Відеомагнітофон Спектр-203-Відео

Автор STALKER, 20.01.2010 19:32:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER

Відеомагнітофон Спектр-203-Відео.Перший радянський кольоровий касетний відеомагнітофон формату VCR-1978 рік.Вироблявся у Львові на заводі Ордена Жовтневої Революції Виробниче Об'єднання Імені Леніна тепер не знаю як називається цей завод.Кидаю кілька цікавих лінків-Кассетный видеомагнитофон-приставка ''Спектр-203'' ,СОВЕТСКАЯ ВИДЕОТЕХНИКА,СОВЕТСКАЯ ВИДЕОТЕХНИКА,South West England Vintage Television Museum
Музей Старинных Телевизоров в Юго-Западной Англии
VCR, VCR-LP and SVR Gallery
(в цих лінках не тільки про Спектр-203-відео :))Паралельно кидаю кілька фоток цього відіка і першу партію фоток відеокасети до нього.
P.S. Якщо хтось знає що це за завод,або має інформацію(скани інструкцій,інші фото відіка і відеокасет крім тих що я кинув) про цей відік-пишіть.Але найкраще якщо хтось має такий апарат і відеокасети до нього :)

STALKER

Друга партія фоток відеокасет

inkognito

 Фото відеокасет, 135 рублів у грудні 1982, Мінський завод...Мну було три роки...Хтось тепер си може уявити віддати середньомісячну зарплату хорошого інженера за ОДНУ відеокасету паршивої якості, що вічно у Спектрі застрявала та курвилась???

ЦитуватиP.S. Якщо хтось знає що це за завод,або має інформацію(скани інструкцій,інші фото відіка і відеокасет крім тих що я кинув) про цей відік-пишіть.Але найкраще якщо хтось має такий апарат і відеокасети до нього Усміхнений

 Виробник 125-й завод, то що із нього сі зостало позорно зветься ЛОРТА... Думаю погугливши 10 хв усі потрібні інструкції без проблем знайдеш. Особисто розібрали 3 таких девайса на практиці перед першим курсом на радіотеху в Політехніці у 1997 році. Назад збирати було впадло і нецікаво - і так як ше не студенти нам було пофігу, нас просто заставили на даху підсобку прибрати.

  А взагалі-то дякую за гарний пост! Тру девайс!
Resistance is futile

STALKER

дякую за інфу :) я так і думав що це ЛОРТА-чи то мені хтось сказав чи то я знав  але тепер знаю точно що це ЛОРТА :).Але де ще можна таке нарити в робочому стані і щоб були касети інструкції і напишу по-російськи устройство сопряжения(не знаю як по-українськи буде?)

inkognito

 а во тут наприклад, демократична ціна
Resistance is futile

Roy

Цитата: STALKER від 20.01.2010 20:38:59
дякую за інфу :) я так і думав що це ЛОРТА-чи то мені хтось сказав чи то я знав  але тепер знаю точно що це ЛОРТА :).Але де ще можна таке нарити в робочому стані і щоб були касети інструкції і напишу по-російськи устройство сопряжения(не знаю як по-українськи буде?)
Можеш глянути в магазині "Комора", який знаходиться на вул.Староєврейській. Там частенько такі подібні раритети бувають
Meine Ehre heißt Treue

STALKER

дякую за поради-якщо раптом знайду такий раритет чи ще щось що його стосується-дам знати :)

inkognito

 я must have його помацати усіма канечнастямі! Як найдеш - свисти червону ракету, хоча б антикваріату фотосесію влаштуємо
Resistance is futile

STALKER

а на ЛОРтІ чи в політеху ще може таке валятися?

inkognito

теоретично так, дуже можливо
Resistance is futile

278 Гості, 0 Користувачів