Диво Природи

Автор zelja, 04.01.2010 22:41:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja

Сьогодні на балконі спостерігав неозброєним оком дивну зірку яка не рухалася і відблискувала різними кольорами
Вирішив пофоткати її
18х зум + цифровий і гляньте шо то таке
Говорив з Інкогніто Каже шо то може бути галактика :o

горобець

ОГОГОГОГО!!!!!! я в шоці!!

inkognito

  Я не спец, але то на спотворення на об'єктиві не схоже. Ше можу порадити в тру-погоду (а зима тут як раз супер-підходить, підморожена матриця меньше шумить) зафоткати Місяць. Має бути реально супер!
Resistance is futile

zelja

Я вже пробував

zelja

додам ше пару фоток і відео

inkognito

Зелі + на грудь і прочіє часті тєла!
Resistance is futile

Romchick

Мої знання астрономії як і електрики пртблизні знанням балету, але колись читав, що так виглядає вибух зірки. (Наднова зірка, якось так то називали). Якщо це дійсно воно, то Зеля зафотав рідкісне і дуже гарне явище.

З.І. Докладу фотографії Місяця, роблені якогось літа. Може комусь цікаво буде порівняти.



inkognito

  Moon Today - чуть собі дупу не відморозив поки фоткав. Загалом тотальний suxx, бо штатив не став та кінцівки дрижали. Але є де перфектувати себе далі. Зверніть си увагу на шуми матриці на чорному небі навколо місяця, то ніфіга не зірки!
Resistance is futile

explorer

Цитата: inkognito від 29.01.2010 21:23:41
Зверніть си увагу на шуми матриці на чорному небі навколо місяця, то ніфіга не зірки!
то ISO 400 ;)

inkognito

так і є, на ISO-100(200) особливо краще не було --> із-за хмар та нестійкого штативу...я ж казав suxx   :) а на 400 шось вловилось чисто випадково
Resistance is futile

zelja

тільки що пробував фоткати
без штатива

still

А це моє фото місяця, мильницею.

Stinger

вчора, точніше вже сьодні в третій годині ночі пробував знімати Юпітер, поганенько вийшло, але було цікаво, адже він зараз най яскравіший об'єкт на зоряному небі :)














inkognito

? Stinger, а то бо во точно-точно Юпітер?  (у школі казали ж в нього матьорі кільця є з пилу, газу та льоду).
Точно фотографував зоряне небо? Чи то бо во може об'єктив попав під ковдру якого дівчиська, же
мало нещастя у тебе ночувати?  :)  :)  :)
Resistance is futile

Stinger

**********, давай без сарказму, я спеціально вночі дзвонив в Брюховичі в обсерваторію, вказав напрямок та градуси знаходження об'єкту, на що мени було сказано що то Юпітер, і що серпень - місяць, коли на небі його можна майже кожну ніч наблюдати.

inkognito

Старий, без образ пліз! А які координати об'єкту ти вказав? - самому цікаво, гадаю матиму нагоду на днях
спостерігати, також спробую пару світлин зробити!
Resistance is futile

Khimik

Гугл Ерз вміє показувати об"єкти зоряного неба відповідно до часу і місця


inkognito

Дякую Капітане!
Resistance is futile

220 Гості, 0 Користувачів