Колекціонування. Предмети колекції.

Автор Roy, 29.12.2009 01:51:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Тема спешл для тих, хто щось колекціонує, від цеголок до монеток, а може й чогось більшого або меншого.
В кожному разі пропонується тут викладати свої зразки для пошуку однодумців в тій справі, обміну, тощо.
Ось зразки моєї колекції, збираю алкоголь в пляшках від 10 до 100 мл.
Meine Ehre heißt Treue

Scorp

Класна колекція! Мабуть мало хто може такою похвалитися. Може в моєї бабці в барі і стоїть багато різноманітних пляшок, але "Столичную" там вже точно не побачиш :) Сам колись колекціонував різні монети, але потім то діло покинув, зараз десь лежать...
Читати написане транслітом - це як читати написане лайном на стінці. Ніби і зрозуміло все, але так неприємно...

solodkas


inkognito

  Roy створив тему (вах яка файна, я би певно колекціонував фляшками від 0,5 і вище  :) ), a Solodkas добив ми цвяха! Така красота, же словами не описати. Зразу дитинство згадалось, СССР та {фіг зна де і як} дістані батьками дойчляндскі моделі та колії джелізничні. Як то кажуть по хресту (+) обом за маленьке, приємне та важливе св'ято!
Resistance is futile

yar-79

Ось і моя колекція! Хоч і пляшечок трохи є! ;)

yar-79

Для СБУ та всіляких інших структур пояснюю-всі патрони дезактивовані за допомогою інертного молотка і являють собою, так звані ММГ (Макет масо-габаритний)
Фото молоточка прикладається:

горобець

добру ж ти колекцію маєш! теж цим займався але закинув. почав збирати марки))) ;D

Roy

Цитата: Scorp від 30.12.2009 13:05:40
Класна колекція! Мабуть мало хто може такою похвалитися. Може в моєї бабці в барі і стоїть багато різноманітних пляшок, але "Столичную" там вже точно не побачиш :) Сам колись колекціонував різні монети, але потім то діло покинув, зараз десь лежать...
Страшно мене то зацікавило, то шо лежить в барі в твоєї бабці. Якщо є така можливість, могли б обмінятись. Старі зразки для мене особливо цінні
Meine Ehre heißt Treue

zelja


Stinger

а от таке от ми будемо пити на річницю експлорера!!!  ;D

inkognito

По жож ти дядьку stinger тварь Божу замаринував?  :)
Панство, а давайте далі без оффтопів, а?
Resistance is futile

yar-79

zelja, зроби фото донця, требя мати маркування. Це браунінг амерікосівський, завезений до нас по лендлізу від союзників у Другій Світовій.

zelja

там закисло все так шо дешо розшифрував
букви - L,S
цифри - 42 "я думаю то калібр?"

пс: цікаво чи там куля не розривна?

yar-79

42-то рік випуску, а калібр там 50-тий, глянь тут для точнішого визначення: http://www.municion.org/12_7/12_70x99.htm
там твій є, глянь:Lake City Ordnance Plant, de Providence. FOTO: CHARLY
   EE.UU.    

1943

MqM

Цитата: stinger від 06.01.2010 06:14:18
а от таке от ми будемо пити на річницю експлорера!!!  ;D

жестяк, цікаво хто ж там законсервований?)

Roy

Ось похвалюсь, яке я сьогодні отримав поповнення з Дойчляндії ... :D Вах!
Meine Ehre heißt Treue

yar-79

Всі патрони є дезактивовані і являють собою лише ММГ!
Ось мій маленький стенд, більше не дозволяють  :'(  :

yar-79

Ось троха моїх пляшок:
Гордість колекції "Королівський абсент", найбільший вміст Thujon 35mg\l

yar-79

А ось що буде якщо змішати колекцію пляшок Роя і колекцію моїх куль ;D

Roy

Якщо то всьо змішати - то вийде БОМБА, у всіх значеннях  ;D
А той абсентик цікавий та унікальний!
Meine Ehre heißt Treue

262 Гості, 0 Користувачів