Смішні фотки 2

Автор inkognito, 17.01.2010 17:41:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Хто казав шо у Львові вулиці не чищені від снігу і погані дороги?

Ффтикайте, "Вулиця Князя Святослава", біля Тухлі
Дігери всіх країн єднайтеся!

:-)

Сьогодні на очі трапився каталог безглуздо-девайсів.
Поведінка слимака мені нагадує чєлаєка. :-\

А от щось схоже на це хоче Roy на Полтву. ;D
Декольтем своїм мене манила.

YserL


SANECKA

Сьогодні побував в гіпермаркеті Ашан.Насміявся аж до сліз ;D ;D ;D.Народу там дуже багато,бо недавно було відкриття.Почув одну розмову біля себе чоловіка і жінки:
(Чоловік)-Я ще такого ніколи не бачив!!! Таке враження,що я попав в ДИКИЙ КРАЙ!!!! ;D.
І це дійсно відповідало його словам.Навіть згадати скільки людей крутилося біля вітрини з сухофруктами і горішками,і кожен щось клав собі в рот нібито пробу знімав :).Дехто навіть умудрився собі в карман сипати насіння і арахіс.Роздавали там також дітям надувні кульки і кольорову крейду.Діти взнали звідки виходили тьоті з подарунками і влаштували біля їхніх дверей засідку.Коли виходили ті кубіти було таке враження що бджоли налітають на мед.А потім дітей стільки назбиралось,що одна з них вийшла і попередила батьків якщо кількість дітей не зменшиться то вони просто не будуть виходити.
Я собі купив там дві незвичні речі:1)велику буханку хліба щойно спеченого(таких розмірів ще не бачив),2)велику пачку сірників(правда потім розчарувався бо думав,що в коробці великі сірники а виявилось що малі).

Roy

Знайшли в лісі, мабуть це один з перших дігерів, дуже маленького зросту. З тіла в землі була лише голова. Помер бідолага певно не своєю смертю, дирка в голові це засвідчує, навіть каска не врятувала.але усміх з обличчя так і не зник ;DХм, можливо був навіть учасником бойових дій ПСВ.  ;D ;)
Meine Ehre heißt Treue

zelja

 ;D Предивляючись альбоми замітив одну смішну тєму
придивіться в відмічену папку  ;D ;D ;D

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

maxis

отакий цікавий девайс

inkognito

Resistance is futile

AHD

Режим харчування порушувати не можна

YserL

Справжній господар має мати запас дров)

inkognito

фото львівські:
Resistance is futile

AHD

А ми думали, шо всьо вже знаєм
Режим харчування порушувати не можна

onyx


Hack


Roy

Meine Ehre heißt Treue

Pruvud

На біса хрест
На ворога ніж

Pruvud

На біса хрест
На ворога ніж

Stinger

двацать пять копачєк нє найдёца? а сігарєтка?  ;D



:-)

Мав на днях розмову з водоканалом за надмірну цікавість ;D
Декольтем своїм мене манила.

281 Гості, 0 Користувачів