Автор Тема: Можливо новий обєкт  (Прочитано 21264 рази)

1 гість дивиться цю тему.

SANECKA

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 226
  • Стать: Чоловіча
  • Куплю машини в маштабі 1/43
    • Перегляд профілю
Можливо новий обєкт
« : 10.01.2010 20:48:33 »
Привіт всім дігерам!!!
Я теж хочу з вами досліджувати різні підземеля. Давно цікавився цією темою і знайшовши ваш сайт можу вам чимось допомагати а також подорожувати з вами.В дитинстві бував в тому бомбіку що на Високому Замку-це був мій перший дігерський спуск :D.
Недавно з жінкою побували в Медовій печері.Сам я живу біля добробуту але ні разу не був в тому бомбіку-маю надію з вами його дослідити.
Цю тему я створив бо здається знайшов місце де ви ще не були та і я там теж не був.Згадав я про це місце коли вчора згадував куди ми малолєтками лазили але тоді туда не залізли бо двері були закриті.Те що це бомбік даю гарантію.В ваших звітах і фотках тай взагалі на цьому сайті не найшов про нього згадку.
Я вам виставлю пару фоток може ви там вже були. Також прошу прийняти мене в свою команду і якщо ви там не були можна на наступну неділю разом зробити там вилазку!!!!!!!!

Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Re: Можливо новий обєкт
« Відповідь #1 : 10.01.2010 20:55:13 »
Always Welcome, фото в студію!
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

deadmeat

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 88
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 10.01.2010 23:13:05 »
От ті фотки
Розшарити F VK G+
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

SANECKA

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 226
    • Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 10.01.2010 23:39:58 »
О дякую що допомогли!!!
Ну і що хтось там був?

ще одне фото звідти ;)
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 498
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 10.01.2010 23:52:04 »
Де точно він знаходиться?
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1484
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #5 : 11.01.2010 00:02:36 »
Дехто з нас там був.  Мабуть це район Підзамче, Високий Замок, вул. Замкова. Ніхто не заходив в середину, тому що вважали що це звичайний погріб, біля того ж покинутого будинку.
Так що це?
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 226
    • Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 11.01.2010 00:06:08 »
Я вже писав біля Підзамче точно не памятаю назву вулицю але якщо так цікавить чому б не піти разом наступної неділі там ще крім цього бомбіка є закинутий будинок правда там по моєму крутились якісь бомжі!

Там ще був другий вхід і точно помню що там були гермо двері так що це бомбік 100%!!!
Розшарити F VK G+

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 551
    • Перегляд профілю
« Відповідь #7 : 11.01.2010 00:58:51 »
народ, шо за бред: я в тому погребі 3 рази в літку був, в туалет там ходив, там одна кімната, і тереторію я там всю обшарив, і тої вентшахти там взагалі не було ніде...
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1484
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #8 : 11.01.2010 01:10:06 »
Та вентшахта характерна до бомбіків-сховищ, які закріплені за залізницею.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 226
    • Перегляд профілю
« Відповідь #9 : 11.01.2010 01:34:51 »
Та вентшахта там є 100% її просто не видно бо вона за забором.Ідругий вхід там точно є тільки його теж обгородили і зверхуна ньому побудували якийсь типу гараж. Я просто ці місця знаю бо там не далеко живу.
Stinger можливо ти погано там шарив якщо ти тої вентшахти не замітив.Наприклад я б сам її не побачив якби не заглянув за паркан.До речі якщо припустити що це один вхід який я фоткав то до другого входу добряча дистанція.Скоріше всього в другому вході залізничники зробили собі комору або склад.Може комусь буде цікаво це дослідити.Але то що там бомбік є можу з вами навіть на пиво поспорити!
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1484
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #10 : 11.01.2010 01:39:10 »
Тобто, бомбік знаходиться на території діючого об'єкту?
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 551
    • Перегляд профілю
« Відповідь #11 : 12.01.2010 13:57:24 »
Так, бомбік все ж таки там є, залізничний, на закритій тереторії, і вскривати його - підсудна справа, особливо на очах управління залізниці підзамче, яка навпроти, я вважаю що є не доцільним вскривати діючий об'єкт, який я впевнений є навіть під сигналізацією! в погреб ніц навіть соватися, ібо там окрім какашок ніц нема, і кімнатка та 3 х 2 метри... троха пізніше Рой викладе оперативні фото з місця...
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1484
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #12 : 12.01.2010 14:41:03 »
Що ж, так і є, сховище від залізниці, діюче, огороджене бетонним плитами по периметру. Звісно, побачити гермодвері там не вийде.

Ну і звичайний засмічений погріб, поряд з покинутим будинком.

Якщо хтось захоче туди навідатися, будьте уважні - в тому садку що на 1 фото є доволі глибока вигрібна яма, повна гною і фекалій, яка вдало замаскована природою та людьми. Сам чуть туди не вгатив.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 226
    • Перегляд профілю
« Відповідь #13 : 15.01.2010 02:31:20 »
Сьогодні блукаючи в пошуках нових обєктів натрапив на один :D.Знаходиться він на вулиці Куліша між будинком 45 і 47.Між цими підїздами є ще один підїзд от там я і найшов щось на зразок вентшахти.Проблема в тому що вона закрита на колотку але до низу видно драбину.Друга проблема щотам купа народу бо в самому дворі багато різних гуртовень і тому тихо туди зайти не вийде :'(.А на вечір там напевно охорона якась є.
Можливо хтось має навики дипломатії або знає як в таких ситуаціях діяти і як договоритись з кимось щоб туди попасти.Короче так як перший мій обєкт ми не змогли дослідити може якось тут вдасться якось залізти бо та вент шахта виглядає дуже цікаво.Добре якби хтось туди сходив і професійним оком оцінив.Викладаю тут фото і чекаю відповіді.
А поки що буду далі шукати нові місця!!!
Бажаю всім успіху !
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #14 : 15.01.2010 10:56:02 »
   А знаю це місце. Якщо із під'їзду на вході завернути у внутрішній дворик направо (гуртовні і ВШ прямо) - то там можна побачити залишки старих ліфтів, що описані тут
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

SANECKA

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 226
    • Перегляд профілю
« Відповідь #15 : 15.01.2010 19:59:54 »
Ті ліфти я бачив,але мене цікавило друге питання чи хтось лазив в ту ВШ і якщо ніхто не лазив чи можна було би туди залізти.Я також хотів взнати чи є вже створена карта на якій відзначені всі бомбікі де ви побували або які просто закидані сміттям.Явже десь тут читав що була така ідея але чи вона було зроблена не зрозуміло.
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #16 : 15.01.2010 20:20:14 »
 ніхто не лазив там, але ніц не матимемо проти як ти будеш першим  :) Треба буде при нагоді спробувати дійсно за вхід туди домовитись. Усі місця де ми побували є зазначені/описані на форумі - не лінуйся, читай.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

SANECKA

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 226
    • Перегляд профілю
« Відповідь #17 : 15.01.2010 22:53:33 »
Я згоден туди з вами полізти але для початку дійсно треба домовитись за вхід.Тому думаю у вас більше шансів так як ви напевно неодноразово приймали участь у таких переговорах і маєте в цьому досвід.Так що якщо домовитесь зразу мені відпишіть!
Розшарити F VK G+

b1zOn

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг -1
    • Перегляд профілю
« Відповідь #18 : 19.01.2010 19:34:30 »
Скажіть будь-ласка де знаходиться той закинутий будинок, яка вулиця, той шо на першій фотці.
Розшарити F VK G+

SANECKA

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 226
    • Перегляд профілю
« Відповідь #19 : 19.02.2010 00:04:26 »
Після роботи вирішив провірити адресу бомбіка,яку мені дав друг.По його розповідям бомбік там великий.Сфоткав герму яка закрита на колотку.Думаю ключі в когось з мешканців будинку,можна буде на майбутьнє поцікавитись.Знаходиться сам бомбік на вул.Личаківській 19.Під номером 15 знайшов розвалену ВШ,можливо навіть від того бомбіка,якщо це так то бомбік має бути дійсно великий.Жалко що ВШ була засипана снігом,тай під снігом я думаю буде купа сміття.
Далі були неприємні для мене пригоди.Шукаючи по брамах ще обєкти на мене накинулися дві собацюри >:(.Одна була дуже зла аж папку з паперами прокусила :o.Так,що можна сказати папка мене врятувала,на ній залишилися дзюрки від зубів.Такій собаці треба в трамваї замість компостера працювати ;D.Трохи постоявши собака заспокоїлась,так що я потрошки зміг вийти з брами,але скажу вам на ізмєну я випав добряче.
Вже збирався йти додому,але дослідивши ще один майданчик на вул. Короленка був приємно здивований.Найшов ще один бомбік :D.Вхід правда закритий,але в кінці майданчика було замічено багато нерівностей поверхні.Так,як на вулиці значно потемніло тай снігу там було багато,вирішив повернутись туди коли не буде снігу.
Ще одну ВШ зафоткав на вул.Винниченка.Правда теж засипана.
Ну і в кінці своєї прогулянки в центрі міста в брамі за кафе Острів Суші знайшов ще одну ВШ,правда на бомбік вона не дуже схожа.
Думаю за дві години прогулянки найшов я дуже багато,тож залишився задоволений :).
ОСЬ ФОТО.
Обговорення тут
Розшарити F VK G+