Фото Львова Радянської епохи

Автор Golem, 25.12.2009 10:57:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

maxis


Belka

Пам'ятник Івану Федорову той самий, але стоіть якось нетак, повернутий в ліво на 45 градусів :)

Golem

Надибав тут ще одну файну фотку. Насолоджуємся :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Pasja

Все ж таки, час робить своє, і потрібно запам'ятовувати всі кращі моменти! Для мене, одним з таких моментів, є якраз наш форум! :) Тому, живімо - бо ми того варті, і давайте внесемо і себе в історію... хочаб не Львова, а принаймні форуму... Explorer ForEver!!!!  ;)

Генератор Зла

Ви знаєте я трохи в шоці...

здавалось би - радянські часи.. прямокутна архітектура.. сірість... але ж ні! все зелененьке, біленьке, гарненьке!

все доглянуте.. ні сміття... ні обдрашпаних стін!

В шок мене кинув той чудовий фонтан... підписано що він був на проспекті Свободи, але насправді я навіть собі уявити не  можу, де він там був...
а зараз огидний пісуар...

а ця чудова шикарна клумба перед універом Франка... а зараз там нещасненько так все.. і обліплено і обісрано нєфорами...

проспекти.. площі.. все величне і світле.. а зараз кругом розруха... наче після війни.. бруд.. сміття...

Просрала наша незалежна ненька наш гарний Львів! і навіть нема натяків що він відродиться(((

The Lone Digger

Пофлуджу трохи.
По-перше, дозволю собі припустити, що хист, досвід фотографів та сама фототехніка суттєво на різних рівнях. По-друге, не усе так ідеально на цій фотці. Третя секція червоного будинку таки обдряпана вгорі. Іржаві потьоки на стовпах, такий же знак "зупинку заборонено". А ці усі хаотичні стежки на лівому березі? І незрозумілої якості покриття на бічній вулиці там же? Порушник жигуліст? Воно справді виглядає набагато краще, але ІМХО друга фотка - це наслідок випуску практично безкультурного пост-радянського люду на вільне плавання. Був контроль, обмеження, тепер вседозволеність. Але щось за щось. Ти б поміняв свою +- свободу на те, що було?
Про фонтан. Це той, на місці якого тепер стоїть статуя Марії.
From 02.02.2011 -> The Lone Diver

Stinger

мені шось той бетмен (статуя діви марії) зовсім не подобається, якось все сіро, тупо, по рагульськи зроблене, я ще застав старий фонтан-вазу, і він був набагато красивіший, а матка боска хоч і є історично достаменним на цьому місці пам'ятником, але аж ні як так як її поставили, вони б хоча б знайшли старі фотки цього пам'ятника в архіві, коли його переробляли на новий лад, а то вийшло г..мно якєсь... тіки образа для віруючих та посміховисько для невіруючих... яка країна такі і пам'ятники...

Golem

Легко підтримувати чистоту в пустій хаті. За союзу ніц не було - от і відчуття краси. А ше явно підсилені кольори, так ніби фотограф накурився. Є дуже багато красивих фото сучасного Львова, майстерні фотографи роблять шедеври з банальних сюжетів. Троха є тут чи тут Натраплять на них наші діти і казатимуть шо тоді було класно, а зараз ні. До речі, в Нью-Йорку нічим не краще, ніж на нашій ВВ.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

додаю від себе нових свіжовідсканованих фоток львова 1976-го року

Stinger


Golem

Я приторчав. Фото автомобільної дороги перед оперним і тролейбуси на проспекті Свободи - взагалі раритет :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

а кубіта коло Політеху, тру тролейбуси, церква Андрія із стареньким трамвайком, BlueTooth-обісрана зупинка коло Політеху, марсове поле, автентичний old-style дігер із авіабомбою (хабар очевидно, на злом), 700-річчя, ЛАЗ...Тру, дякую старий! Звісно +
Resistance is futile

Stinger

Дізнався тут що той танк на Личаківській був не Т-34, а ИС-2, і що після того як його зняли з постамента - відправили в піонер лагер в Брюховичі, звідки він невдовзі зник (мабуть матьорі прапори Шматко здали на метал)  :'(   


vstas


vstas


Golem

Роздобув книжку "Архітектурні Памятки Львова" 1969 року. Є багато ч/б фоток, які тут не викладені. Перефотографував все цікаве, тобто шо змінилося чи  відображає автентику епохи.

З цікавого:
- Фреска на Дорошенка в хорошому стані
- ФТА ше не перетворився в офісний центр
- "Владі РАД Слава"
- Перед Інтуристом і тоді було людно
- Добре зберігся газовий ліхтар
- Любінська в оголеному стані. Цікаво чи спроможеться доктор Сушняк зробити таку ж знимку зараз ;)
- Фонтан замість Матері Божої зовсім незле виглядало
- Мілленіум - Кінотеатр Мир : американський стиль
- Пруся з дороги перед Оперним
- А Новий Львів чого вартує. Чимось Чорнобиль нагадує
- Світлофор перед ратушею вже давно не висить
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

- Колія на Руській: були бетонні плити а не бруківка. Отже та жахлива бруківка шо ми памятаємо не така вже і стара. Шо розвінчує міф про її довговічність. Те ж Городоцька. Перекладена вона в час будівництва колектора, початок 70-их.
- Класна трамвайна зупинка в центрі
- Високі дерева на проспекті Шевченка давали напевно значно кращу тінь
- Жигулів тоді не було :) Тіко москвичі і Волги таксі
- А ше Побєди
- Ну і фіра в центрі Львова цілком нормальне явище.
- Цікаво, коли виник Вернісаж. Тоді там була стоянка.

Зрештою, самі можете бачити. Фото гарні. Хто ближче центру тусується: то ж бо можна піти до Федорова і за безцінь купити ше кілька фотоальбомів Львова. І сюда викласти. Бажано кольорових, якось живіше дивиться.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Hack

НУ "ЛП", перший навчальний корпус


П.С. є можливо у когось ще фотки НУ "ЛП"? Цікаво переглянути і порівняти!

still


vstas

Відкриття памятника вождю 20/01/1952

223 Гості, 0 Користувачів