Всяке різне до продажу

Автор YserL, 10.01.2010 15:40:00

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Маю:
- Корпус 6233 (материнка топлена)
- Екран 6233
- ІМЕI від даних телефонів
Продаю:
- Калькулятор "Електроніка МК61", ідеал. стн., кор.
- Підсилювач "Ломо 6У-34У3", ід. ст., євро конектори, галв. розв., 100Вт, дюралевий корпус      200 грн.

Golem

Нагадаусі же маю Берци, шкіряні, звісно. Три роки як не ношу, бо купив си нормальне туристичне взуття. Стан хороший, підошва стерта лише на половину, металевий носок. Були в Горганах, на Петросі, Говерлі. Віддам за символічні 50 грн. Шкіра ціла, але протікали навіть як були нові. А також безбожно терли праву ногу під кісточкою.

Розмір 43.
Дігери всіх країн єднайтеся!

sizhko_s

Цитата: YserL від 01.03.2010 11:05:44
Продаю:
- Калькулятор "Електроніка МК61", ідеал. стн., кор.
- Колонки "4А-28", діаметр 26 см, сам.корпус, 2шт, євро конектор      150 грн.
- Підсилювач "Ломо 6У-34У3", ід. ст., євро конектори, галв. розв., 100Вт, дюралевий корпус      200 грн.
Интересует позиция, Колонки "4А-28". Можно фото? Как связаться с вами для покупки?
Мой номер 067 613 88 78

Zaval

Андрій, берци ще є? Можна  подивитись, поміряти? Хто виробник?  На фото погано видно, не розібрати.

Zaval


Golem

Так, можна. Думаю на Акелу троха замалі будуть бо він аж 45 носить, а ті чітко 43 :) ну але най приходить поміряє. Виробник хтось з наших, не памятаю вже. а в тебе який розмір?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Zaval


:-)

Маю чудову монету, номуналом 100 Центрально-Африканських Франків. Можливо із чудовим фен-шуєм (сподіваюся за неї нікого не вбили), бо в мене з січня 2007р. + дорога до мене, це близько кількох місяців. ;)
Діаметр ~ 24 мм. Товщина 2 мм. Маса хз, наразі терезів під руками ювелірних немає. Мити в ультразвуці теж влом, що видно зі скану. ;D
Як видно з фото - біметалева, сторони розташовані несеметрично одна одній (хз, як пояснити, що верх одної сторони навпроти низу іншої ???).



Декольтем своїм мене манила.

263 Гості, 0 Користувачів