Автор Тема: Можливо новий обєкт  (Прочитано 32876 разів)

1 гість дивиться цю тему.

SANECKA

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 226
  • Стать: Чоловіча
  • Куплю машини в маштабі 1/43
    • Перегляд профілю
Re: Можливо новий обєкт
« Відповідь #40 : 27.04.2010 21:04:14 »
Напевно всі знають фонтан біля готелю Львів.Я помню ще його коли там були різнокольорові лампи а також там було 6 потужних музичних колонок,коли підходив до самого фонтану то аж в животі дрижало від вібрації музики.Часи пройшли все змінилося старий фонтан розібрали,кольорові лампи повідкручували і здали на металолом,колонки напевно теж вкрали.
Хоч зараз там і новий фонтан збудували,все таки немає там тої атмосфери,яка була коли я був малий.
Та сьогодні я запримітив одну цікаву річ.Неподалік від фонтану я замітив засипаний вхід.Довго я пробував згадати,що було на тому місці кілька років назад,але так нічого і не згадав.
Можливо це був підземний хід під фонтан? Короче,щоб там не було але якийсь засипаний вхід є.Копнути звичайно там проблема-все таки центр міста,тай патруль там частенько ходить.
Якщо в когось є якісь припущення,а можливо хтось точно помнить що там було,а ще краще може в когось є фото з того місця можливо наіть ваших батьків то це було би класно.В будь якому разі свої думки пишіть сюди
Розшарити F VK G+

SANECKA

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 226
  • Куплю машини в маштабі 1/43
    • Перегляд профілю
« Відповідь #41 : 28.04.2010 21:31:43 »
Сьогодні пробігавши з роботи замітив вхід,напевно під фонтан!На бомбосховище не схоже,хоча...Двері дуже великі одному не відкрити,по моєму висить якась колотка але повністю покрита іржою.Завтра буду мати більше часу то все добре обдивлюсь.Поки що фото входу.
Розшарити F VK G+

Fenriz

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 66
    • Перегляд профілю
« Відповідь #42 : 30.04.2010 00:40:38 »
як на мене то це аналогічний об"єкт тому, що знаходиться за міленіумом отут :
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,662.0.html
Розшарити F VK G+

:-)

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 159
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
« Відповідь #43 : 12.05.2010 23:16:46 »
Сьогодні проходив біля автовокзалу на Стрийскій і замітив цікавий обєкт.Спочатку побачив дві круглі ВШ повністю засипані,а спустившись трохи нижче побачив і сам вхід.Можливо це бомбік,але точно стверджувати не буду,так як вхід закритий на колодку і всередину мені попасти не вдалось.
обговорення
Отже, був там сьогодні нарешті із STALKER'ом. Нас відразу зустрів баклажан і повідомив після ознайомлення, чим займаємося тут, що "тут гуляти не можна". Розташовані за гратами запчастини говорять все ж про доступ зсередини, а розташований поруч автосервіс, є теперішнім чи то власником чи то орендарем бомбосховища приміщення.
Інформацію про використання бомбосховища під приміщення автосервісу надававі Pruvud, і з інших джерел вона надходила.

Тому як висновок, робити нам там нічого, бо і не збереглося нічого і територія приватна. >:(
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.

YserL

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 521
    • Перегляд профілю
« Відповідь #44 : 07.06.2010 11:59:44 »
Вчора я, Рой, :) і наш трушний фотограф залізли у обмуровану ВШ на Гнатюка

Решіток немає, по центру накинуто сміття. Варто пройтися по суміжніх підвалах, або відкопати. Вилізли туди. Сміття не дуже багато. Знайшли биту материнку там, шукаємо запальничку щоб відпаяти гнізда. Тут голос: "Ви що там плануєте палмити? А вас там є дівчата?" Піднімає голову на сходах до підстанції стоїть патрульний. Я назвав що я з одніє держустанову, і сказав що цікавимося архітектурою. Після чого він сказав вилазте, щоб сусіди не дзвонили. Сказав ок, злазимо звідти, а його ніде немає... Втік:) Також до цього будинку йшли кабелі від тру камери на перехресті стрілців-гнатюка.
Розшарити F VK G+

axizep

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 11
    • Перегляд профілю
« Відповідь #45 : 07.06.2010 12:35:55 »
в будинку напроти (будинок музичної школи) я жив зі свого народження аж до 1999 року. то було чудове подвіря : на стіні будинку були фреска у весь розмір будинку,на ній були зображені казкові персонажі,до тої стіни прмикав деревянний корабель а біля нього в землі були вкопані (може і зараз є) хвилі зроблені з бетону.композицію доповнював дитяча фортеця з муром яку ви шойно сфоткали.мур навіть був на протилежній стороні (гаражів).
звісно це все відігравало декоративну роль.вже недавно (з 2000 року) замуровали входи в ту "цитадель" навіть незнаю чому.
а пятак по центру цитаделі завше там був і скіки я себе памятаю був закиданий сміттям неймовірної кількості.ми на нього залазили зверху з дворовими дітлахами і бавилися у войнушки )))
то шо це може вент шахта мені ше довгий час не віриться,але дійсно по формі вона нагадує вентиляцію.я вже дохожу до думки шо то совєти могли замаскувати таку агромну вент шахту під дитячий майданьчик в центрі міста ) непоганий хід )
підвали музичної школи (будинку де я жив) мене завше вражали своєю величчю і протяжністю. (шкода шо мама за безцінь продала там хату,бо будинок пустив нехілу тріщину і його "зшивали" агромним швеллєром). припускаю шо шо вхід у бомбік (якшо такий існував там) міг би бути ше і з сторони музею і банку (незнаю шо конкретно там було,але коли ми з хлопцями вилазили на дахи гаражів і трансформаторної підстанції,то бачили по другу сторону колючий провід і охорону.
було би цікаво скооперуватись і якось піти дослідити територію більш докладно і з новими переспективами ) готовий поділитися досвідом )))
такшо беріть мене коли будете туди йти
Розшарити F VK G+
Slavko

Hel_2

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 42
  • UrbanExplorer
    • Перегляд профілю
« Відповідь #46 : 29.01.2012 02:59:24 »
Гуляв на Новому Львові і найшов 1 ВШ ! То біля вулиці Тернопільської
ВШ правда засипане мусором! Входу я небачив!
Розшарити F VK G+
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

_Tarik_

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 56
  • крадій вашої картоплі і антен
    • Перегляд профілю
« Відповідь #47 : 18.10.2019 01:00:51 »
Остання фото- це вш від підвалів
Розшарити F VK G+
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

lvivsky_digger

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 74
    • Перегляд профілю
« Відповідь #48 : 07.11.2019 21:33:14 »
Сьогодні проходив біля автовокзалу на Стрийскій і замітив цікавий обєкт.Спочатку побачив дві круглі ВШ повністю засипані,а спустившись трохи нижче побачив і сам вхід.Можливо це бомбік,але точно стверджувати не буду,так як вхід закритий на колодку і всередину мені попасти не вдалось.

Я був в тому бомбіку, зараз рещітки вже нєма
Розшарити F VK G+
urban explorer