Лощина CS1.6 map

Автор treyser, 03.01.2010 17:40:01

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

treyser

двоє моїх друзів роблять карту до гри Counter-Strike..
MqM (Сергій Хмарний) та Юра Кокунин
я робив екскурсію по обєкту...)
є вже скріншоти майбутньої мапи...






а от відео яке я робив..
http://www.youtube.com/watch?v=6ybQG-OhG0M
нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

YserL

Зачьот. Чи зроблені всі 5 коридорів? Як із декораціями при виході на зовні? Чекаємо на карту із нетерпінням. Це питаня піднімалося давно, свогоч часу я пробував її робити, потім зеля. Думаю із релізом карти  рейтинг почне рости :D

Fenriz

рейтинг зросте якщо зробити тру флеш моб 2... а тему треба придумати оригінальну. після першого шлешмобу  відвідуваність зросла потужно;)

treyser

Цитата: YserL від 03.01.2010 22:56:24
Зачьот. Чи зроблені всі 5 коридорів? Як із декораціями при виході на зовні? Чекаємо на карту із нетерпінням. Це питаня піднімалося давно, свогоч часу я пробував її робити, потім зеля. Думаю із релізом карти  рейтинг почне рости :D

скіки коридорів буде незнаю..початок гри це на коридорі А
нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

treyser

надіюсь мапа буде вже до 15 січня...доречі..з вас багато хто грає CS бачу ...
http://cs.dot.lviv.ua/forum3 тут будь-яка технічна підтримка,цікавий портал..ігровий портал...
мапа буде скоро...ця мапа буде розрахована не так для гри,як для історії об"єкту..щоб обєкт став відомий і запяматався всім навіть якщо його не стане...)

дякую за плюси...но в виготовленні карти головним є MqM (він же її і робить)
дякую за ваш портал ми використовуємо індустріали,бомбіки для текстур для мапи з цього порталу...інфи багато,та багато корисної..

нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

explorer

Цитата: treyser від 05.01.2010 13:43:00
Ось і сам я))) MqM (ака Сергій Хмарний)
пишу з чужого акка...тому що неможу зарегитись чи я ідіот))) пише мені таке:
Символи, що були набрані Вами, не збігаються із символами на зображенні.

яких водити вводжу ніби норм...вже повсякому пробував і малими, і великими і з пробілами(

Там біля поля написано що в нього ввести треба :)
Перевіряв - працює..

MqM

екслюзив)))
скрін з редактору... маю надію що до лютого встигну))) але хз)))


MqM

приношу вибачення склалась ситуація з мапою що остання версія нехоче компілитись
шукаю...баги...компілятор каже що дирка на карті...так що поки що карта призаморожена йде пошук багів...
хоча чесно відпишу що вона всеодно неготова...незакінчений весь рельєф при вході і незроблений один тунельчик...
ну ви знаєте які розміри в бункера...він не маленький... приблизно в реальних розмірах тре відтворити мапою...тпер уявіть скільки оботи якщо врахувати що я вирішив кожну дошку  некопіювати а а більшість робити оригінально розміщеними + треба також якось, чимось заповнити кімнати... якщо врахувати що  половина текстур трешової якості стянутого з нету і не всі цікаві обєкти відзняті (щоб вони підходили на текстури), так що брак метеріалу і обсяг роботи  дуже сильно вплинув і впливає і далі на мапу і на час її релізу.

zelja

Погуділи і за перепрошенням обісралися, Де обіцяна кара ?
Встроєний у форум КЄП підказує мені що
"Увага: у цій темі не було відповідей протягом, принаймні 120 днів.
Можливо варто розглянути варіант відкриття нової теми.
"
Це неподобство >:(

astrolon

treyser і MqM, дуже гарна ідея! Взагалі знімаю капелюх перед людьми які роблять таку корисну справу! Єдине зауваження, ви трошки зарано розрекламували свій проект . Це було б бажано зробити коли була би готова обкатана демо-версія.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

inkognito

    Пан treyser був ту остатній раз 27 Квітня 2010 о 21:15:45, а MqM 14 Травня 2010 о 12:46:21, себто давно дуже... Практично очковидно же сі проект загнув або хлопів забрали до армії у примусовому порядку (не варто було пертись з декана чи мати його доньку). Шкода, дуже шкода - перед армією могли б хоча сорси залити кудись в доступне усім користувачам місце. Вічная Пам'ять!
Resistance is futile

MqM

+ просив же тут надати фото, дехто має зеркалки тута..
також вконтакті зявязався з знайомим Трейса який лазив в Лощину, мав фото...
ніхто недопоміг (
є чому дивуватися? небуду я чекати поки хтось шось нарешті допоможе...
анонсував тут, думав хтось допоможе!

MqM

Цитата: zelja від 17.06.2010 00:04:28
Погуділи і за перепрошенням обісралися, Де обіцяна кара ?
Встроєний у форум КЄП підказує мені що
"Увага: у цій темі не було відповідей протягом, принаймні 120 днів.
Можливо варто розглянути варіант відкриття нової теми.
"
Це неподобство >:(
пообачніше з висловлюванні, чув що хтось робив теж мапу Лощину...тільки незобив тут!
і сорсами не захотів поділитись

Цитата: YserL від 03.01.2010 22:56:24
Це питаня піднімалося давно, свогоч часу я пробував її робити, потім зеля. Думаю із релізом карти  рейтинг почне рости :D

zelja

Цитата: MqM від 05.09.2010 16:39:18
Цитуватипообачніше з висловлюванні, чув що хтось робив теж мапу Лощину...тільки незобив тут!
і сорсами не захотів поділитись

А те що тобі ніхто не закинув сорси,це ти винуватий...

astrolon

to Mqm, то у тебе вся проблема в цифрофотіку? Ти не маєш чим сфоткати Лощину? Чи ще щось заважає закінчити так гарно початий проект?
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Stinger

Мене бісить такий ідіотизм, що, не можна було на форумі написати типу: -Народ, для проекту тре сходити в Лощину та перефоткати її, хто може піти та познімати? Народу би одразу зібралась би купа, майже у всіх є зовсім нефігові фотіки, а для такої справи не шкода нічого! корочше Зеля правий - ти сам винуватий що так сталось, тобі влом напрягти булки на яких сидиш.

YserL

Не знаю чи це можна вважати сорсом   ;D

MqM

Впринципі я цю мапу тут і не анонсував, це зробив Трейсер, по друге я так зрозумів що я мав зробити повністю все сам, що й робив! А тут не допоможуть ще й тільки обсеруть!
Тепер точно можете нечекати, такого відношення до людей які щось робили не переношу!

Цитата: astrolon від 05.09.2010 21:03:21
to Mqm, то у тебе вся проблема в цифрофотіку? Ти не маєш чим сфоткати Лощину? Чи ще щось заважає закінчити так гарно початий проект?

Та у фотіку, тепер ще й з неадекватами

Golem

Опа! Форум не місце сваритисі. Для того є ПП. Упустив. :( Тому троха підчистив ваші пости
Дігери всіх країн єднайтеся!

MqM

Цитата: MqM від 06.09.2010 15:45:35
Цитата: astrolon від 05.09.2010 21:03:21
to Mqm, то у тебе вся проблема в цифрофотіку? Ти не маєш чим сфоткати Лощину? Чи ще щось заважає закінчити так гарно початий проект?

Та у фотіку, тепер ще й з неадекватами

Цитата: stinger від 05.09.2010 21:30:24
Мене бісить такий ідіотизм, що, не можна було на форумі написати типу: -Народ, для проекту тре сходити в Лощину та перефоткати її, хто може піти та познімати? Народу би одразу зібралась би купа, майже у всіх є зовсім нефігові фотіки, а для такої справи не шкода нічого! корочше Зеля правий - ти сам винуватий що так сталось, тобі влом напрягти булки на яких сидиш.

Я вже писав що треба хоч наявні фотки, але ж ніхто невідписав...може треба було дужче кричати...
Я також винен, та...
Мені не влом, незнаючи непиши, ходив в Лощину, шукав фоти, робив мапу.
Я вже змучився що за сіма маю весь час бігати, мене просив Трейсер, щоб я замутив карту, але потім зрозумів, що то все несерйозно сприйматься (

Якщо хтось хоче допомогти, є змога показати на справі, а не тріпатись як дехто


Цитата: YserL від 06.09.2010 10:59:12
Не знаю чи це можна вважати сорсом   ;D
То неможна важати сорсом)) щей вад не вшитий в бсп) то ти робив?
---
Я не розумію одного, що за думка у вас склалася, що вам хтось щось винен?
Навіть якщо з мапою було все гуд... Чому зразу такий шум піднімати? може в мене свої справи і врешті-решт літо?
неподумали?
---
строчу багато постів, тому що заділо...
пс: Скріни з карти Зелі хочу побачити, цікаво хто більше зробив

218 Гості, 0 Користувачів