Колекціонування. Предмети колекції.

Автор Roy, 29.12.2009 01:51:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

astrolon

Цитата: yar-79 від 17.03.2010 17:11:18
Всі патрони є дезактивовані і являють собою лише ММГ!
Ось мій маленький стенд, більше не дозволяють  :'(  :

3 тя фотка ліва частина біля світлої великої гільзи снаряд від ВЯ23?
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

yar-79

Ні, то флак, ВЯ інакша, потім виставлю, віддав на дезактивацію...

Zaval

yar-79
Хороша колекція куль. В пляшці всі різні?

taras1

Так прийшла моя черга=)))Вот з недавного часу збираю модельки машинок в маштабі 1 /43,все почалося з виходу журналу автолегенди
P.S Може вкогось валяються дома і вони вам не потрібні,можете сміло мені відати=)))

yar-79

Мушу троха похвалитися новими надходженнями:
1)ММГ патрона 11х59R Gras-давно про неї мріяв!
2)НС-23 http://a-popov.livejournal.com/133549.html?thread=1591469

Bottlehunter_

До вашої уваги - моя колекція пластинок, найцікавіші, на мій погляд, екземпляри. До речі, якщо хто має дома непотрібний вініл і не проти його заміняти за пиво - буду дуже радий. А ще віднедавна мені потрібен ще й програвач, бо той, що в мене був - раритетний "Шарп" 1980-го року - я, як справжній Фляшкохантер, напився і ненароком розтоптав :-[ Ремонту не підлягає.









Най жиє Гуцулія!

Khimik

Ну як гла лишилася ціла і маш бажання побавитися - то можу запропонувати Вегу, здається 109, з консервації (тобто, не юзану взагалі)

Дануся

Цитата: Roy від 13.03.2010 02:41:57
Ось похвалюсь, яке я сьогодні отримав поповнення з Дойчляндії ... :D Вах!

оте Underberg по ходу просто приправа - в мене таке валяється(подружки тітка з Німеччини привезла.казала що приправа))

atlas1975

Bottlehunter - у далекі 80ті (а може й і раніше...) мої брати збирали західні вініли - вони були страшенно рідкісні (як правило випускались в момент виходу альбому групи чи виконавця), найчастіше  - просто позичались, перефотографовулися, записувалися на бобінники і віддавались далі в руки, - звісно шо не задармо... Жодна, підкреслюю - жодна платівка в конверті і зроблена в ЕсьЕсьЕсьЕр - в порівняння за художньою якістю та й за звучанням - не могла йти... Я може десь пізніше найду слайди кольорові, оцифрую і може окремою темою й викладу... Були ще польські та болгарські вініли (рідше мадярські) - в них якість була вища від совєтських, але значно поступалась західним оригіналам, тобто була тим шо зара зветься піратською продукцією...

Roy

Цитата: Дануся від 15.10.2010 00:25:28
Цитата: Roy від 13.03.2010 02:41:57
Ось похвалюсь, яке я сьогодні отримав поповнення з Дойчляндії ... :D Вах!

оте Underberg по ходу просто приправа - в мене таке валяється(подружки тітка з Німеччини привезла.казала що приправа))
Приправа?  ;D Мабуть це так подружка для батьків сказала, бо насправді дужа смачна і головне весела штука. Ну як для приправи 44% шось занадто)))
На смак схожий до Jagermeifter


P.S. А в тебе Underberg пустий чи повний валяється? :)
Meine Ehre heißt Treue

Дануся

в Німеччині всіляки психи живуть,хто зна чом їм в голову прийшло зробити 44 градусну приправу))
Повна)

Roy

Отримав поповнення в колекцію зі штатів від дядька Golem'a. Ше раз велике дякую! Запас до 2012 гарненько поповнюється  ;D
Maker's Mark та Red Stag особливо тішать.  :)



Є в колекції різні пляшки, зокрема така 250мл:

запамяталася назвою а також тим, з якими словами продавця була продана мені на привокзальній " Хлопці, тільки не беріть її, а то потравитесь"... Так і попав цей неформат мені в колекцію. :)
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

ось вирішив викласти свою колекцію краваток  :)
загалом у себе нарахував 14 штук (а досі навіть і не знав скільки їх у мене  ;D )
майже усі шовкові, походу лише 2 чи 3 поліестрові...
купую краватки ЛИШЕ на вагових сєкандах (купувати шовк в магазині гривень за 400- жаба дусить, а купувати якесь УГ - нащастя я ше маю якесь почуття стилю та прекрасного  8) )
тому найдорожчий екземпляр моєї коллекції коштував трошка більше 5 гривень  :P
фото 1 - загальна кількість
2- ОДНОТОННІ- червона класична (як у всіх політиків), чорна з маленькою фактурою, і дууууже яскраво оранжева (вузька)
3,4 - З УЗОРОМ - червона у дрібну сіру крапочку, бордова у великі білі кружальця, біло-чорна у ска-стилі
5 - В СМУЖЕЧКУ - ну там усе добре видно..
6,7 - МУЛЬТЯШКИ :) - Уоллас і Громміт, Даффі Дак, Бакс Банні, ну і ше якісь курочки на дротах)

greenandy

маю наступні колекції
- коньяки:

- маленькі глечики

Lesyk

так ось : коли я казав шо в мене штирняйці краваток - я жостко збрехав, бо їх у мене 15, і в той час коли я писав свій допис я якраз працював над п"ятнадцятим екземляром - Тру Експрорерівським Краватосиком, і "засвітити" його я хотів на річниці - впринципі я так і зробив  :)
Чисто на роботу над краваткою пішло 7 годин (годину вигадував дизайн, годину приміряв різні розміри надписів, 3 години вирізав трафарети, 2 години малював).
Впринципі ця краватка - це мав бути чорновий варіант (цікаво, у цьому світі є багато людей які називають чорновими варіантами італійські шовкові краватки  ::)), нормально я хотів малювати на чисто чорній краватці (на попередніх фото вона проскакувала). Але зрозумів що ще раз намалювати - ну нафік, по-перше ця класно вийшла, а по-друге - надто важкий і нервозний процесс. Малював я спеціальними фарбами по тканині на гумовій основі, потім ця фарба мусила висохнути (зволочь 6 годин сохнула.), ну а потім термооброблялася праскою.
Нижче фото результату:

YserL

А де можна купити такі фарби і що ти використовував як гумова основа?

Lesyk

2 YserL - ти не правильно зрозумів, це сама фарба на "гумовій" основі - після усіх операцій над нею виглядає як гума (на пачці написано що фарба на акриловій основі)...
фарби продаються  в художніх магазинах...ось фарби які я використовував - http://www.artlavka.ru/vcd-216-1-1743/goodsinfo.html
в подальшому не тирятиму у своєї мами-художниці фарби, а куплю якісь кращі - в цьому наборі зелена фарба недостатньо яскрава, а в жовтої фарби дуже фігова якість, і вона дуже розтікається.

swordlord

Як то кажуть "Закрама Родіни"  ;D
Трохи з того, що колекціоную я.
Вибачайте за якість деяких фото, тому як полетів обєктив і приходится крутити старі зенітовські обєктии вручну.  >:(

Старезна склотара. Довоєнні екземпляри аптечних пляшок, чорнильниць та різного роду та розміру пляшок.












Такий вигляд має склотара тілько-но зі звалища (не плутати з Грибовичами)




Ну і частина "З чорного ящика". Деякі підбірки.



1. Кокарда польского легіонера Друга Світова.
2. Гачок для підсумка польский перша світова.
3. Гудзики польські: зверху Перша Світова, знизу Друга світова, а той що правіший то США для Польского війська, Лендліз одним словом.
4. Медаль за 1 місце, біг по пересіченій місцевості, Жовква 1931 рік, змагання WP Війська Польського.








1. Частина нашивки на кепі гірського стрільця дивізії Едельвейс, Друга Світова.



2. Медаль Австроугорська. 60 років сходження Франца Йосипа на престол.






3. Гачок для підсумка угорський перша світова
4. Гудзики: зверху російська імперська армія піхота і артилерія. Знизу: артилерист Австро-Угорщина і номерний гудзик Австро-Угорщина Перша Світова.




5. Жетон 1 маршового ескадрону 11 драгунського полку. Особистий номер 40. Російська Імперія. Перша Світова.








Надіюсь, що переборю лінь та виставлю ще пару таких підбірок  ;D


Si vis pacem, para bellum.

yar-79

Давай кумір! Добей меня танцем! Виставляй, може щось нормальне накінець вилізе ;D

swordlord

Цитата: yar-79 від 29.01.2011 00:58:39
Давай кумір! Добей меня танцем! Виставляй, може щось нормальне накінець вилізе ;D

Золоті злитки з клеймами Рейху і сідло Чингісхана виставляти не буду  ;D
Пару відер гільз сфотографую і на тому хватить  ;)
Si vis pacem, para bellum.

270 Гості, 0 Користувачів