/management/management-architecture/detalni-plani-teritorij/1620-projekt-detalnogo-plpanuvanna-centru-sihova-v-m-lvovi

Житловий район Сихів займає східну частину південно - східного планувального району м.Львова. З півночі, північного сходу і сходу район огинає Європейський вододіл. В основу формування планувального району й центру Сихова покладена генеральна архітектурно - містобудівна концепція регенерації ландшафту, наявність природніх (заплава р.Зубра) та сформованих (пр. Червоної Калини) композиційно - планувальних осей.

http://www.udg.lviv.ua/ua/page13/portfolio51.html#

Я просто божеволію від радості)))))) ;D
Розшарити F VK G+

Ser Gio

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 8
    • Перегляд профілю
« Відповідь #24 : 26.06.2019 16:44:05 »
...хочуть змінити русло річки Зубра та перетворити прибережну територію річки разом з парком Івана-Павла ІІ у привабливу рекреаційну зону Сихівського житлового району.
Цікаво чи дійде до реалізації.
https://varianty.lviv.ua/63849-shuvar-zminyt-ruslo-richky-zubra-zarady-budivnytstva-hoteliu
Розшарити F VK G+