Ретро транспорт

Автор SANECKA, 27.01.2010 20:29:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

VeNick

УКРЗАЛІЗНИЦЯ

VeNick

УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Roy

Гарні фото, + від мене.
Ті ЛіАЗи що на останній фотці ще досі їздять у Новоград-Волинську, коробка пів-автомат. Мають хорошу плавність ходу. З особливістю своєї підвіски мають здатність перевертатися.  ;D
Meine Ehre heißt Treue

Khimik

Цитата: Roy від 07.02.2010 12:02:25
Гарні фото, + від мене.
Ті ЛіАЗи що на останній фотці ще досі їздять у Новоград-Волинську, коробка пів-автомат.

Хіба? Останній раз їздив геть малим, але наскільки пригадую - там звичайний гідротрансформаторний автомат

SANECKA

Фото №746 мною була замічена при перегляді фільма Гітлер капут.Правда крупним планом її не знімали.Впізнав її тільки по номерному знаку,який промайнув в кадрі.Так що тепер можна з точністю сказати що її не продали,а просто закінчилися зйомки фільму.
А Venick тримай від мене +.Класні фото!!!

Roy

ЦитуватиХіба? Останній раз їздив геть малим, але наскільки пригадую - там звичайний гідротрансформаторний автомат
Саме так, на ЛіАЗ-677 саме така стояла. Той "автомат" складався з звичайної двухступінчатої механічної коробки передач яка була зєднана з гідротрансформатором. Доречі, спроектована була на ЛАЗі.
Meine Ehre heißt Treue

deadmeat

от сьогодні зустрів
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Roy

Класичний американець :) Цікаво, що за модель того Форда, часом не Таурус?
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

Тре сфоткати той шевроле, що біля грандготеля стоїть, а Зеля нехай викладе фотки того кадилака, що був в бернардинському дворику, коли ми повертались з бомбіка з винників...

VeNick

УКРЗАЛІЗНИЦЯ

solodkas

Москвич 407  1959 року випуску

VeNick

Старенький ЛіАЗ і кілька ПАЗиків
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

SANECKA

Є цікава інформація для тих хто почав колекцінувати журнал АВТО ЛЕГЕНДИ.В Россії цей журнал почав виходити 10 лютого 2009 року. Тут можна подивитись журнали які вийшли,і що в планах до виходу.Тут можна подивитися на самі модельки і скачати журнал,зараз там 26 випусків.


Сьогодні натрапив на цікавий фотоогляд модельок які я збираю.
перша частина
друга частина
третя частина

Pantera

На території музею в м. Бережанах (Тернопільська обл.)

Pantera


Roy

Шкода,..стан не найкращий, може так догнити.
Доречі, працівники музею щось про цю вантажівку розповідали? Як опинилася там? Її подальша доля?
Трохи опис про модель тут

Meine Ehre heißt Treue

MqM

SANECKA

Скільки коштує журнал? і ще плз напиши де його можна купити...думав може собі почати збирати)))
скільки там вже вийшло номерів в Україні? сподіваюся їх реально всі знайти)))

RedShift

Darts matters!

SANECKA

Сьогодні вертаючись з форту Тараканів по дорозі запримітив бар Лелека і по бокам того бару на постаментах стоять справжні красені!! А саме:ГАЗ-М20В ПОБЕДА,МОСКВІЧ-400-420А,ЗАЗ-965,ГАЗ-21,ЗІМ-12,ГАЗ-13 ЧАЙКА.
Не втримся,щоне сфоткати цих ретро ветеранів :).
P.S.До речі вичитав дуже цікаву річ з журналу:Виробництво ГАЗ-13 Чайка тривало з 1959 по 1981 рік.Кожен рік випускали по 150 машин.А за весь період випустили тільки 3179 Чайок.

VeNick

Кілька фото автомобілів
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

286 Гості, 0 Користувачів