Порадьте відеоредактор

Автор maxiWELL, 06.12.2019 10:44:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

maxiWELL

З фотохостингами суцільне розчарування — сервіси періодично закривають або погіршують умови їх використання. Та й якість роботи тих, що ще лишились, залишає бажати кращого. Правда, і Youtube колись дійде до закручування гайок, але хоча б працює стабільно. Одним словом, роздумую: а чи не повернутись у відеоблогерство? Можливо, порадите якийсь відеоредактор? Такий, щоб без зайвих наворотів (достатньо таких функцій, як: нарізка, видалення звуку, накладення зображення і тексту). Щоб вмів відкривати файли формату MTS. І бажано, щоб не займав багато місця.

Користувався Womble MPEG Video Wizard. Проста програмуліна, але розпізнавала формати відео з моїх фотокамер. І можна було записувати не лише відео, а й аудіофайли MP3. На XP працювала, а для новіших систем не оновлювали, тому встановлювати ризиковано.

Чув, що багато хто користується Adobe Premiere. Але її треба купувати ліцензійну. І розібратись у ній важко.
Срака байрака!

STALKER


Sunnyman

Я користувався VideoPad - досить простий редактор, підійде для простих задач ото як обрізати чи склеїти кілька відео і додати переходи між ними. Редактор безкоштовний для некомерційного використання.

Ще є DaVinci Resolve. Це вже професійний редактор, який як не дивно має безкоштовну версію з трішки меншим функціоналом ніж його платна версія. З мінусів - потребує досить потужного компа, на ютубі є лише англійські туторіали.
Поки я пробував ним робити лише базові речі і проблем з тим не було (обрізати відео та поправити звукову доріжку).

Electri4king

Цитата: maxiWELL від 06.12.2019 10:44:02
Чув, що багато хто користується Adobe Premiere. Але її треба купувати ліцензійну. І розібратись у ній важко.

Насправді нема що там розбиратися в ній. Достатньо подивитися одне відео і все стає зрозумілим. Програма інтуїтивна і командами по інтерфейсу стандартна як і любий інший відеоредактор.
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

maxiWELL

Цитата: Sunnyman від 06.12.2019 12:46:52
Я користувався VideoPad - досить простий редактор, підійде для простих задач ото як обрізати чи склеїти кілька відео і додати переходи між ними. Редактор безкоштовний для некомерційного використання.
Дякую! Буду розбиратись. Судячи з побаченого, там багато функцій.
Срака байрака!

293 Гості, 0 Користувачів