Освітили Тунельну

Автор Golem, 20.07.2010 11:11:01

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Освітили Тунельну вулицю до вулиці Винниці. Ніби ніц особливого, але тепер відкрився ще один красивий обєкт для фотографування. На моїх фото не вражає, але він справді красивий і дуже гарно дивиться вночі. Вчора аж не стримавсі, зупинивсі і пофотографував
Дігери всіх країн єднайтеся!

atlas1975

Взагалі-то, тунелі у Європі трохи красивіше підсвітлюють... Але в наших умовах і ця освітлювальна гойдалка - добра... :-\

Заодно ось лінк на фотки тунелів... http://www.fotosearch.com/photos-images/tunnels_8.html

Roy

Гарно! Можна з якогось ракурсу його зняти.
А з тим тунелем в мене є історія одна. Мав нагоду стояти на мості в той час, як проїзджали два товарні потяги на швидкості немалій. Був якраз між двома коліями, ні вліво, ні вправо, діватись нікуди, ліг між коліями, тримаючись руками за шпали. Отримав порцію адреналіну тоді потужну...! Добре що хоч порція в штани не пішла)))
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

добре же не  покакав  :)
Resistance is futile

VeNick

я не раз на то му мості попадав в таку ситуацію там по закону подлості в мене постійно попадало що коли я знаходився на середині моста з обох сторін наближались потяги , але я здалека помічав і встигав збігти в низ. Для тих хто любить гуляти по колії порада, на тому мосту досить хороший обзор колії так що переконайтесь що не наближається поїзд і тоді пошвидше переходьте той міст так як він досить високий і біля нього дуже круті спуски буз травм втікти від поїзда буде дуже важко (це все з в ласної практики).
добре що нарешті і туди електрики добрались бо місце темне і безлюдне так що ввечері туди мало хто ризикує іти
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Golem

Кілька якісних фото цього тунелю зроблених Тарасом Дзедзеєм можна поффтикати тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

ddzz

Привіт Андрію, вирішив додати в такому вигляді.  ;)


Ooo... by ddzz, on Flickr


Тунель 2 by ddzz, on Flickr


Тунель. by ddzz, on Flickr


Image0064(2) by ddzz, on Flickr

214 Гості, 0 Користувачів