Лощина на 22.01.2010 (п*ятниця).

Автор Rufus, 20.01.2010 19:05:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Rufus

Хто може в п*ятницю 22 січня зводити кількох чоловік (біологів) в Лощину. Будемо шукати кажанів, тому нам потрібна людина котра добре орієнтується всередині. Бажаючим зголошуватися до вечора четверга, але не більше 3-4.
Be friendly to bats!

Roy

В який час хочете туди лізти?
Meine Ehre heißt Treue

Rufus

Думаю десь після 13:00. А можливо і пізніше.
Be friendly to bats!

Lacerta


Stinger

Я 100% буду, ми вже домовлялись вчора, ще буде Рой зі своєю фототехнікою. Лощіну знаю дуже добре, тому поведу я...

Rufus

Добре. Думаю вас двох буде достатньо. Але тут таке діло. Науковець з Інституту екології Карпат щойно повідомив, що на п*ятницю йому не виходить сходити. Тому попросив перенести вилазку на суботу 23.01 на 10:30 ранку. Якщо тим хто вище підписався ця дата підходить - повідомте. Якщо ні - доведеться шукати нових провідників.
Be friendly to bats!

YserL

Цитата: Rufus від 21.01.2010 15:33:09
Добре. Думаю вас двох буде достатньо.
Більше кажани не зїдять))))

Golem

Цитата: YserL від 21.01.2010 15:39:22
Цитата: Rufus від 21.01.2010 15:33:09
Добре. Думаю вас двох буде достатньо.
Більше кажани не зїдять))))

Жжжош сцуко! Дякую, насмішив. :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

to Rufus: Мені і на суботу підходить, планів немає, так що я вільний, про точний час та місце зустрічі ще домовимось.

Rufus

Отже, ті що вище підписалися. Зустріч завтра(в суботу 23.01.2010) о 10:30 біля входу на СКА з вулиці Клепарівської.
Be friendly to bats!

treyser

як все пройшло ????
були мешканці Лощини ?
нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

Golem

Во-во, фото кажанів у студію!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Rufus

Добре. Скоро будуть.  :)
Be friendly to bats!

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

412 Гості, 0 Користувачів