Святкування річниці Експлорера 2010

Автор Golem, 20.01.2010 12:39:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Що ж. Святкування відбулося і досить вдало. Людисок прийшло аж 23. Була нагода з ними поперезнайомлюватися. Випили у тих дерунах всьо пиво, зїли по 3 порції смачних, круглих і жирних. Ну і зрештою весело провели час. Дякую всім за присутність і хороший настрій!

Фоток багато в мене нема. Думаю інші учасники доповнять.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Гарно погуляли, файне свято, моцна пянка...
Порвана куртка, знищений фотоапарат тому яскраве підтвердження! ;D Але ті збитки не затмярять тих позитивних емоцій що були на святі!
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Golem

Оооо, найс фото. Світлину з Українським мистецтвом я поставив си на робочий стіл.

Правда на наступний рік мо троха посунемо річницю. Типу теорія відносності, розтягування часу при швидкостях інтернету близьких до світлових, а загальній масі інформації близькій до нескінченності.  Жеби була на теплий сезон. Річниці як і дні народження не вибирають, але все ж. Знаємо стільки бухабельних обєктів :)

А якісь деталі про порвану куртку і фотік можна? ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

Я мабуть як самий тверезий з тих хто дійшов до кінця, можу сказати що було ацько весело, ацько емоційно, ацько пікантно і просто ацьки експлорерно! ТРУ!!! Дукую всім за свято душі!)))

zelja


ostik

класні фото. тай посиділи не погано ;D

SANECKA

Так вчора погуляли класно 8).Тим більше що я з вами перший раз зустрівся але компанія у вас класна.Тільки в кінці мені в тій піцерії двоє людей  настрій спортили-напевно наша доблісна поліція >:(.А так все класно я залишився задоволений і тепер тіко треба ще кудись злазити так що чекаю планів.
І від мене пару фото ;)

Pasja

Та, погуляли класно.))) Explorer - connecting diggers!!!!

inkognito

Цитата: Pasja від 20.01.2010 19:41:05
Та, погуляли класно.))) Explorer - con(?)ecting dig(?)ers!!!!

Explorer - Connecting Diggers . Вчи English, а загалом дуже правильно написав
Resistance is futile

Dexter

Річниця просто супер =)Всім дякую=)
От тільки якшо я на першу додому ледве приліз то боюся подумати шо буде на другу ;D

RoMeL

Відсвяткували супер! :P З чим всіх і вітаю! :)
Нажаль я не зміг прийти, шкода... але нічого, ще все попереду, рік буде насиченим на події :P
Fruere vita, dum vivis

Fenriz

Класні фотки! гарно посиділи, дякую всім за компанію! наступного разу буде помпезніше, а якщо й в теплу пору року, то 100 % на якомусь тру об"єкті. в перспективі можна вибрати з десяток  цікавих і поставити на голосування. який набере більшу кількість голосів, там і  проведем ;)

YserL

Справді класно. Чуть  чуть шкодую що пішов швидче) А так був би твереземим до кінця  8)

VeNick

УКРЗАЛІЗНИЦЯ

zelja


Roy

Та, фотки від Venicka доволі драматичні. :)
Meine Ehre heißt Treue

Rufus

Фотки - супер. І гулянка вдалася на славу!
Be friendly to bats!

VeNick

присто фоткати я почав коли всі були в хорошому гуморі ;D
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Stinger

жосткі фото!!!!! всі такі стомлені святом))) ;D от як треба святкувати! нехай інщі з нас приклад беруть))))

243 Гості, 1 Користувач