Зубра

Автор STALKER, 23.12.2009 16:50:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Ухти, дуже цікаво! Молодець, дякую за пост. Проплюсив.

Розкажи будь-ласка детальніше про прінімалово. А то я деколи по центру взад-вперед гуляю в хімзі. Що в тому незаконного, то ж не голий йшов, правда? Чи в міській раді про Полтву лекції читаю в бахілах, шоломі і футболці Експлорера. Поки шо мене ніхто не рухав хоч я і не ховаюся. А ходив я наприклад від Оперного театру і до моста на Чорновола. Правда троха люди від мене шугалися і я встиг добряче змерзнути в тій гумі. Чим все закінчилося?

ще питання: Яка приблизно довжина тієї ділянки де 2,5 метри? З фото важко сказати. Або ще краще буде якщо нанесеш це все на карту. Можеш на мою домалювати, або свою створити, або написати мені а я докину на свою. Як тобі зручніше. головне шоб було зрозуміло що і де тече.


Ну і був нині в тих краях. Ось притока Зубри що впадала під мостом з її лівого берега. Фото було в звіті. Ця ж притока але вище по течії коло ОККО.


Менша труба впадає зі сторони цього сірого будинку. Більша тече по Червоної Калини в Зубру. На око діаметр більшої труби менше метра. Запаху чути майже не було. Хоча на вигляд далеко не найчистіша вода.

Дігери всіх країн єднайтеся!

lvivsky_digger

2.5 метровий колектор десь метрів 30 всього

Мені поліція казала що то "стратегічний обєкт" і що лазити там неможна, а за совка всі підземні комунікації були секретні, а дігери тіпа "розсекретили" всьо.
Мене забрали в відділок на пр. Червоної калини, сказали писати пояснювальну і відпустили з умовою не лазити більше
але кого це зупинить xD

добре хоть матеріал вдалось зберегти
urban explorer

Golem

Ясно! Все правильно зробив!

Напевно про карти комунікацій Львова на сайті міськради вони не чули, як і про Книжку Гранкіна з Каналізацією Львова і її детальною картою. Дуже схоже що їм провели політпідготовку "в стилі СССР" і я навіть здогадуюся хто :) "Діггерство це прояв буржуазного заходу! Сьогодні в Полтву пішов а завтра водоканал продав!" Реалії такі що часи вже змінилися, дві революції пройшли. А деякі люди ніяк не хочуть жити по новому. :(

UPD: Зубра належить місту а не Водоканалу :) Це звичайна дренажна система
Дігери всіх країн єднайтеся!

Карабін

Хлопці,пішли вони  до sraku
Най спочатку наведуть лад в господарстві а потім когось лічать де кому лазити...

lvivsky_digger

ось карта моїх сьогоднішніх досліджень:



Якби я раніше не жив тут, то напевно і не знайшов би це місце, воно досить добре сховане в кущах

сорян, карта не дуже точна

urban explorer

Bottlehunter

Ха, чудова історія.
Тобто вони тебе відразу спитали чи ти не з Експлорера, не ти їм розказав?
Вибач за нескромне питання, ти повнолітній?

Ну і для всіх решта, мабуть не варто посеред білого дня в бахілах і зі спарягою в людних місцях з'являтися. Так не спортивно)

Най жиє Гуцулія!

Golem

Цитата: Bottlehunter від 05.01.2020 22:42:28
Ну і для всіх решта, мабуть не варто посеред білого дня в бахілах і зі спарягою в людних місцях з'являтися. Так не спортивно)

та ладно тобі ;)))))

Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

В порядку виключення хіба що. Якщо це стане буденним, перестане бути цікавим.
Най жиє Гуцулія!

lvivsky_digger

Цитата: Bottlehunter від 05.01.2020 22:42:28
Ха, чудова історія.
Тобто вони тебе відразу спитали чи ти не з Експлорера, не ти їм розказав?
Вибач за нескромне питання, ти повнолітній?

Ну і для всіх решта, мабуть не варто посеред білого дня в бахілах і зі спарягою в людних місцях з'являтися. Так не спортивно)


ну да, я неповнолітній) надіюсь мої вилазки не заборонені правилами форуму

як тіки поліція почула що я дігер і фотографував колектор, то зразу спитала за Експлорер і спитала чи не знаю я Андрія Риштуна
urban explorer

YserL

Час змінився, а в мозгах сидить "секретний обєкт". Зараз ні маскування, ні залякування нічого не приховають. У терористи, аааа... Це як за поребриком пожежник дає припис відкрити двері аварійного виходу, а припис фесебе каже все закрити.
А те що всі карти спецобєктів в спецархівах в мскві то таке.

lvivsky_digger

Гуляючи околицями Сихова знайшов ось-такий тунель зі струмком під залізничним насипом:


вузький тунель, нагадує тунелі в Нікольській штольні в Києві:




бічна притока:


в кінці тунелю маленька кімнатка зі скошеною стелею, з підлоги стирчить труба з якої витікає струмок:


струмок виходить на вулицю, попадає в бетонну трубу і тече в напрямку колектора Зубри:



urban explorer

lvivsky_digger

Притоки Зубри зі сторони пр. Вернадського
Біля злиття вулиць Броварського і пр. Вернадського два підземні потоки утворюють
притоку Зубри, яка впадає в неї на вул. Скрипника

Бетонна труба (№1) діаметром півтора метра, в неї зливається дощова вода з пр. Вернадського:


Справа проспект Вернадського, а зліва метрів за 20 вихід:




В сторону Вернадського:


Трохи вище на Вернадського є колодязь накритий бетонною кришкою:


З ліва труба №1:


Синя труба йде вище в сторону Стрийської, а оранжева це притока з дощоприймачів:


Знизу пр. Вернадського під бетонною плитою йде бетонна труба (№2) з ще одним струмком,
який тече в сторону труби №1 і можливо впадає в неї:


Оранжева труба з дощоприймачів:


Вище на вул. Лева Броварського є ще один потік:


На глибині чотирьох метрів в трубі (№3) тече чиста вода:


Імовірний витік цього струмка (внизу Вернадського)


Вище по течії (ця ж труба) тут сильно смердить хлоркою:


В сторону Арени Львів:


Також по вул Броварського поруч з колектором з чистою водою йде фекальний колектор:


Ближче до Арени Львів на найвищій точці пагорба його глибина досягає 20 метрів,
(якщо кинути в цей люк камінчик, то він летить досить довго):


Цікаве питання звідки йде цей фекальний колектор і куда він йде, якщо з низу на Броварського найнижча точка  і далі сам він текти не може
urban explorer

Ser Gio

О! Дуже дякую за звіт! Минулого літа також там зауважив цей чистий потік внизу Вернадського. А можна попросити нанести маршрут на карту і пронумерувати люки і розмітити звідки куда все тече, щоб сформувати цілісну картину?
ЦитуватиЦікаве питання звідки йде цей фекальний колектор і куда він йде, якщо з низу на Броварського найнижча точка  і далі сам він текти не може
Тут два варіанти:
1) Або в Зубру (треба дивитись чи йдуть туди люки)
2) Або на Стрийську - на одній із карт бачив напірну каналізаційну лінію з КНС, що розташована по Вернадського трохи нижче Екодому і гаражів. Цілком ймовірно вона якраз перекачує ці стоки наверх.


Ser Gio

До речі, останні дослідження Зубри також більше питань, ніж відповідей дають. У свому пості про потік з Бондарівки я стверджував, що колектор, який йде під потоком, несе суто поверхневий дощовий стік. Проте, остання карта каже, що цей колектор - побутової каналізації:

На днях, в суху і морозну погоду я навідався до залізничного насипу, що веде на танковий завод, то у відкритому люці обабіч насипу був такий шум води, що його було чути за 20 метрів. Надворі було сухо, відповідно поверхневих вод повинно було бути зовсім трохи. На жаль, зазирнути до люка не встиг, так як мене засік охоронець Шувару. Питання, то невже таки дійсно комунальні стоки Бондарівки шурують в Зубру? Ще один факт, Піонерське озеро ліквідували в 80-х роках, якраз саме тоді коли Бондарівка розбудовувалась і від неї тягнули ці колектори. Виглядає трохи підтасовано, але хтозна як воно насправді.

Карабін

Реально, питань більше ніж відповідей...
Як і шодо потоку по Коломийській
Якось йдучи попри басейн Дельфін зайважив два люки з сильним шумом води(маю підозру на фекалку) але вона спрямована вниз до Трильовського тобто в долину між 1 школою і Дельфіном...самі непонятки
Якшо каналья розділена значить є два колектори...

Проведіть по діагоналі і вийде це місце(там де сильний шум води попри закриті люки, але видно шо не глибокі)

Golem

Була гарна погода. До концерту Соломії лишалася година вільного часу. Тому вирішив я по слідах попередників троха перефоткати Боднарівку. Щоб мати фото вдень і без снігу.

КНС на вулиці Скорини коло 30 номеру. Зараз закинута і недіюча. Напевно тому що потім побудували колектор на вул.Хуторівка і все потекло самопливом


Ось потік що йде в зеленій зоні між лікарнею і школою. Вид в сторону гаражів на південний захід


Річка з попереднього фото є праворуч. Ліворуч під містком вона йде в злив з іншими притоками та в бетонну трубу


Потім все втікає в підземний колектор коло подвір'я школи. (на задньому плані) Як бачимо води не дуже багато


Далі колектор виходить на території гаражів. Тут маємо річку-ванючку


Сучасна врізка на фоні будинків з вулиці Демянської. Це теж дренажка. З фекальної постійно б текла вода.


Річка підходить до насипу залізниці. Далі тече по тунелю на іншу сторону. Там в кінці видно бетонне кільце посеред води


Якщо в районі школи вода була менш більш чиста, то тут - ні.


Ця ж річка але вже по іншу сторону колії. Ліворуч сміттєзвалище Шувару. Тому тут так брудно і вода погано стікає. По центру бетонне кільце з попереднього фото


Ось колія і кільце. Вид на Боднарівку звідки ми прийшли. Є палети щоб підійти впритул до люка. Я не вірю у випадковості...


В порівнянні з фото Сталкера за 2013 рік вони тут доставили ще одне кільце. Щоб дощові води з річки не попадали в люк через верх. Якщо я все правильно зрозумів. Бо старі фото були зроблені в темноті


Заглядуємо в бетонне кільце. Для напрямку, сміттєзвалище Шувару в мене за спиною. Стою на палетах.


Фото з зумом. Видно що далеко внизу тече фекальна каналізація. Тече вона в сторону вул. Хуторівка. В цьому місці в неї впадає притока  зверху тому є звук. Характерний аміачний колір на бетоні це від річки. Вона просочується між бетонними кільцями і частково теж впадає в фекальну каналізацію.


З цього відео все зрозуміло що де є і куди тече. Вода окремо в річку, каналізація окремо в колектор. А то що вони мало чим відрізняються на око...  то вже інша справа


Ну і карта з зображенням річки і що де є з описаного.


Сухий залишок: води тут небагато, але вона засрана. Якшо відновлювати Зубру то і цю притоку також. Бо вони потім зливаються. Найімовірніше шо забруднюють гаражі.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Ser Gio

@Golem, дуже дякую за пророблену роботу. Крапки над "і" розставлено, отже шум, це все-таки злив потічка в колектор. І, судячи з його розміру таки дійсно, вся Боднарівка тече тудою.

lvivsky_digger

Продовження мого минулого звіту
Фекалка, що йде від Арени Львів в сторону р. Зубри
Колектор тягнеться вздовж притоки Зубри з пр. Вернадського

Випадково знайшов люк, накритий тюбінгом посеред поля (на карті цифра 1):


Внизу той самий колектор з Арени:


Далі колектор йде в сторону вул Скрипника. Наступний люк:




майже всі люки були накриті тюбінгами (люків багато всі не фоткав)

Потім колектор попадає в КНС на вул Скрипника, на карті цифра 2: 


Карта фекалки:

urban explorer

Golem

дуже цікаво! На око, який там діаметр тунелю під тюбінгами? Чи можна пройти?
Дігери всіх країн єднайтеся!

lvivsky_digger

Цитата: Golem від 27.01.2020 22:13:01
дуже цікаво! На око, який там діаметр тунелю під тюбінгами? Чи можна пройти?

десь метр може
urban explorer

137 Гості, 0 Користувачів