Підземний люк на Шведській 3

Автор Roy, 08.01.2010 05:32:07

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Знаходиться на території Парфюмерної фабрики (бічна вул. Шевченка), посеред двору. Звісно фабрика не володіє усіма приміщеннями, більшість орендарі.
Люк накритий прямокутним листом заліза. Поміж того змуровку видно сходи вниз. Бачили той вхід якщо не помиляюсь Inkognito, Zelja, Romchiсk, Stinger. Є проблемка в тому шматку змурованої цегли, яку прийдеться витягувати звідти, або спускати вниз. Проблема №2 це сторожі, хоча вони працюють позміннно, при обставинах, вартує домовлятися, бо їхнє цинкування, наскільки мені відомо, доволі прискіпливе.
Основні приміщення фабрики збудовані по моєму ще за бабці Польщі, так що думаю розвідати буде цікаво.
Причина має бути якась в тому, чому ж туди кинули цей підмурівок цегли.  
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Дуже смахує на вхід в колектор. Тим більше він поруч а найближчий відомий аж біля Універу.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Можливо і вхід в колектор, але не було характерного запаху, та й вологості.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

А шо то за залищки арматури низу зліва на фотці? Часом не конвейєр? Чи то драбина? Може то просто вхід в підвал, а стрічкою подавали якийсь товар?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Коли піднімали кришку, не привернули на це увагу. Єдине що характерно то бетоновані сходи в низ.
Meine Ehre heißt Treue

Romchick

Та залізяка про яку згадав Golem то каг бе залишки драбини, засипані сміттям. І на скільки я пам'ятаю, то якраз з тої діри йшов інтригуючий запах колектора, просто ацьки не смерділо через високий атмосферний тиск чи якусь іншу причину.

143 Гості, 0 Користувачів